Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Szwankujące zdrowie
Autor Wiadomość
Alicja 



Dołączyła: 28 Maj 2018
Posty: 117
Skąd: świętokrzyskie

Wysłany: 2018-07-14, 10:45   

Zakręcona, ja jak dostałam skierowanie na operację tarczycy to też panikowałam. Radziłam sobie w ten sposób że całe dnie przed spędzałam na rowerze aby wykończyć się fizycznie (całe szczęście to był tylko tydzień pomiędzy decyzją o operacji a operacją). A jak już byłam w szpitalu to od razu dali mi coś na uspokojenie cobym im nie zwiała.



 
 
Szwankujące zdrowie
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-07-17, 12:18   

Alicja, dla mnie czekanie na wyniki też było katorgą. Myślałam, że zaraz zemdleje lub z wymiotuje jak czekałam na wyniki/wizytę do lekarza. Plus tej męczarni taki, że operacja nie odbędzie. Tak źle do końca ze mną nie jest. Mam leki przepisane i mam być pod kontrolą lekarza.



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Szwankujące zdrowie
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-07-17, 21:23   

Tak sobie myślę, czy skakanie mimowolne mięśni innych niż powieka może być objawem braku magnezu, czy coś poważniejszego?



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Szwankujące zdrowie
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-07-18, 07:50   

Żurawek, na 90% to brak magnezu.



"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Szwankujące zdrowie
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-18, 08:27   

Żurawek, przy braku potasu też. Ja mam takie obawy gdy potas mi spada.



 
 
Szwankujące zdrowie
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-07-18, 11:16   

Żurawek, pewnie niedobory, raczej magnezu- może być coś poważniejszego, ale samo skakanie pewnie niewiele znaczy. U mnie w rodzinie tak było, tylko, że oprócz skakania było pełno innych objawów powiązanych. Tak w ogóle to skacze czy drży jak np. skurcz w nodze? Jak się dłużej utrzymuje to idź do rodzinnego.



„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
 
 
Szwankujące zdrowie
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2018-08-08, 07:26   

Zapalenie pęcherza. Suuuuper. Dawno nie miałam. :roll:



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Szwankujące zdrowie
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-08-26, 09:24   

Kolejny raz jestem w szpitalu. Kolejne badania za mną i przede mną. Od nowa zdrowie mi szwankuje, od nowa mnie diagnozują kolejne rzeczy mi dochodzą. Nie mam siły na to, już mam dość.



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Szwankujące zdrowie
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-08-26, 11:26   

Zakręcona, a co Ci jest?



 
 
Szwankujące zdrowie
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-08-26, 13:48   

Jednobarwna, na razie lekarze nie potrafią jednogłośnie stwierdzić. Na razie padają hipotezy do potwierdzenia.



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Szwankujące zdrowie
Złośnica
[Usunięty]

Wysłany: 2019-02-24, 08:03   

Mam ostatnio jakiś niezwykle ciekawy czas.
Tydzień temu przeżyłam coś, co w moim wyobrażeniu mogłoby być załamaniem nerwowym.
W tym tygodniu coś, co w moim wyobrażeniu mogłoby być zawałem.

Zapewne były to jakieś inne radosne rzeczy, ale robi się dziwnie.




 
 
Szwankujące zdrowie
Primrosetta 



Wiek: 18
Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 195
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2019-04-30, 13:33   

Przyszły wyniki krwi. Mam niedobór witaminy D3 :papa:



Like a streetlight
In the middle of the lonely night, I still just look bright
In the middle of the lonely night, I try my best to smile
 
 
Szwankujące zdrowie
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-04-30, 17:19   

Od kilku dni boli mnie przednia część szyi, już chyba nawet poniżej tarczycy, albo jej dolna część. Czuć przy przełykaniu, przy odchylaniu głowy, że o kaszlu nie wspomnę, bo wtedy mam wrażenie, że mnie rozrywa. :roll:

Złośnica, rozwiń to załamanie nerwowe.




Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Szwankujące zdrowie
LuxioS
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-01, 21:14   

Nadal nieustępujące od kilku lat bóle nóg :haha: Moja wątroba kiedyś wysiądzie od NLPZ.



 
 
Szwankujące zdrowie
20września 
20wrzesnia



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 675
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2019-05-02, 13:35   

Przez wypadek w pracy już od pół roku latam na rehabilitację, musiałam zrezygnować z siłowni i nadal odczuwam ból w kości ogonowej, lędźwiach... Mam nadzieję, że kiedyś to wreszcie minie.



 
 
Szwankujące zdrowie
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11