Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Dlaczego to ciągle powraca?
Autor Wiadomość
Exmit
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-23, 22:35   

Cały czas mnie to męczy.. Chęć zrobienia sobie krzywdy. Nie daję rady. Nikt mnie nie rozumie, nie zostało mi nic innego



 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
littlemiss 



Wiek: 25
Dołączyła: 08 Kwi 2017
Posty: 203
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2018-07-30, 12:38   

"Zrobić to, czy nie? Odpuść - najwyżej nie zjesz. Nie, nie mogę pozwalić sobie nie jeść, więc się potnę." - i tak w kółko. Boję się, że w końcu ulegnę. Powstrzymuje mnie jedynie to, że nie chcę zobaczyć ich smutnego/zmartwionego wzroku i wolę, aby młodsze rodzeństwo nie musiało mnie znów widzieć z bandażem na ręce.



 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
Avenoria 


Wiek: 24
Dołączyła: 30 Lip 2018
Posty: 6
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-07-30, 20:32   

Coraz wiecej mam na ciele ran i blizn. Nie umiem sie od tego powstrzymać.
W jakim miejscu robicie sobie najwiecej ran i dlaczego ?




 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
wihszyciel
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-03, 18:24   

No i prawie 4 czyste dni poszły się.... Było juz tak dobrze ale ktoś musiał mnie zdenerwować. :---)



 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-03, 21:00   

wihszyciel napisał/a:
Było juz tak dobrze ale ktoś musiał mnie zdenerwować. :---)

A może by poszukać jakiegoś innego, zdrowszego sposobu na odreagowania złości?




 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
Exmit
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-04, 21:42   

Nie mogę... Za dużo wszystkiego: nerwów, krzyków, negatywnych emocji. Nie mam siły dłużej wytrzymać.



 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
Arashi 



Dołączyła: 05 Lip 2017
Posty: 712
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-09-24, 22:42   

Może tym razem pomoże.



 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
D-astel1704
[Usunięty]

Wysłany: 2018-09-26, 19:36   

Jestem czysta od ponad roku, ale to czasem tak ciągnie, że po prostu dostaję histerycznego płaczu i napadów lękowych i nie wiem co ze sobą robić... nie chcę skrzywdzić nawet nie tyle, co siebie, a bliskich...



 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
czarna200 


Dołączyła: 13 Maj 2013
Posty: 30
Skąd: Wrocław

Wysłany: 2018-09-30, 14:33   

Cześć, dawno mnie tu nie było.... Wczoraj sięgnęłam po żyletkę... Dość mocno pocięłam nadgarstek. Najdziwniejsze jest to, że tylko na początku czułam ból, później już nie...



Ostatnio zmieniony przez aga_myszka 2018-09-30, 15:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
LuxioS
[Usunięty]

Wysłany: 2018-09-30, 14:39   

czarna200, zrobiłaś to, stało się, czasu już nie cofniemy. Lecz proszę, zastanów się, czy było warto? Nie lepiej byłoby z kimś porozmawiać, wyjść na spacer, wyładować swoje uczucia w inny sposób nie robiąc sobie krzywdy?

Wczoraj dzięki jednej z osób na tym forum podjąłem decyzje o zaprzestaniu samookaleczania się
i nie ukrywam, jest bardzo, ale to bardzo trudno ale walczę z tym jak mogę i nie zamierzam się bez tej walki poddać.




 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
Exmit
[Usunięty]

Wysłany: 2018-09-30, 15:15   

Dość długo się nie raniłem, z jakiś miesiąc, ale wczoraj coś się stało. Dziwne uczucie, po prostu nagle potrzebowałem ostrza. Nie byłem wściekły, ani smutny. Tak bez powodu. Coś tego chciało. Czasem myślę że to jest na całe życie, może nie u wszystkich :/ Nie wiem, ale na pewno samemu bardzo ciężko z tego wyjść.



 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
LuxioS
[Usunięty]

Wysłany: 2018-09-30, 15:32   

Exmit, jedna chwila słabości nie przekreśla całej Twojej pracy, oraz całego Twojego postępu jaki poczyniłeś! Postaraj się więcej tego nie robić. Rozumiem, że to jest dla Ciebie bardzo trudne, ale nie poddawaj się po jednej przegranej bitwie! Jeszcze cała wojna przed Tobą, którą wygrasz!



 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
Exmit
[Usunięty]

Wysłany: 2018-09-30, 22:19   

LuxioS Dzięki za słowa otuchy, ale widmo całej tej wojny mnie przytłacza... Ech.. Chyba jakiś czas temu osiągnąłem apogeum dobrego samopoczucia i znowu jadę w dół :|



 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
LuxioS
[Usunięty]

Wysłany: 2018-09-30, 23:29   

Exmit, spokojnie. Jeszcze nie raz Twoje samopoczucie będzie dobre, aż w końcu takie pozostanie. Owszem, będą zdarzały się gorsze dni, ale będzie trzeba zacisnąć zęby i brnąć dalej przed siebie.


<<< Dodano: 2018-10-02, 21:05 >>>


Jednak ja też jestem słaby... Ta myśl ciągle jest ze mną, ręce, ciało, umysł, wszystko myśli tylko o jednym... Ale to tylko 4 dzień... a może to już 4 dzień? Czy to aby na pewno ma sens?




 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
Exmit
[Usunięty]

Wysłany: 2018-10-02, 21:25   

LuxioS To JUŻ czwarty dzień, u mnie trzeci. Trzymaj się.



 
 
Dlaczego to ciągle powraca?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12