Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Żurawek
2018-08-08, 16:30
Zmiana dostępu do działu Leki

Za jaką opcją zmiany dostępu do działu Leki jesteś?
Udostępnienie działu wszystkim użytkownikom, bez ograniczeń.
16%
 16%  [5]
Udostępnienie działu użytkownikom na nowych zasadach, z ograniczeniami.
74%
 74%  [23]
Zostawienie dostępu takim, jakim on jest obecnie.
9%
 9%  [3]
Głosowań: 31
Wszystkich Głosów: 31

Autor Wiadomość
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-26, 20:13   

Castro napisał/a:
Jest, ale wcale nie musi być.

No właśnie, chciałem wcześniej wspomnieć, że warto może by tą kwestie rozważyć, ale jak widać zbyt poniosły mnie emocje.
Milijon napisał/a:
Nie tylko ja wypowiedziałam się w tym temacie.

I nie tylko do Ciebie pisałem. Poza tym, nie wiem w jaki sposób wycofanie się miałoby oznaczać nie przyjmowania innych argumentów niż moje. No ale w porządku.

Adenium 

Wysłany: 2018-07-26, 20:27   

Zażalenia co do braku posiadania dostępu do działu niebieskiego to nie w tym temacie ;) , ale chciałam zauważyć, że w ankiecie może się wypowiedzieć każdy, te osoby, które mają poniżej 50 postów także, więc ciekawi mnie, czy któraś z tych osób zagłosowała i za którą opcją. Ale może się jeszcze ktoś skusi na wypowiedź... :)

Flamaster 

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2018-07-26, 22:47   

Castro napisał/a:
Myślę, że jest możliwy do wyegzekwowania zakaz prowadzenia dyskusji o poza terapeutycznym wykorzystywaniu leków bez konieczności stosowanie obecnych ograniczeń. Czasem jest to naprawdę niewygodne, bo żeby komuś polecić choćby dostępny bez recepty specyfik na przeziębienie, to trzeba mu pisać PW.

Castro napisał/a:
Oczywiście zaznaczanie wszędzie, gdzie się da, że od konsultowania farmakoterapii jest lekarz nie zaszkodzi.

Podpisuję się pod tym co napisała Castro.

When you have insomnia, you’re never really asleep… and you’re never really awake.

Śugestia 
Nieobecna

Wysłany: 2018-07-27, 10:40   

Umm, to ja tak od siebie wtrące, że dobry byłby ten próg 50 postów. Nie jest trudno wbić taką liczbę i co nieco będzie się już wiedzieć o użytkowniku.

Wszystko, czego nie zapisano, zostanie utracone.

Alessa 
Samara

Wysłany: 2018-07-27, 11:06   

Cytat:
dobry byłby ten próg 50 postów. Nie jest trudno wbić taką liczbę i co nieco będzie się już wiedzieć o użytkowniku.

Też się z tym zgadzam.
Mam tylko takie pytanie: Czy jeżeli osoby z rangą formuowicz będą miały dostęp do działu z lekami to będzie on moderowany tak jak "Tematy kontrolowane"? Tak tylko pytam.

''Gdy nadejdzie mój czas, zapomnij o tym, co zrobiłem źle.''
(Linkin Park - Leave Out All The Rest)
Czysta od: 03.08.2017

EvenIfICould 
żałosny śmieć

Wysłany: 2018-07-27, 14:14   

50 postów brzmi uczciwie. Jakiemuś potencjalnemu trollowi nie będzie się raczej chciało tyle nabijać i po takiej ilości można już co nieco o użytkowniku powiedzieć.

"Bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart, a czerwień mojej krwi to tylko jakiś żart..."

Castro 

Wysłany: 2018-07-27, 17:38   

Alessa napisał/a:
Czy jeżeli osoby z rangą formuowicz będą miały dostęp do działu z lekami to będzie on moderowany tak jak "Tematy kontrolowane"?
Technicznie jest to możliwe, ale obecnie działa to normalnie. Administracja zrobi, jak będzie uważała.

Exmit 

Wysłany: 2018-07-28, 11:42   

Ja jestem za otwarciem działu. Myślę, że nie zmieni to czegokolwiek. Informacje o lekach można znaleźć z łatwością w internecie, więc nie jest to żadna wiedza tajemna. Dodatkowo przecież te leki są na receptę, więc nie można ich tak łatwo dostać.

Castro 

Wysłany: 2018-07-28, 14:41   

Exmit napisał/a:
Myślę, że nie zmieni to czegokolwiek. Informacje o lekach można znaleźć z łatwością w internecie, więc nie jest to żadna wiedza tajemna.

Łatwość znalezienia ulotek leków w internecie to nie jest argument za otwarciem działu. Tam nie są publikowane ulotki leków, a osobiste opinie na temat doświadczeń z tymi lekami. To, czego administracja chce uniknąć, to wysyp postów o tym ile trzeba wziąć popularnego leku na kaszel, żeby mieć dobrą fazę albo ile trzeba wziąć danego leku, żeby sobie zrobić krzywdę, ewentualnie o tym jak ktoś sobie na własną rękę eksperymentował z dawkami i jak było fajnie lub niefajnie.

Saw
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-28, 18:21   

Cytat:
To, czego administracja chce uniknąć, to wysyp postów o tym ile trzeba wziąć popularnego leku na
Castro, wystarczy, aby dział wymagał akceptacji postów.

Żurawek 
Śmiertelna Nogawka

Wysłany: 2018-08-03, 17:53   

Przypominam, że ankieta potrwa jeszcze przez 3 dni.

<<< Dodano: 2018-08-06, 22:26 >>>

Ankieta dobiegła końca. Temat zamykam, w ciągu dwóch dni przedstawimy i wprowadzimy zmiany.

Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach