Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Mam uczucie że miłość mnie omija
Autor Wiadomość
Konrad96 
fan Imagine Dragons



Wiek: 27
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 339
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2018-07-21, 08:45   

narazie to chciałbym się wyłączyć i nie myśleć o tym i posłuchać muzyki bo przykro mi się robi jak właśnie siedzę w autobusie obok jakiejś pary :oops: :(



,,Gorąca woda przelana do wielkiej kadzi,stygnie bardzo wolno.
Ale wystarczy porozlewać ją do mniejszych naczyń,
A wychłodzi się błyskawicznie.
 
 
 
Mam uczucie że miłość mnie omija
InvisibleSapce 
Jesteś pewien?



Wiek: 24
Dołączył: 05 Sty 2018
Posty: 310
Skąd: Miejsce na ziemi

Wysłany: 2018-07-21, 10:36   

Konrad96 Muzyka w moim przypadku jedynie mnie dolowala. W pewnym momencie nawet zacząłem to robić specjalnie (tzn sluchac)



 
 
Mam uczucie że miłość mnie omija
Konrad96 
fan Imagine Dragons



Wiek: 27
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 339
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2018-07-21, 21:29   

InvisibleSapce, w moim przypadku brak miłości powoduje że myśle że jestem albo bi albo homo :| :/ w sensie tym że mam straszną niepewność teraz



,,Gorąca woda przelana do wielkiej kadzi,stygnie bardzo wolno.
Ale wystarczy porozlewać ją do mniejszych naczyń,
A wychłodzi się błyskawicznie.
 
 
 
Mam uczucie że miłość mnie omija
InvisibleSapce 
Jesteś pewien?



Wiek: 24
Dołączył: 05 Sty 2018
Posty: 310
Skąd: Miejsce na ziemi

Wysłany: 2018-07-21, 21:53   

Konrad96, miłość jest wartością sama w sobie. Niezależnie od tego, kogo nią darzymy.



Ostatnio zmieniony przez aga_myszka 2018-07-22, 08:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mam uczucie że miłość mnie omija
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-22, 14:53   

Konrad96 napisał/a:
brak miłości powoduje że myśle że jestem albo bi albo homo

A to dlaczego? Nawet jeżeli byłbyś dla innych fizycznie nieatrakcyjny(a zakładam że jednak dla pewnego populacji grona jesteś) to i tak w grę wchodziłaby ich orientacja, a nie Twoja. Skoro czujesz pociąg do dziewczyn, to spoko, nie masz się nawet nad czym zastanawiać. Nie popadaj w takie histerie, bo też odbija się negatywnie w oczach potencjalnych partnerek.




 
 
Mam uczucie że miłość mnie omija
BloodDragon
[Usunięty]

Wysłany: 2019-03-12, 00:48   

Witajcie,też mam taki problem jak kolega który założył ten wątek.Również czuje się źle kiedy widzę zakochane pary na ulicy i czuje się wtedy sobą zażenowany a próbuje robić coś w tym kierunku ale niestety średnio mi to wychodzi,oczywiście wiem że nie powinno się szukać na siłę ale nie potrafię być szczęśliwym singlem mimo że próbowałem.Teraz jestem ponad miesiąc po rozstaniu i brakuje ciepła drugiej osoby i tego żebym mógł się chociaż przytulić,nie daje rady już tak i z dnia na dzień czuje się tym przybity.Czuję że to ze mną jest coś nie tak :ściana:



 
 
Mam uczucie że miłość mnie omija
Konrad96 
fan Imagine Dragons



Wiek: 27
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 339
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2020-04-01, 19:54   

wznawiam post

Wczoraj miałem taki okres że poczułem się trochę lepiej ale teraz myśl wraca, czuje się że to jest bezsensu wszyscy wokół mnie się zakochują a ja siedzę sam jak palec,niewiele się odzywam niewiele mówię bo to nie ma sensu, niby mówią że miłość przychodzi sama ale jak czekasz i czekasz to z czasem myślisz że nikt nie jest ci pisany i przestajesz wierzyć i wtedy za przeproszeniem(przepraszam administracje za to słowo) robi się ktoś zimną s**ą bo czuję opuszczony, pozostawiony z problemami sam , wczoraj w łóżku myślałem że zacznę walić głową o ścianę , nie jest to może racjonalny sposób ale czuje że jak to się nie zmieni to nwm czy długo pociągne




,,Gorąca woda przelana do wielkiej kadzi,stygnie bardzo wolno.
Ale wystarczy porozlewać ją do mniejszych naczyń,
A wychłodzi się błyskawicznie.
 
 
 
Mam uczucie że miłość mnie omija
Krzysiu 
podejrzany



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2020
Posty: 2394
Skąd: zachodniopomorskie

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2020-04-02, 17:13   

Też z każdą kolejną nawiązaną w „pobliżu” mnie parą jestem coraz samotniejszy.



 
 
Mam uczucie że miłość mnie omija
Konrad96 
fan Imagine Dragons



Wiek: 27
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 339
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2020-04-03, 03:08   

Najgorzej jest kiedy już potem myślisz że nikt na ciebie nie czeka i stopniowo się poddajesz , niestety ja jestem powoli tej myśli że nikt na mnie nie czeka a ja tracę powoli siły na szukanie swojej jedynej osoby na świecie, ‚może podchodzę negatywnie ale ile można wytrzymać z taką myślą :? :|



,,Gorąca woda przelana do wielkiej kadzi,stygnie bardzo wolno.
Ale wystarczy porozlewać ją do mniejszych naczyń,
A wychłodzi się błyskawicznie.
 
 
 
Mam uczucie że miłość mnie omija
agogika 
agogika



Dołączyła: 17 Gru 2017
Posty: 772
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-04-03, 03:12   

Konrad96 napisał/a:
jestem powoli tej myśli że nikt na mnie nie czeka

Jeśli dane w profilu nie kłamią to masz chłopie 23 lata. Wiem, że niektórzy wychodzą za mąż, albo się żenią w wieku 18 lat, ale są też tacy, którzy prawdziwą miłość znajdują po 30, albo i po 40... Młody jesteś, daj sobie czas ;) .
Konrad96 napisał/a:
ja tracę powoli siły na szukanie swojej jedynej osoby na świecie

Może czas przestać szukać? Czasami miłość przychodzi w momencie, w którym najmniej się tego spodziewamy. I wcale nie trzeba jej szukać. Przyjdzie, gdy nadejdzie na to czas i odpowiednia pora.
Konrad96 napisał/a:
ile można wytrzymać z taką myślą

Oj uwierz mi, że dłuuugo...




 
 
Mam uczucie że miłość mnie omija
Konrad96 
fan Imagine Dragons



Wiek: 27
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 339
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2020-04-03, 08:32   

Poprostu zabija mnie czekanie , wiem że muszę czekać ale dla mnie każda minuta wydaje się jak rok , nie to że jestem niecierpliwy ale a z każdą minutą znoszę gorzej i staje się słabszy niż silniejszy



,,Gorąca woda przelana do wielkiej kadzi,stygnie bardzo wolno.
Ale wystarczy porozlewać ją do mniejszych naczyń,
A wychłodzi się błyskawicznie.
 
 
 
Mam uczucie że miłość mnie omija
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-03, 08:40   

Konrad96, zgodzę się z tym co napisała agogika, ale dopytam: w jaki sposób czekasz i szukasz?
W sensie (pomijając obecny stan epidemii i zakaz wychodzenia z domu), spotykałeś się z ludźmi, udzielasz się na grupach/stronach na facebook, na forach, portalach, masz kontakt z innymi ludźmi?




 
 
Mam uczucie że miłość mnie omija
Konrad96 
fan Imagine Dragons



Wiek: 27
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 339
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2020-04-03, 11:24   

Adenium, i tu troszkę się zapętla się nie ukrywam pisze z dziewczynami przez portale itd itp ale wolałbym poznać w realu ale tym bardziej co bardziej się staram się tym bardziej w realu mi nie wychodzi , niewiele wychodzę z domu nie to że nie chce bo co chwile jak mam staram się uciekać z domu , ale pierwszy błąd to że boje się zagadać do dziewczyny bo wstydzie się (tak wiem żałosne ) i pewnie mi odpowiecie panie że nie staram się, ale dla mnie każda nowa znajomość jest jak wyzwanie, dla mnie zagadanie do dziewczyny w realu jest strasznie ciężkie , plus mam trochę takie odczucie że niezbyt pociągał dziewczyn (ta ta przypuszczenia i przypuszczenia) :? :/


Wiem mea culpa ale już jestem tak może nie zdesperowany ale zmęczony że jestem gotów podjąć działania


<<< Dodano: 2020-04-13, 21:08 >>>


Chyba dziś umarła ostatnia cząstka wiary w miłość i jestem już obojętny na to czy się zakocham czy nie, po co wierzyć w miłość jak nikt nie chce mnie nawet poznać a jak ja staram się to każdy mnie traktuje w okolicach friendzone poprostu mówię PASS




,,Gorąca woda przelana do wielkiej kadzi,stygnie bardzo wolno.
Ale wystarczy porozlewać ją do mniejszych naczyń,
A wychłodzi się błyskawicznie.
 
 
 
Mam uczucie że miłość mnie omija
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-04-13, 20:18   

A więc jestem nikim? Hah



"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Mam uczucie że miłość mnie omija
Konrad96 
fan Imagine Dragons



Wiek: 27
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 339
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2020-04-13, 20:33   

L.M., nie jesteś nikim ale już sam nwm kim jestem



,,Gorąca woda przelana do wielkiej kadzi,stygnie bardzo wolno.
Ale wystarczy porozlewać ją do mniejszych naczyń,
A wychłodzi się błyskawicznie.
 
 
 
Mam uczucie że miłość mnie omija
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13