Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Papierosy
Autor Wiadomość
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2018-06-30, 15:11   

LadyRed napisał/a:
użytkownik, To może pora rzucić?

Nie, to nie jest odpowiednia pora. I wcale nie robię sobie wymówki, po prostu w moim obecnym stanie psychicznym takie wyzwanie, może zakończyć się dla mnie w bardzo nieprzyjemny sposób. Ale w końcu to rzucę, nie odnajduję w tych papierosach już żadnej przyjemności. Pozostało tylko przynoszenie ulgi.
Szamanka napisał/a:
Chyba czas pomyśleć o rzuceniu palenia... dzisiaj plułam krwią

Tak to już przy papierosach często bywa. U mnie smarkanie krwią to prawie norma. Plucie może nie, ale też się zdarzało.




 
 
Papierosy
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2018-07-01, 09:30   

użytkownik napisał/a:
Nie, to nie jest odpowiednia pora. I wcale nie robię sobie wymówki, po prostu w moim obecnym stanie psychicznym takie wyzwanie, może zakończyć się dla mnie w bardzo nieprzyjemny sposób. Ale w końcu to rzucę, nie odnajduję w tych papierosach już żadnej przyjemności. Pozostało tylko przynoszenie ulgi.

U mnie tak samo, też jestem w trudnej sytuacji i jedynie palenie przynosi ulgę.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Papierosy
michal90 


Wiek: 33
Dołączył: 20 Maj 2018
Posty: 22
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2018-07-08, 16:25   

Szamanka napisał/a:
użytkownik napisał/a:
Nie, to nie jest odpowiednia pora. I wcale nie robię sobie wymówki, po prostu w moim obecnym stanie psychicznym takie wyzwanie, może zakończyć się dla mnie w bardzo nieprzyjemny sposób. Ale w końcu to rzucę, nie odnajduję w tych papierosach już żadnej przyjemności. Pozostało tylko przynoszenie ulgi.

U mnie tak samo, też jestem w trudnej sytuacji i jedynie palenie przynosi ulgę.



Też tak mam tydzień temu myślałem sobie że wypalę ostatniego papierosa i rzucam ten syf ale wytrzymałem tylko 3 dni i dalej palę, nie czuję się dobrze gdy palę ale gdy nie palę to czuję się psychicznie jeszcze gorzej.




 
 
 
Papierosy
Cezar00 
Zdezintegrowany



Wiek: 29
Dołączył: 23 Paź 2015
Posty: 858
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2018-07-10, 16:32   

Ja palę czasem, ale brak w tym regularności jakiejkolwiek.
Raz kilka w ciągu dnia, potem przez parę dni żadnego. Czasem jeden, natomiast jak zapale jednego, to mi mało, dwie mocniejsze fajki to dopiero wtedy ok, wystarczy.
Nie wiem jak to nazwać, ale gdy byłem bardzo poddenerwowany i poirytowany to samo wypalenie fajki nic, dopiero jeśli faktycznie skupiłem na tym myśli. Ale to wtedy mechanizm który zadziałał mnie uspokoił a nie papierosy same w sobie.




"Mam w sobie tyle ładu i porządku co przedszkola."

Mam całe życie by umrzeć, więc nie będe się spieszyć."
 
 
 
Papierosy
wihszyciel
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-18, 16:59   

Papierosy często są moją jedyną przyjemnością w ciągu dnia. ;_; Odkąd wycofali smakowe jest trochę trudniej ale zwykłe mentole dają radę.



 
 
Papierosy
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2018-07-18, 17:01   

wihszyciel, ja płaczę za devilami czekoladowymi. I Winstonami jagodowymi. Unia taka okrutna :<



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Papierosy
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-07-18, 17:03   

Szamanka, kiedy je wycofali?



dead but delicious
 
 
Papierosy
wihszyciel
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-18, 17:07   

Płaczę za camelami z podwójnym klikiem, wszystkie inne klikane smakują dla mnie jak ścierwo. ;_; Rok temu dostałam od matki dwie ostatnie paczki i już nie wierzę w to, że je gdzieś znajdę. O, ostatnio kupiłam pall malle z podwójnym klikiem ale to nie to samo.



 
 
Papierosy
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2018-07-18, 20:16   

R. de Valentin napisał/a:
Szamanka, kiedy je wycofali?

Jakoś na wiosnę/lato zeszłego roku.

Ale są też cwani... czasem ktoś kocha Ukraińców lub dziękuje Bogu za ostatni mundial w Rosji :lol:




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Papierosy
Flamaster 



Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 133
Skąd: Polska

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2018-07-19, 12:09   

Nie palę, nigdy nie paliłem nałogowo ale zdarzało się 'w towarzystwie' zapalić. Nie czułem specjalnie różnicy między nimi, jeden czort. Strata kasy i zdrowia.



When you have insomnia, you’re never really asleep… and you’re never really awake.
 
 
Papierosy
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2018-07-21, 08:17   

:bór: ile ja ostatnio palę... fakt, mam dużo stresu w życiu, ale choinka, jak wchodzę na drugie piętro to na górze mam wrażenie, że zemdleję.

Czas wrócić do palenia 7 fajek dziennie a nie paczki.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Papierosy
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-07-21, 10:53   

Szamanka, to może zanim ot tak przeskoczysz, zaczniesz ograniczać, że o jedną fajkę mniej co ileś tam, aż zejdziesz? Żebyś jeszcze głodu nikotynowego aż tak na głowie nie miała.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Papierosy
pinkrabbits 
mushi



Wiek: 31
Dołączyła: 10 Cze 2014
Posty: 332
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2018-07-24, 14:14   

W kraju X (spoza EU) paczka fajek kosztuje około 90-120zł (paczki od 20 do nawet 40 sztuk). Wynika to z antynikotynowej polityki tego kraju.
No ale z uzależnieniem nie zawalczysz, opalałam innych na wyjeździe i zdarzyło mi się kupić paczkę.
Natomiast odkryłam, że mają tam sprej nikotynowy, który jest też w Polsce. Pierwszy raz używałam tego specyfiku. Jest okropny, pali język i chyba nawet zadowolił moje dawno uśpione instynkty aa, taki jest obrzydliwy. Ale nikotyna szybko przedostaje się do mózgu i ma się wrażenie 'robienia czegoś' (np. przy plastrach mnie to nie przekonuje, że coś mam przylepione i to niby przekazuje nikotynę do krwi, ja muszę coś zrobić).
Dzięki temu, na jednym 'psiku' dziennie, udało mi się przeżyć bez fajek 3 dni. Może w Polsce też go kupię.
Szamanka, możesz też o nim pomyśleć, żeby ograniczyć fajki (np. 'psik' zamiast 4 fajek) Wtedy się nie wdycha tego świństwa, oczywiście, nadal szkodzi, ale nie ma tych wszystkich pyłowych substancji. Jak Ci się poprawi sytuacja życiowa, może będziesz mogła spróbować rzucić.
Jedyne co mnie martwi, to, oczywiście, ten sprej też uzależnia po jakimś czasie. Ale może wtedy już łatwiej się rzuca? Nie wiem.




czasem myślę że wszystko jest szaleństwem
bo świat wokół pachnie bzem i agrestem
 
 
Papierosy
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-07-26, 18:49   

W rzucaniu palenia nie chodzi chyba o głód nikotynowy. Najgorsze uzależnienie psychiczne. Przyzwyczajenie, że pali się w określonych okolicznościach.



dead but delicious
 
 
Papierosy
pinkrabbits 
mushi



Wiek: 31
Dołączyła: 10 Cze 2014
Posty: 332
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2018-08-07, 18:15   

R. de Valentin, tak, zauważyłam to po sobie. Ale u mnie niestety dochodzi głód, i to koszmarny. Więc ja chyba muszę mieć coś zastępczego, albo dostać z nieba stalową wolę.



czasem myślę że wszystko jest szaleństwem
bo świat wokół pachnie bzem i agrestem
 
 
Papierosy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 11