Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:

Poprzedni temat «» Następny temat
Tęsknota, pustka, samotność
Autor Wiadomość
użytkownik 

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2018-07-10, 20:24   

EvenIfICould, nie o to mi chodziło, po prostu gdybym był w lepszej kondycji psychicznej i miał rozwinięty jakiś system własnej wartości, to takich rzeczy bym nawet nie sprawdzał. Wyobrażam sobie, że ktoś tam czasami zagląda, chociaż uruchomienie takich wyobrażeń jest dla mnie czymś ekstremalnie trudnym.

To miłe że czytasz, dziękuje. :)

Misza 
uśmiech bez kota

Wysłany: 2018-07-10, 21:07   

Cytat:
Zacząłem liczyć wyświetlenia mojego wątku, żeby sprawdzić ile osób do niego zagląda. Jedno wejście do tematu, to trzy naliczone wyświetlenia. Czasami liczy też jedno za jedno, nie wiem, może to dodatkowe boty, albo odwiedziny administracji? Czuję się coraz bardziej samotny, staczam się.
To coś napisz. Czasem ktoś coś przeczyta, ale nie odpisuje, bo nie ma nic do powiedzenia i tyle. Ja dajmy na to czytam wszystko co piszesz.
Szczerze, to akurat uważam, że Twój temat jest jednym z bardziej uczęszczanych, nie widzę tam miliona separatorów jak w niektórych tematach, więc proszę, przynajmniej tu na forum nie wkręcaj sobie poczucia osamotnienia. ;)

Nie ten umiera co właśnie umiera
Lecz ten co żyjąc w martwej kroczy chwale
Więc ci co polegli – poszli w bohatery
Ci co przeżyli – muszą walczyć dalej

EvenIfICould 
żałosny śmieć

Wysłany: 2018-07-11, 11:53   

użytkownik,
Misza napisał/a:
Szczerze, to akurat uważam, że Twój temat jest jednym z bardziej uczęszczanych, nie widzę tam miliona separatorów jak w niektórych tematach

Zgadzam się, też mi się zdaje, że to jeden z najprężniej działających tematów, to już chyba samo w sobie świadczy, że dużo osób tam zagląda. Chyba faktycznie wkręcasz sobie trochę przez niskie poczucie własnej wartości, ale akurat tym razem ewidentnie jesteś w błędzie ;)

użytkownik napisał/a:
To miłe że czytasz, dziękuje. :)

Daj spokój, nie ma za co, lubię czytać Twoje wpisy i naprawdę trzymam kciuki za Twoją walkę.

"Bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart, a czerwień mojej krwi to tylko jakiś żart..."

użytkownik 

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2018-07-15, 13:44   

Misza, ponownie - nie miałem na myśli tego, że ktoś to czyta i nie odpisuje. Chodziło mi bardziej o to, że jestem kompletnie rozbity psychicznie i zacząłem interesować się tak bardzo nieistotnymi detalami. Dociekać - to może bardziej odpowiednie słowo. No ale... Nie bez powodu napisałem o tym akurat w tym temacie, także rozumiem wasze odpowiedzi. Może i nawet macie racje? Prawie zawsze czuję się nielubiany.

Misza 
uśmiech bez kota

Wysłany: 2018-07-15, 16:44   

użytkownik, po prostu ten Twój stan skądś się bierze. Nie sądzę, żeby to akurat świadczyło o tym czy jesteś bardziej czy mniej rozbity psychicznie, po prostu tak miewasz (sam sobie potrafię wkręcać różne rzeczy, wiem coś o tym). Jednak z faktu, że zwracasz uwagę na takie rzeczy jasno wynika, że doświadczasz poczucia osamotnienia. Pozostaje pytanie na ile jest ono adekwatne? Mi chodziło o to, że możesz w takiej chwili sam coś z tym zrobić, zamiast powtarzać, że jesteś zbyt rozbity psychicznie i "po prostu tak masz", albo możesz też przeciwstawić to myślenie faktom.

Nie ten umiera co właśnie umiera
Lecz ten co żyjąc w martwej kroczy chwale
Więc ci co polegli – poszli w bohatery
Ci co przeżyli – muszą walczyć dalej

Odpowiedz do tematu