Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Tęsknota, pustka, samotność
Autor Wiadomość
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-10, 19:24   

EvenIfICould, nie o to mi chodziło, po prostu gdybym był w lepszej kondycji psychicznej i miał rozwinięty jakiś system własnej wartości, to takich rzeczy bym nawet nie sprawdzał. Wyobrażam sobie, że ktoś tam czasami zagląda, chociaż uruchomienie takich wyobrażeń jest dla mnie czymś ekstremalnie trudnym.

To miłe że czytasz, dziękuje. :)




 
 
Tęsknota, pustka, samotność
Misza
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-10, 20:07   

Cytat:
Zacząłem liczyć wyświetlenia mojego wątku, żeby sprawdzić ile osób do niego zagląda. Jedno wejście do tematu, to trzy naliczone wyświetlenia. Czasami liczy też jedno za jedno, nie wiem, może to dodatkowe boty, albo odwiedziny administracji? Czuję się coraz bardziej samotny, staczam się.
To coś napisz. Czasem ktoś coś przeczyta, ale nie odpisuje, bo nie ma nic do powiedzenia i tyle. Ja dajmy na to czytam wszystko co piszesz.
Szczerze, to akurat uważam, że Twój temat jest jednym z bardziej uczęszczanych, nie widzę tam miliona separatorów jak w niektórych tematach, więc proszę, przynajmniej tu na forum nie wkręcaj sobie poczucia osamotnienia. ;)




 
 
Tęsknota, pustka, samotność
EvenIfICould 
żałosny śmieć



Wiek: 38
Dołączył: 23 Lis 2012
Posty: 619
Skąd: się biorą dzieci?

Wysłany: 2018-07-11, 10:53   

użytkownik,
Misza napisał/a:
Szczerze, to akurat uważam, że Twój temat jest jednym z bardziej uczęszczanych, nie widzę tam miliona separatorów jak w niektórych tematach

Zgadzam się, też mi się zdaje, że to jeden z najprężniej działających tematów, to już chyba samo w sobie świadczy, że dużo osób tam zagląda. Chyba faktycznie wkręcasz sobie trochę przez niskie poczucie własnej wartości, ale akurat tym razem ewidentnie jesteś w błędzie ;)

użytkownik napisał/a:
To miłe że czytasz, dziękuje. :)

Daj spokój, nie ma za co, lubię czytać Twoje wpisy i naprawdę trzymam kciuki za Twoją walkę.




"Bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart, a czerwień mojej krwi to tylko jakiś żart..."
 
 
Tęsknota, pustka, samotność
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-15, 12:44   

Misza, ponownie - nie miałem na myśli tego, że ktoś to czyta i nie odpisuje. Chodziło mi bardziej o to, że jestem kompletnie rozbity psychicznie i zacząłem interesować się tak bardzo nieistotnymi detalami. Dociekać - to może bardziej odpowiednie słowo. No ale... Nie bez powodu napisałem o tym akurat w tym temacie, także rozumiem wasze odpowiedzi. Może i nawet macie racje? Prawie zawsze czuję się nielubiany.



 
 
Tęsknota, pustka, samotność
Misza
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-15, 15:44   

użytkownik, po prostu ten Twój stan skądś się bierze. Nie sądzę, żeby to akurat świadczyło o tym czy jesteś bardziej czy mniej rozbity psychicznie, po prostu tak miewasz (sam sobie potrafię wkręcać różne rzeczy, wiem coś o tym). Jednak z faktu, że zwracasz uwagę na takie rzeczy jasno wynika, że doświadczasz poczucia osamotnienia. Pozostaje pytanie na ile jest ono adekwatne? Mi chodziło o to, że możesz w takiej chwili sam coś z tym zrobić, zamiast powtarzać, że jesteś zbyt rozbity psychicznie i "po prostu tak masz", albo możesz też przeciwstawić to myślenie faktom.



 
 
Tęsknota, pustka, samotność
Po prostu ja 


Dołączyła: 05 Cze 2018
Posty: 56
Skąd: świat

Wysłany: 2018-07-25, 16:48   

Tęsknię za ludźmi, za tym, że ktokolwiek na mnie zwracał uwagę, że mogłam zamienić z kimś słowo, a teraz nawet nie umiem normalnie porozmawiać. :cry:



Jeżeli kiedykolwiek upadnę, to będzie to spowodowane tym, że chmury zasłaniają mi obraz, a nie dlatego, że to ty mnie przewróciłeś.
 
 
Tęsknota, pustka, samotność
Konrad96 
fan Imagine Dragons



Wiek: 27
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 339
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2018-08-07, 14:21   

Ja nie odzywam ostatnio bo nawet nie mam przysłowiego ryja otworzyć, czuje się fest samotnie ale muszę jakoś z tym żyć



,,Gorąca woda przelana do wielkiej kadzi,stygnie bardzo wolno.
Ale wystarczy porozlewać ją do mniejszych naczyń,
A wychłodzi się błyskawicznie.
 
 
 
Tęsknota, pustka, samotność
littlemiss 



Wiek: 25
Dołączyła: 08 Kwi 2017
Posty: 203
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2018-08-12, 06:10   

Tak bardzo bym chciała, żeby ktoś mnie przytulił. Ściskam misia, ale to nie to samo, on tego nie odwzajemni. Chce mi się płakać, bo znam tylko jeden sposób na pozbycie się tej głupiej potrzeby - przestać jeść. Wtedy przytula mnie głód.



 
 
Tęsknota, pustka, samotność
Smoku 



Wiek: 29
Dołączył: 12 Sie 2018
Posty: 11
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2018-08-12, 12:09   

Ja tęsknię za znajomymi, których kiedyś miałem, którzy o mnie kiedyś dbali, zanim dowiedzieli się, jaki jestem naprawdę, zanim poznali moje problemy ;(

littlemiss napisał/a:
przestać jeść

Ja parę razy robiłem sobie głodówkę i to jest śmieszne uczucie. Jak na co dzień jestem niejadkiem, to mogę zjeść jedną rzecz na dzień i będzie dobrze, ale jak wymyślę sobie głodówkę, to jak na złość mój organizm robi się mega głodny -.-




Przyjacielski Smok.
 
 
 
Tęsknota, pustka, samotność
takajakinne 
bóg



Dołączyła: 27 Lis 2015
Posty: 1854
Skąd: zewsząd

Wysłany: 2018-08-12, 12:52   

littlemiss, Twoja wypowiedź przypomina wiersz. Piękne, smutne słowa. Niech przytula Cię człowiek, a nie ED... Terapia?

Smoku, przyjaciel nie wypina się na nas, kiedy pojawiają się problemy. Życzę Ci, żebyś takiego znalazł.




 
 
Tęsknota, pustka, samotność
Smoku 



Wiek: 29
Dołączył: 12 Sie 2018
Posty: 11
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2018-08-12, 13:17   

takajakinne, dziękuję. Niby masz rację, ale to kwestia dyskusyjna, bo sam mogłem zachowywać się lepiej. Chociaż uważam, że i tak wiele poświęcałem się dla nich, oni dla mnie niekoniecznie.



Przyjacielski Smok.
 
 
 
Tęsknota, pustka, samotność
Cirilla 
Cirilla


Wiek: 26
Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 2708
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2018-08-12, 18:56   

Meh. Jest mi tak tęskno za kimś... :< Nie wiem co mam robić i nawet nie wiem co napisać mam. Jest tak smutno, pusto i samotnie bez kogoś.



W kłębuszkowaniu cała nadzieja.
 
 
Tęsknota, pustka, samotność
littlemiss 



Wiek: 25
Dołączyła: 08 Kwi 2017
Posty: 203
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2018-08-13, 08:02   

takajakinne, jak mi miło! Dziękuję. A na terapię chodzę. Nie teraz, bo aktualnie jestem w szpitalu, ale od roku jestem w terapii. Poza tym we wrześniu idę na OLZON. Trzeba coś ze sobą zrobić. Muszę nauczyć się łatać tę pustkę.

Na szczęście dziś jest już lepiej. Objął mnie jeden z członków personelu (nawet bez mojego proszenia!), więc zrobiło mi się raźniej.




 
 
Tęsknota, pustka, samotność
Commodore 
Biały Smok



Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 836
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-08-15, 14:05   

Tak bardzo bym chciał, aby ktoś przy mnie był, aby można się było do kogoś przytulić, nawet rozmowa nie byłaby potrzebna, wystarczyłaby sama obecność.



I am happy, I'm all smiles. Just the grieving in my style. Just a problem I enjoyed. No more crying I'm
a boy. :dragonek:
 
 
Tęsknota, pustka, samotność
sanderka1000 



Wiek: 30
Dołączyła: 21 Sie 2018
Posty: 81
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2018-09-09, 10:07   

Cytat:
Tęsknię za ludźmi, za tym, że ktokolwiek na mnie zwracał uwagę, że mogłam zamienić z kimś słowo, a teraz nawet nie umiem normalnie porozmawiać

littlemiss napisał/a:
Tak bardzo bym chciała, żeby ktoś mnie przytulił

Cytuję, bo mam to samo. Nie mogę już znieść tej tęsknoty. Nie potrafię z nikim innym rozmawiać, bo tęsknię za pewną osobą, która jest ode mnie kilkaset kilometrów dalej. Cholernie tęsknię, pragnę jej bliskości. Nie potrafię żyć tym co "tu i teraz", bo ciągle myślę co teraz robi, jak się czuje... Okazja na spotkanie? W przyszłym miesiącu, na kilka godzin. W listopadzie to samo. A później nie wiadomo kiedy... Ta tęsknota mnie rozwala. Już sobie z tym nie radzę. Jak to pokonać, co z tym zrobić?




"Byłem kim byłem, jestem kim jestem, stanę się kim zechcę..."
 
 
 
Tęsknota, pustka, samotność
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 11