Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Problemy z samochodem.
Autor Wiadomość
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-07-31, 14:33   Problemy z samochodem.

Nie mogłam znaleźć podobnego tematu w kąciku porad, ale liczę na was kochani!
Przekopałam pół internetu, ale na marne :(

Mój kluczyk od Hondy Jazz (chyba 2003, nie pamiętam rocznika) ostatnio wariuje i sam się zatrzaskuje w samochodzie. Bardzo uważam na niego i wiecznie go wyciągam nawet jak wychodzę z samochodu na sekundę. No ale tak...

Zatrzasnęły się znów.

Wie ktoś jak to naprawić? Ojciec powiedział, że więcej nie będzie tego robił bo to już drugi raz, więc muszę sobie sama radzić. W samochodzie mam wszystko- portfel, torebkę, dokumenty.




 
 
Problemy z samochodem.
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-08-01, 13:09   

Arche, chyba czas poprosić o pomoc ślusarza, a jak już uwolni kluczyk, to zabrać auto do elektryka.

Swoje też muszę odwieźć. Bagażnik otwiera mi się tylko po deszczu. Widać woda łączy kabelki. ;)


<<< Dodano: 2017-08-25, 22:07 >>>


Jechałam w tym tygodniu trasę 800 km i z powrotem. Auto Mapa poprowadziła przez centrum Wrocławia, co kosztowało masę czasu, nerwów i 1/4 baku. No i to 'jedź prosto' kiedy są są do wyboru dwie drogi w prawo, trzy w lewo i żadnej prosto...

W drodze powrotnej Google Maps ominęło to straszne miasto, ale co chwilę się wyłączało, gubiło sygnał GPS i kazało skręcać 500 m wcześniej niż powinno.

Jak tak dalej pójdzie, to kupuję atlas samochodowy.




"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Problemy z samochodem.
jo_aśka 



Wiek: 29
Dołączyła: 12 Cze 2017
Posty: 341
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-12-24, 00:31   

spięcie w kluczyku. Musisz uważać, by nie zatrzasnąć. Baterie też będziesz musiała wymieniać częściej ;(



 
 
Problemy z samochodem.
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-12-30, 15:58   

Delphi, też zauważyłam, że Google Maps lubi poszaleć. Zwłaszcza w większych miastach. Tylko u mnie z reguły za późno pokazuje ze mam skręcić. I tak sobie jeżdżę kółeczka.



Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Problemy z samochodem.
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-03-10, 12:14   

Radio samochodowe wypluwa mi jedną płytę non stop po dwóch, trzech przesłuchanych. Z żadną inną płytą się tak nie zdarza, tylko z tą jedną. Płyta jest oryginalna, niezniszczona, nowa, niedawno kupiona. Radio działa bez zarzutu, tylko z tą płytą mam problem, nieoryginalne działają a oryginalna nie. Why?



 
 
Problemy z samochodem.
Boruta 



Wiek: 29
Dołączył: 14 Gru 2015
Posty: 770
Skąd: śląskie

Wysłany: 2018-03-10, 14:46   

Jednobarwna, może nie lubi tego gatunku, albo wykonawcy. ;)
Teraz na poważnie. Dzieje się to cały czas czy losowo? Może przycisk wysuwania płyty jakoś się blokuje albo nie odbija i czasem styka.




Wszystko zależy od jednej osoby. Tej którą widzisz w lustrze.
 
 
Problemy z samochodem.
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-03-10, 15:37   

Boruta, tylko z tą płytą, słucham różnych, jak zmienię nie ma tego problemu. Nie wiem czy się blokuje czy nie styka.



 
 
Problemy z samochodem.
Boruta 



Wiek: 29
Dołączył: 14 Gru 2015
Posty: 770
Skąd: śląskie

Wysłany: 2018-03-10, 16:54   

Jednobarwna, hmm, ciekawe. Czasem dzieją się cuda gdy jest laser uszkodzony. Jadnak tutaj czyta normalnie. Spróbuj jakoś przedmuchać wnętrze sprężonym powietrzem albo kup płytę czyszczącą laser.



Wszystko zależy od jednej osoby. Tej którą widzisz w lustrze.
 
 
Problemy z samochodem.
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-03-10, 18:26   

Boruta, a po polsku? Nie jest to mój samochód i nie mogę w niego ingerować, a nikt po za mną nie słucha radia samochodowego i nikomu to nie przeszkadza. Nie znam się na takich rzeczach i kompletnie nie mam pojęcia o czym mówisz.



 
 
Problemy z samochodem.
Boruta 



Wiek: 29
Dołączył: 14 Gru 2015
Posty: 770
Skąd: śląskie

Wysłany: 2018-03-10, 23:06   

Jednobarwna, w sklepie RTV można kupić płyty do czyszczenia lasera. Kupujesz, wkładasz do odtwarzacza i odpalasz. ;)



Wszystko zależy od jednej osoby. Tej którą widzisz w lustrze.
 
 
Problemy z samochodem.
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-07-08, 18:55   

Ktoś orientuje się w radiach/odtwarzaczach samochodowych?
Mój to katastrofa życiowa a ja bez muzyki jak bez ręki.
Zależy mi na odtwarzaczu CD, wejściu USB i AUX, dobrym dźwięku i płynnym odtwarzaniu płyt CD. Radia kompletnie nie musi łapać bo nigdy go nie słucham. A i cena żeby nie zwalała z nóg.
Albo jeszcze jak ktoś by mógł podpowiedzieć na co zwrócić uwagę przy zakupie, czy każdy odtwarzacz pasuje do każdego samochodu?
Nie znam się kompletnie.




 
 
Problemy z samochodem.
nutella 


Wiek: 25
Dołączył: 12 Sie 2018
Posty: 24
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2018-08-13, 21:18   

Cytat:
Ktoś orientuje się w radiach/odtwarzaczach samochodowych?
Mój to katastrofa życiowa a ja bez muzyki jak bez ręki.
Zależy mi na odtwarzaczu CD, wejściu USB i AUX, dobrym dźwięku i płynnym odtwarzaniu płyt CD. Radia kompletnie nie musi łapać bo nigdy go nie słucham. A i cena żeby nie zwalała z nóg.
Albo jeszcze jak ktoś by mógł podpowiedzieć na co zwrócić uwagę przy zakupie, czy każdy odtwarzacz pasuje do każdego samochodu?
Nie znam się kompletnie.


https://allegro.pl/pioneer-mvh-s100ub-radio-samochodowe-android-mp3-i7234170004.html
Miałem takie w zafirze i grało fajnie :D
Dobry dzwięk to też kwestia jakie masz głosniki w samochodzie :)
Jak na te możliwości to dobre i niedrogie radio.
Może jeszcze tylko podaj model auta bo są 2 rozmiary radia tzn 1DIN to takie rozmiarowo co ten pioneer z linku a 2DIN to takie duze radio np takie:
https://www.google.pl/sea...vRAsxFW1qGFtAM:




 
 
Problemy z samochodem.
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-08-13, 22:11   

nutella, nie zależy mi na bajerach typu podłączanie androida do radia, im mniej skomplikowany tym lepiej. Koniecznie musi odtwarzać płyty CD, za USB się nie obrażę.



 
 
Problemy z samochodem.
nutella 


Wiek: 25
Dołączył: 12 Sie 2018
Posty: 24
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2018-08-13, 22:24   

Jednobarwna, jak chcesz żeby płyty odtwarzało to napewno będzie drożej (mowa o nowym ) chyba że używane preferujesz 😊😊



 
 
Problemy z samochodem.
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-08-14, 05:07   

nutella napisał/a:
Cytat:
Ktoś orientuje się w radiach/odtwarzaczach samochodowych?
Mój to katastrofa życiowa a ja bez muzyki jak bez ręki.
Zależy mi na odtwarzaczu CD, wejściu USB i AUX, dobrym dźwięku i płynnym odtwarzaniu płyt CD. Radia kompletnie nie musi łapać bo nigdy go nie słucham. A i cena żeby nie zwalała z nóg.
Albo jeszcze jak ktoś by mógł podpowiedzieć na co zwrócić uwagę przy zakupie, czy każdy odtwarzacz pasuje do każdego samochodu?
Nie znam się kompletnie.


https://allegro.pl/pioneer-mvh-s100ub-radio-samochodowe-android-mp3-i7234170004.html
Miałem takie w zafirze i grało fajnie :D
Dobry dzwięk to też kwestia jakie masz głosniki w samochodzie :)
Jak na te możliwości to dobre i niedrogie radio.
Może jeszcze tylko podaj model auta bo są 2 rozmiary radia tzn 1DIN to takie rozmiarowo co ten pioneer z linku a 2DIN to takie duze radio np takie:
https://www.google.pl/sea...vRAsxFW1qGFtAM:


Zależy mi na odtwarzaczu CD, jest napisane. Gdybym chciała bajery to bym o tym nie pisała. Kocham płyty CD, mam ich mega dużo i chcę je móc gdzieś odtwarzać. Odtwarzacz CD to dla mnie priorytet.




 
 
Problemy z samochodem.
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12