Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Aborcja
Autor Wiadomość
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-29, 10:06   

Ponieważ robi się offtop, to proponuję przejść z dyskusją o systemach gospodarczych do paplaniny politycznej.



 
 
Aborcja
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2016-10-30, 08:49   

Dobra, zeszliście z tematu, który poruszyłam (wiem nie odzywałam się, brak czasu, przepraszam)

Miałam dzisiaj sen, że łojaciepierdziele.
Przyglądałam się zabiegowi aborcyjnemu. Lekarz na stół wyciągał kawałki dziecka. Nie wiem który to był miesiąc ale jego kończyny były dość spore i rozwinięte. Matka dziecka płakała z bólu. Pełno krwi, krzyku i smrodu.
Nie ściemniam, naprawdę mi się to śniło. Ja się obudziłam z płaczem, bo wyglądało to strasznie.
Jak dla mnie za długo trwa to zamieszanie wokół tej sprawy.
Tak, wiem, ono było, jest i będzie. Chodzi mi o to, że ostatnio jest nasilone.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Aborcja
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-30, 17:13   

Taki ciekawy artykuł wpadł mi w oko: "Dlaczego społeczeństwo z przerywania ciąży rozlicza jedynie kobiety?"


I jeszcze:
Czy aborcja jest moralna?

Ukryta Wiadomość:
Zaloguj się, aby zobaczyć tą wiadomość
--- Log in to see the message ---




 
 
Aborcja
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-11-06, 09:14   

Zbrodnia zabicia dziecka przez Natalię Przybysz

http://www.polsatnews.pl/...talie-przybysz/




Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Aborcja
eithné
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-05, 19:26   

Zastanawiam się, czy w jakimś kraju, w którym prawo dopuszcza aborcję ze względu na zagrożenie życia kobiety silna depresja lub inna choroba psychiczna może być rozważana jako wskazanie do przerwania ciąży :drapanie: . Ktoś może wie, czy takie przypadki miały miejsce? Przecież jeśli kobieta ma tendencje samobójcze, to stres związany z niezaplanowaną ciążą i perpektywa wychowywania dziecka może być kroplą, która przeleje czarę. W dodatku ludzie w takim stanie dość średnio są w stanie zadbać o samych siebie, a co dopiero o maleńkie dziecko...

Domyślam się, że w Polsce prędzej kobieta musiałaby urodzić to dziecko w świetle prawa, a później prawnie ewentualnie zostanie jej odebrane prawo do opieki nad nim. Może jest inaczej?




 
 
Aborcja
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-07-02, 13:31   

Sejmowa Komisja Polityki Społecznej i Rodziny zajmie się dzisiaj projektem "Zatrzymaj Aborcję", który w praktyce zabrania usunięcia ciąży w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego uszkodzenia płodu.
Więcej: http://wiadomosci.gazeta....rojekt.html#MT2

Dlaczego nie bezwzględny zakaz aborcji?




dead but delicious
 
 
Aborcja
Castro 



Wiek: 37
Dołączyła: 08 Maj 2017
Posty: 825
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-07-02, 17:04   

R. de Valentin napisał/a:
Dlaczego nie bezwzględny zakaz aborcji?

Bo jak ksiądz zapłodni 13-letnią "Mariankę", to wtedy aborcja jest absolutnie konieczna, żeby alimentów nie musiał płacić.




 
 
Aborcja
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-07-02, 19:38   

Castro, możliwe... A potem zostanie przeniesiony do innej parafii, z dala od małej kusicielki.

Dziwię się, że obrońcy życia nie chcą bezwzględnego zakazu. W innych przypadkach zabicie dziecka jest dozwolone?




dead but delicious
 
 
Aborcja
Castro 



Wiek: 37
Dołączyła: 08 Maj 2017
Posty: 825
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-07-02, 19:53   

R. de Valentin napisał/a:
z dala od małej kusicielki
Oczywiście, przecież ta mała nierządnica lgnęła i zgubiła nie tylko siebie, ale i biednego, niewinnego klechę.

R. de Valentin napisał/a:
obrońcy życia
To nie są "obrońcy życia", tylko sadyści, którzy chcą maksymalnie przedłużać cierpienie istot bez żadnych szans na przeżycie, bo im tak kazał ich niewidzialny przyjaciel w chmurach.

R. de Valentin napisał/a:
zabicie dziecka

Wkurzające jest, że dyskusja w tym temacie prowadzona jest z użyciem takiej nomenklatury. Proszę, oto "dziecko" według zygotarian:

Ratujmy zaśniady!




 
 
Aborcja
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-07-03, 17:37   

Projekt odsunięty. Co za cyniczna gra polityczna.



dead but delicious
 
 
Aborcja
Flamaster 



Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 133
Skąd: Polska

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2018-07-19, 23:06   

Pytanie do Pań - czy chciałybyście urodzić dziecko będąc w zdrowym, fajnym związku, z kochającym facetem wiedząc, że będzie upośledzone?



When you have insomnia, you’re never really asleep… and you’re never really awake.
 
 
Aborcja
eithné
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-19, 23:18   

_Azazel, zależy w jakim stopniu.
Jeśli w znacznym, to nie. Przede wszystkim dla dobra dziecka, a argument "zdrowego, fajnego związku" na pewno nie grałby dla mnie żadnej roli w podjęciu decyzji. Chore dziecko to bardzo duża szansa na chore małżeństwo, bo to zbyt duże obciążenie.




 
 
Aborcja
Flamaster 



Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 133
Skąd: Polska

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2018-07-19, 23:32   

eithné napisał/a:
a argument "zdrowego, fajnego związku" na pewno nie grałby dla mnie żadnej roli w podjęciu decyzji

W porządku. Pisząc 'zdrowy, fajny' nie chciałem stawiać tego jako argument. Po prostu miałem na myśli nie gwałty albo inne skraje sytuacje. Chodzi o taki zwyczajny związek.
Dzięki za odpowiedź :)


<<< Dodano: 2018-07-20, 00:38 >>>


A miesiące mają znaczenie? W Polsce chyba (nie śledzę tak bardzo przepraszam, mogę się mylić) do 3 miesiąca można usunąć. W Stanach wygrał Trump a czytałem, że kontrkandydatka Clinton była za aborcją nawet w 9 miesiącu.




When you have insomnia, you’re never really asleep… and you’re never really awake.
 
 
Aborcja
Złośnica
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-20, 06:42   

Zależy od stopnia upośledzenia. Jeśli byłoby znaczne to nie, nie chciałabym. Jeśli takie, które pozwalałoby na samodzielne, dorosłe życie to byłoby to możliwe, że tak.



 
 
Aborcja
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2018-07-20, 07:22   

Ja to bym chyba nawet bardzo upośledzonego płodu nie potrafiła usunąć.



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Aborcja
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11