Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Już nie mam siły...
Autor Wiadomość
Inertia
[Usunięty]

Wysłany: 2018-04-05, 06:24   

Camaleao napisał/a:
Chyba nie dam rady zbyt długo... Przerosło mnie jednak życie...


Co się dzieje?
:tuli9:




 
 
Już nie mam siły...
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2018-04-05, 08:11   

Inertia, życie mnie przytłacza.



 
 
Już nie mam siły...
ziutek11113 


Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2018
Posty: 11
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2018-04-05, 11:32   

Autentycznie już nie mam siły ze swoją depresją i nerwicą, czy to normalne że mam myśli że chciałbym to zrobić z kimś kto też chce ze sobą skończyć? :(



 
 
 
Już nie mam siły...
Inertia
[Usunięty]

Wysłany: 2018-04-06, 05:27   

ziutek11113, normalne, jeśli masz depresję i nerwice. To, że chcesz zrobić to z drugą osobą to zwyczajny strach przed śmiercią i uważasz zapewne, że z drugim człowiekiem będzie Ci łatwiej. Tylko trzeba zastanowić się co to da? Odejdzie cierpienie? Nie, zapewne ono zostanie. Może trzeba dowiedzieć się co to znaczy, że tak cierpię? Co powinienem zmienić w swoim życiu?



 
 
Już nie mam siły...
ziutek11113 


Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2018
Posty: 11
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2018-04-06, 07:46   

Tak, cierpienie odejdzie, leczę się ale po nawrocie kilka razy mocniejszym i innym, straciłem już nadzieję



 
 
 
Już nie mam siły...
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2018-04-08, 12:06   

Przedwczoraj nie chciałem cofnąć się pociągowi z drogi, a późniejszym wieczorem, po kąpieli marzyłem o potraktowaniu się prądem. Wczoraj znowu kupiłem żyletki, poprzednie wyrzuciłem, bo też myślałem, że już nigdy nie wrócę do tych myśli. Myślałem, że jednak wszystko się ułoży. I było, było już tak dobrze, a teraz czuję jakbym znowu wracał do punktu wyjścia. Tak jakbym z każdym, nowo zrobionym krokiem tylko coraz to szybciej żegnał się ze światem.
Sił coraz mniej.


<<< Dodano: 2018-04-13, 20:20 >>>


Już nie mam na to siły. Muszę się pogodzić z tym, że zawsze będę tylko tym niespełnionym wyobrażeniem. Nie chcę już dłużej, nie mogę znieść tej myśli jak bardzo się mnie teraz wstydzi. Wszystkich w życiu zawiodłem, powinienem odejść i postawić tą ostatnią kropkę. Mogę się jedynie łudzić i mieć nadzieje, że pozostanie po mnie przynajmniej jedno, maleńkie dobre wspomnienie. Wątpię. Jestem podłym oszustem i manipulantem, a przez całe życie potrafiłem jedynie pozostawiać za sobą żniwo. Żniwo parszywych kłamstw, że nie jestem tą samą osobą, którą jestem w rzeczywistości.

Przepraszam, że nigdy nie byłem dobrym człowiekiem. Nawaliłem, tak strasznie nawaliłem.




 
 
Już nie mam siły...
Flamaster 



Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 133
Skąd: Polska

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2018-04-16, 18:15   

suną się do głowy najprostsze rozwiązania


<<< Dodano: 2018-04-24, 22:22 >>>


powtarzam post wyżej


<<< Dodano: 2018-04-30, 13:35 >>>


jestem zmęczony




When you have insomnia, you’re never really asleep… and you’re never really awake.
 
 
Już nie mam siły...
Fatigue
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-17, 20:43   

Chce umrzeć i już nigdy tutaj nie być. Uciec od tych wszystkich ludzi.



 
 
Już nie mam siły...
Flamaster 



Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 133
Skąd: Polska

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2018-05-18, 14:39   

dawno nie było tak źle, bardzo dawno, przypomniały mi się 'stare czasy'



When you have insomnia, you’re never really asleep… and you’re never really awake.
 
 
Już nie mam siły...
Skyler 


Wiek: 19
Dołączyła: 05 Maj 2018
Posty: 6
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2018-05-21, 22:38   

Życie już mnie przerasta i przytłacza. Ale większość osób które o tym wiedziały powiedziały że jestem tylko dzieckiem nieznającym cierpienia :')



BloodySkyler
 
 
Już nie mam siły...
Alessa 
Samara



Wiek: 26
Dołączyła: 25 Lut 2017
Posty: 804
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2018-05-26, 20:54   

Mam już tego wszystkiego dosyć. Chcę przestać już czuć. Życie to chyba najgorsze co mogło mi się przytrafić...



Wszystko wali się a ja nie mogę biec
może ten deszcz udaje łzę
minie ten sen
i będzie okay
 
 
Już nie mam siły...
Comein 
Pokręcona głowa!



Dołączyła: 30 Lip 2015
Posty: 377
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2018-05-31, 22:00   

Jest coraz gorzej i to absolutnie tylko moja wina, bo sama do siebie dopuściłam te wszystkie złe myśli. Przez dwa miesiące byłam bezpieczna,a teraz znowu mam ochotę wyć i walić głową w ścianę. Znowu widzę wszędzie spiski, obrzydzenie innych ludzi, ich dezaprobatę. No i to niekończące się zmęczenie... Chcę już się stoczyć, a jednocześnie wciąż się zapieram nogami i rękami. Męczy mnie stały dysonans w każdej możliwej dziedzinie mojego życia. Wrócił podstawowy objaw zbliżającej się ciemności: wierzę, że głos w mojej głowie ma rację. Śmierć ma rację, inni ludzie mają rację, ja mam rację. Tak bardzo chciałabym się mylić.


<<< Dodano: 2018-06-14, 15:55 >>>


Niby głupi egzamin, niby tylko głupi strach, a mimo mam ochotę wyskoczyć z okna bo moje serce nie zniesie już więcej bólu i porażek. Niby bywało znośnie, ale teraz znowu jest źle, bardzo źle.




Be the overflow
Pockets full of stones
 
 
Już nie mam siły...
michal90 


Wiek: 33
Dołączył: 20 Maj 2018
Posty: 22
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2018-06-19, 19:51   

Nie mam już siły robić dobrej miny do złej gry, z zewnątrz udaje że wszystko jest ok a w środku umieram, chciałem rzucić palenie ale stwierdziłem że nie ma sensu bo co to zmieni ? wszystko traci dla mnie sens, rzeczy które mi dawały radość kiedyś już mnie nie cieszą, w nocy mam problemy z zaśnięciem uczucie niepokoju i lęk nie dają mi zasnąć, a na drugi dzień chodzę jak zombie.
Każdego dnia myślę o tym żeby to zakończyć ale nie chce sprawić bólu rodzinie tylko to mnie powstrzymuje przed ostatecznym krokiem. Mam wrażenie że nie czeka mnie już nic dobrego w życiu, jestem w pułapce własnych myśli z której się nie mogę wydostać. Czeka mnie samotne życie w ciągłym lęku bo jestem zbyt słaby i żałosny żeby coś zmienić.




 
 
 
Już nie mam siły...
.Nieobecna. 



Wiek: 27
Dołączyła: 08 Mar 2018
Posty: 51
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2018-06-22, 16:26   

Dziś dowiedziałam się, że zawaliłam rok studiów. Od godziny nie mogę się uspokoić. Czuję, że wszystkich zawodzę. Nie mam pojęcia, jak się do tego przyznać. Cały czas się trzęsę. Dawno nie miałam tak złych myśli. Bardzo boję się dzisiejszej nocy.



Ta nić czarna się przędzie:
Ona za mną, przede mną i przy mnie.
 
 
Już nie mam siły...
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2018-06-23, 16:26   

.Nieobecna., no to weźmiesz warunek. To naprawdę nie jest koniec Twojego świata. Nie dałaś rady teraz, dasz potem. Tyle. No, uszy do góry. Jak przyjęli to bliscy?



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Już nie mam siły...
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 11