Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Szukanie pracy
Autor Wiadomość
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2018-02-21, 09:13   

Coraz częściej myślę o przystąpieniu do poszukiwania pracy. Pierwszy raz mając pracę. Oczywiste jest, że trawa po drugiej stronie płotka jest bardziej atrakcyjna- ale chyba nastąpił ten moment, którym oczekuję czegoś więcej, również finansowo.



Este blestemata
 
 
Szukanie pracy
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-02-24, 21:44   

Inertia, rozmowa trwała 45 minut, przewalkowal mnie z każdej możliwej dziedziny. Ale wątpię, że coś z tego wyjdzie. Dzisiaj wysłałam CV do pracy biurowej ale pewnie i tak nie dostanę odpowiedzi, i do pracy jako sprzątanie obiektów biurowych, dla osób z orzeczeniem, brak wymagań, trochę więcej jak podstawa wynagrodzenia. Zawsze coś. Powoli zaczynałam rozważać prostytutkę. Właśnie się dowiedziałam, że ja nie mam pracy bo wcale jej mieć nie chcę i tak jest mi wygodniej, i że jak się chce mieć pracę to się ją ma bo przecież PUP taki pomocy w szukaniu pracy i tyle ofert może ci zaproponować, że nic tylko korzystać.



 
 
Szukanie pracy
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-02-24, 22:17   

Jednobarwna napisał/a:
Inertia Właśnie się dowiedziałam, że ja nie mam pracy bo wcale jej mieć nie chcę i tak jest mi wygodniej, i że jak się chce mieć pracę to się ją ma bo przecież PUP taki pomocy w szukaniu pracy i tyle ofert może ci zaproponować, że nic tylko korzystać.


Jednobarwna, kocham takie gadanie ... :/ A mnie czeka znowu poszukiwanie pracy :cry: . Już nie mogę się doczekać kiedy pójdę do urzędu pracy by się zarejestrować :( .




Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Szukanie pracy
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2018-02-27, 14:07   

Jednobarwna, podobno na pracę biurową najgorzej- strasznie dużo CV jest wysyłanych.

A co do PUPów, gdy ja skończyłam studia i starałam się o płatny staż trzeba było się zakwalifikować do grupy drugiej podczas aktywności w szukaniu pracy. Gdy zaznaczyłam wszystko zgodnie z prawdą, okazało się, że jestem kategorią 1 (bardzo aktywnie szukającą, samodzielną) i taki staż mi nie przysługuje. Na szczęście dziewczyna w urzędzie była na tyle życiowa, że zmieniła moje dwie odpowiedzi- wtedy też załatwienie tego stażu było formalnością, bo starałam się na konkretny wakat, który już sobie zaklepałam.




Este blestemata
 
 
Szukanie pracy
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-02-27, 15:58   

Jutro mam rozmowę, praca z niepełnosprawnymi. Zobaczymy.


<<< Dodano: 2018-02-28, 19:30 >>>


Byłam , dowiedziałam się, że to praca czysto fizyczna, gdzie ja nie za bardzo mogę pracować, przez wzgląd na uraz kręgosłupa i prawdopodobnie zrezygnuję, do końca tygodnia mam wiedzieć ale ja już wiem. To praca w pralni, na dwie zmiany, koordynowanie pracy osób niepełnosprawnych i samemu pracowanie w pralni. Do 19, gdzie mam psychologa na 19, więc odpada, nie chcę chodzić co dwa tygodnie, tylko co tydzień.


<<< Dodano: 2018-03-05, 20:17 >>>


Jutro kolejna rozmowa kwalifikacyjna, tym razem call center a w środę asystent ds. księgowości, typowo biurowa.


<<< Dodano: 2018-03-24, 20:36 >>>


Czy tylko mnie denerwuje, że osoba z orzeczeniem jest postrzegana jako taka, która nie potrafi szkoły podstawowej skończyć?
Dostałam dwa skierowania do pracy, w tej samej firmie, z orzeczeniem, i w jednym wymagają niepełnego podstawowego wykształcenia minimum a w drugim przynajmniej zawodowego. A pewnie usłyszę, że i tak mnie nie chcą bo choroba psychiczna to straszna rzecz i pewnie mam co chwilę napady agresji (już takie pytanie usłyszałam).




 
 
Szukanie pracy
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2018-03-28, 19:04   

Jednobarwna napisał/a:
Czy tylko mnie denerwuje, że osoba z orzeczeniem jest postrzegana jako taka, która nie potrafi szkoły podstawowej skończyć?
Dostałam dwa skierowania do pracy, w tej samej firmie, z orzeczeniem, i w jednym wymagają niepełnego podstawowego wykształcenia minimum a w drugim przynajmniej zawodowego.

Prawda jest taka, że większość ludzi z orzeczeniem nie ma średniego orzeczenia, te oferty specjalnie są skonstruowane dla nich. I większość ofert to sprzątanie czy ochrona.

Treściwsze są oferty, chyba z PFRON-u, który organizuje projekty i można się załapać do np laboratorium, czy staże w korporacjach. Ale niestety takie oferty są np. na śląsku - rzadko.

A szkoda, bo nie każda niepełnosprawność ogranicza intelekt przez co możliwości zdobywania poziomów wykształcenia przez niepełnosprawnego. Ale tego już nasze państwo nie bierze pod uwagę.
Dadzą 750zł z renty i możliwość dorobienia do 80% do średniej krajowej... tylko, że już jak pracujesz jako niepełnosprawna i pracodawca chce dofinansowanie do wynagrodzenia to dostaje 2400 brutto przy znacznym, obojętnie jakie stanowisko. Więc będąc wysoko wykształconym i tak pewnie nie dostaniesz więcej. To smutne, bo "z papierami" szczególnie psychiatrycznymi za bardzo nie chcą przyjmować na wysoko płatne stanowiska, choć wielu by się nadawało.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Szukanie pracy
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-03-28, 19:23   

Ja byłam na stażu dla niepełnosprawnych.
Renty nie mam i mieć nie będę. Ja mam orzeczenie do końca roku i wątpię, że będę przedłużać bo więcej z tym problemu niż korzyści.




 
 
Szukanie pracy
poetka 



Wiek: 25
Dołączyła: 08 Gru 2014
Posty: 401
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2018-05-22, 03:32   

Zbliża się,a w sumie już się zaczął sezon nad Bałtykiem, jak co roku szukam tam pracy. Ciężko znaleźć dobrą ofertę, która nie będzie wyzyskiem typu 6 zł na h lub nawet czasem mniej. Ale coś tam znalazła, zadzwoniłam, pogadałam, wysłałam CV i czekam na telefon do weekendu. Wstępnie jestem umówiona, że mam przyjechać, ale jestem ciekawa czy nie zrobi mnie facet w konia.



Nie czuję,że żyję, lecz czuję, że umieram.
 
 
 
Szukanie pracy
Comein 
Pokręcona głowa!



Dołączyła: 30 Lip 2015
Posty: 377
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2018-05-27, 23:22   

Zbliżają się wakacje i MUSZĘ coś znaleźć, bo zbliża się magiczny wrzesień, a wraz z nim wstrzymanie mi wszelkich świadczeń z których się utrzymuję. W zeszłym roku przebimbałam całe wakacje ze strachu przed wyjściem do ludzi, do pracy... Znalezienie pracy mając fobię społeczną, niską samoocenę i milion innych dziadostw jest według mnie praktycznie niemożliwe. Pracowałam na głupim magazynie ogrodniczym rok temu, a i tak nie dałam rady psychicznie. I znowu trzeba szukać pracy, znowu stres.



Be the overflow
Pockets full of stones
 
 
Szukanie pracy
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2018-05-30, 14:12   

CurlyHead, a na jaki zawód reflektujesz? Co było największą trudnością w pracy w magazynie ogrodniczym?



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
Ostatnio zmieniony przez Rainbow 2018-05-30, 14:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Szukanie pracy
poetka 



Wiek: 25
Dołączyła: 08 Gru 2014
Posty: 401
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2018-06-12, 00:19   

W środę jadę do pracy nad morze, strasznie się stresuje. Nie wiem jak tam będzie, jak będzie wyglądało zakwaterowanie itd... Przeraża mnie to i boj się, że nie dam rady, a chcę zarobić aby wynieść się w końcu z tej dziury... :roll:



Nie czuję,że żyję, lecz czuję, że umieram.
 
 
 
Szukanie pracy
spacedementia 
disgusting girl



Dołączyła: 02 Gru 2015
Posty: 828
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-06-12, 10:26   

poetka, a co to za praca? :P Wszystkiego Cię nauczą, dasz radę :3



 
 
Szukanie pracy
Makaron 



Wiek: 29
Dołączył: 03 Lip 2016
Posty: 406
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2018-06-12, 10:36   

poetka, spoko pomysł, byle nie do smażalni ryb :P
Umowę masz, czy jedziesz w ciemno? ;)




"Czy pamiętasz płatków róży szept...
Miłość Cię woła, idź za jej głosem,
Nie mów jutro, nie mów zawsze,
Mów i kochaj dzisiaj!"
 
 
Szukanie pracy
Rainbow 



Wiek: 24
Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 2820
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-06-12, 11:06   

Ja zaczekam szukać pracy w Poznaniu, kilka dni i jest. Mam chyba szczęście :) .



Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale. ~ Kłapouchy.
:rainbow:
 
 
Szukanie pracy
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2018-06-12, 11:48   

Rainbow, co to za praca? :)



 
 
Szukanie pracy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12