Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Włosomaniactwo
Autor Wiadomość
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-10, 20:36   

Ella napisał/a:
Emaleth, czy te ampułki przesuszyły Ci włosy?

Nie, a przynajmniej ja nic takiego nie zauważyłam. Po prostu dłużej to teraz zajmuje zanim wyglądam jakbym sobie olej na głowę wylała.




Ostatnio zmieniony przez Scarlet Halo 2011-10-10, 20:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Włosomaniactwo
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2011-10-10, 20:56   

Ella, no właśnie patrzę na tą odżywkę której szukasz na allegro to koszty przesyłki są większe niż cena odżywki :shock: :shock: :shock:

Tu jedynie trochę taniej iż gdzie indziej ;
http://www.bazarek.pl/pro...wabiem-1-l.html




AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
Ostatnio zmieniony przez megi-s 2011-10-10, 21:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Włosomaniactwo
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2011-10-10, 20:59   

megi -s, w dodatku tej odżywki, którą dokładnie chce nie ma na allegro - jest w sprayu, jest ananasowa, jest lotion, jest szampon, ale nawet jakbym się zdecydowała zamówić, to tej mojej i tak nie ma :P
Na pewno jest na stronie Joanny. I faktycznie przesyłka jest droższa niż sama odżywka...




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Włosomaniactwo
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2011-10-10, 21:02   

No wstawiłam wyżej link jeszcze- jakaś w litrowym opakowaniu. A o jaką dokładnie Ci chodzi?



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Włosomaniactwo
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2011-10-10, 21:06   

megi -s, właśnie o tę ;) Myślałam, że mówisz tylko o allegro, bo tam jej nie widziałam.
Hm... 27 zł... to może nie jest tak dużo, skoro włosy mają być naprawdę wygładzone, super, piękne, błyszczące itd.




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Włosomaniactwo
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2011-10-10, 21:18   

no i to jest 1 litr więc i kwota wydaje się rozsądna. Z drugiej strony to dopiero teraz widzę jakie drogie są koszty przesyłki.
Ja używam gliss kur z jedwabiem, ale głównie przed prostowaniem




AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
Ostatnio zmieniony przez megi-s 2011-10-10, 21:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Włosomaniactwo
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-15, 13:33   

Przyszłam podzielić się wrażeniami z używania nowych kosmetyków. :D
Przyszedł mój Kallos Latte i waniliowa maska. Pierwszy pięknie pachnie na włosach, w pudełku trochę za mocno, zapach długo się utrzymuje. Włosy po umyciu były takie sobie, ale na drugi dzień całkiem ładne - lśniące, lejące się. W ogóle zawsze mam ładniejsze włosy drugi dzień po myciu, są gładsze.
Dzisiaj nałożyłam maskę waniliową i mimo nieciekawego składu spisała się całkiem fajnie - włosy wygładzone, błyszczące. Tylko zapach w ogóle nie przypomina mi wanilii. :lol:
Olej winogronowy nawet fajny, efekt podobny do kokosa, tylko aplikacja o wiele wygodniejsza.
Oliwki Babydream nie zdążyłam jeszcze użyć - miała pójść na dzisiejszą noc, ale wieczorem padłam ze zmęczenia i zapomniałam nałożyć. :roll:

Mam zamiar wrócić do używania lekkich silikonów (zmywalnych wodą, łagodnymi szamponami albo odparowujących z włosów) bo włosy zaczęły mi się łamać, zrobiłam listę włosowego must have na razie z 8 pozycjami... O Boże, zawsze jak gadam o włosach to nie mogę skończyć. :lol:




 
 
Włosomaniactwo
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-15, 16:11   

a ja myję włosy w szamponie dla dzieci. są wtedy tak cudownie miękkie. :>



 
 
Włosomaniactwo
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-15, 16:40   

kokosowa, i nie plącze Ci włosów? Jakiego szamponu używasz?
Moja lista must have wydłużyła się do 13 pozycji... Koniec, bo zbankrutuję. :lol:




 
 
Włosomaniactwo
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-15, 17:09   

nie plączą tylko te z firmy Johnson&Johnson. no i nie ma co sugerować się przy wyborze szamponu wspomnieniami z dzieciństwa, bo po sławnym Bambi (tak, tym z kaczuszką na butelce! :D ) nie mogłam poradzić sobie z rozczesaniem włosów.


wypróbowałam już chyba wszystkie z tej serii, ale najbardziej lubię ten.




Ostatnio zmieniony przez kokosowa 2011-10-15, 17:10, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Włosomaniactwo
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2011-10-15, 18:44   

A ja w ogóle nie mogę używać szamponów dla dzieci. Najlepiej działają na moje włosy szampony nawilżające i dobrze jak mam odżywkę z tej samej serii. Jak na razie to dobrze mi robią na włosy Herbale- szampon kokosowo jakiś tam (nie chce mi się dupska ruszyć żeby zobaczyć dokładnie nazwę) i taż sama odżywka do spłukiwania, bo taka bez spłukania powoduje iż moje włosy wyglądają jak wysmarowane smalcem. Bez spłukiwania tylko jedwab i to tylko przed prostowaniem. Moje włosy są z gatunku: niewiadomocotojest- ani proste, ani kręcone, ani falowane, w trakcie zapuszczania, świeżo po uczesaniu przyklepane, po chwili napuszone :D



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Włosomaniactwo
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2011-10-16, 14:17   

nutshell, a co takiego już masz na tej liście? Jestem ciekawa jakie szampony z lekkimi silikonami wybrałaś, może też się skuszę :)

kokosowa, ja zaczęłam używam szamponu Babydream, ale strasznie plącze mi włosy, a do Johnson&Johnson mam uraz, bo podobno testują na zwierzętach, a ich toniki do twarzy mają w sobie alkohol i strasznie wysuszają skórę :P Wiem, to niekoniecznie są powody, ale tak jakoś zapadły mi w pamięć.

Poszłam ostatnio do drogerii po krem, a wróciłam z odżywką (4, 20zł) i maską (3, 90zł) do włosów :)

http://wizaz.pl/kosmetyki...kt=44878&next=1
http://wizaz.pl/kosmetyki...kt=45988&next=1




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
Ostatnio zmieniony przez Ella 2011-10-16, 14:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Włosomaniactwo
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-16, 16:20   

Szamponów nie wybrałam żadnych, bo myję włosy szamponem raz na tydzień, czasami półtora i starczy mi jeden. A w pogotowiu mam jeszcze kilka kupionych przez mamę, składów nie analizowałam ale powinny być w porządku - z tego co pamiętam to trzy z Joanny Naturii, jakiś familijny z bardzo krótkim składem i dużą ilością SLS na głębsze oczyszczenie skalpu od czasu do czasu i Eva Natura z czarną rzepą.

Używałaś już tej maski? Jesteś zadowolona?




 
 
Włosomaniactwo
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2011-10-16, 17:14   

Tak, dzisiaj użyłam jej pierwszy raz. Wiadomo, od razu włosy nie staną się zdrowe, ale faktycznie nie puszą się tak bardzo, błyszczą i ładnie się układają. Użyłam jej po szamponie dla dzieci, który plącze mi włosy, więc na szczęście dało się rozczesać je palcami (nie czeszę szczotką, gdy są mokre).
Mam nadzieję, że przy dłuższym stosowaniu będzie jeszcze lepiej :)




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Włosomaniactwo
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-16, 19:23   

Ella napisał/a:

kokosowa, ja zaczęłam używam szamponu Babydream, ale strasznie plącze mi włosy, a do Johnson&Johnson mam uraz, bo podobno testują na zwierzętach, a ich toniki do twarzy mają w sobie alkohol i strasznie wysuszają skórę :P Wiem, to niekoniecznie są powody, ale tak jakoś zapadły mi w pamięć.

toniki to inna bajka. :roll: ale te zwierzaki... muszę to zweryfikować. wiem, że ta firma testuje oliwki na zwierzętach. o szamponach nie słyszałam.




Ostatnio zmieniony przez kokosowa 2011-10-16, 19:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Włosomaniactwo
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11