Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Sprawy ginekologiczne
Autor Wiadomość
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-05-22, 15:46   

Szamanka, ona pęka średnio co dwa tygodnie i nie wiem dlaczego. Mam mieć wizytę u jakiegoś profesorka z Łodzi ale do końca nie wiem kiedy.



 
 
Sprawy ginekologiczne
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-29, 23:32   

Nie wiem gdzie o to zapytać, jeśli zły temat, to proszę o kopniecie tego postu w odpowiedni.

Otóż, jakieś 2miesiace temu poczułam dziwny ból w cewce moczowej... Ale nie jakiś silny, raczej taki dyskomfort, jakby było tam coś czego być nie powinno. Taki ucisk. To uczucie mi towarzyszy ale nie żeby jakoś specjalnie bolało.
Mam kamice nerkowa.
W niedzielę wieczora dostałam wysokiej gorączki. Miałam cała noc dreszcze. Bolało mnie wszystko. Brzuch. Podbrzusza, jak przed okresem, ale to za wcześnie... Boki na wysokości nerek, nogi, uda. Wszystko, spać nie mogłam. Do tego doszły mdłości i wymioty. Ciągła gorączka, która zbijam na chwilę i znowu wraca... Poszłam do lekarza pierwszego kontaktu, powiedziałam o wszystkich obiawach, ale nie o tym ucisku w cewce, jakoś wydało mi się to nie istotne. Usłyszałam, że to jakiś wirus, dostałam tabletki przeciwwirusowe, mam leżeć i wypocic gorączkę.
Teraz zastanawiam się, czy ma to jakiś związek...
Z powodu tego ucisku, często chodzę siku. Ale nie jest go dużo... Zawsze miałam odwrotny problem... Tzn, oddawałam mocz 2 razy dziennie. Tylko. Mimo, że pije naprawdę dużo. Czasami nawet 4l.
I mam pytanie. Czy to możliwe, że to żaden wirus, że to obiawy są spowodowane tym czyms co męczy mnie w cewce?
Jakoś teraz mi to do głowy przyszło i nie mam kogo zapytać, a Wy tu różne problemy miewacie... Może ktoś wie...?




 
 
Sprawy ginekologiczne
Green_girl_94 



Wiek: 29
Dołączyła: 03 Maj 2010
Posty: 1080
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2018-05-30, 08:09   

Możliwe, że to jakieś zakażenie bakteryjne. Ale żeby mieć pewność to powinnaś oddać mocz na posiew z antybiogramem.



"Ale zaprawdę, chcąc się spodobać
śmierci, ja ciągle muszę fałszować
Słowa ogromnej tej zapowiedzi." - Rafał Wojaczek
 
 
Sprawy ginekologiczne
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2018-05-30, 10:05   

Green_girl_94, ma rację. Jakieś zapalenie cewki moczowej.
Polecam zająć się tym szybko, chyba, że lubisz cewnikowanie, bo może być tak, że za jakiś czas nie będziesz mogła się sama załatwić z bólu. Znam z autopsji. Zapalenie cewki rozsiało się i na ginekologii wylądowałam. Przy głupim posiewie, darłam się jak przy porodzie słonia.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Sprawy ginekologiczne
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-30, 16:07   

No to chyba pójdę jeszcze raz do lekarza...



 
 
Sprawy ginekologiczne
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-19, 12:33   

Powiedzcie mi proszę, jaki lekarz może mi wystawić skierowanie na badanie hormonów jajników? :roll: Rodzinny nie chce, endokrynolog nie, ginekolog kieruje do rodzinnego...



 
 
Sprawy ginekologiczne
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-07-19, 12:35   

Arya, ginekolog powinien bezsprzecznie. Mi wystawiał właśnie gin i to bez proszenia.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Sprawy ginekologiczne
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-19, 12:37   

Żurawek,dzięki... ;) Czy to był ginekolog na NFZ i badania na NFZ czy byłaś prywatnie? Bo pomyślałam że może dlatego nie chcą mi wystawić, że to kwestia NFZtu czy coś...



 
 
Sprawy ginekologiczne
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-07-19, 12:42   

Arya, no akurat byłam prywatnie i wszystko prywatnie robiłam. Ale na NFZ też powinien. To była część diagnozowania mojego PCOS.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Sprawy ginekologiczne
Alicja 



Dołączyła: 28 Maj 2018
Posty: 117
Skąd: świętokrzyskie

Wysłany: 2018-07-19, 18:16   

Endokrynolog może, ponieważ hormony to też jego działka. A ginekolog powinien bo tym się w końcu zajmuje. Teoretycznie rodzinny też może ale praktycznie nie ma szans znaleźć takiego który da skierowanie, woli wysłać do ginekologa aby to z jego puli badań szły badania specjalistyczne.



 
 
Sprawy ginekologiczne
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-19, 18:28   

Alicja, dzięki dziewczyny! W czwartek znów będę u endo, więc zapytam.



 
 
Sprawy ginekologiczne
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-19, 19:12   

Arya, byłaś kiedyś u ginekologa-endokrynologa?
Jak nie, to polecam.




 
 
Sprawy ginekologiczne
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-20, 06:55   

Camaleao, nie, nie znalazłam takiego na NFZ (pewnie gdzieś jest w Warszawie, możliwe że ja nie umiem szukać)... I chyba już mam dosyć chodzenia po kolejne skierowania i szukania kolejnych specjalistów... :?



 
 
Sprawy ginekologiczne
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3492
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-01-02, 23:13   

Ugh, dawno nie musiałam brać tylu przeciwbólowych. :( Biedna wątroba. Okres to zuo. Chyba muszę jakiegoś lepszego ginekologa znaleźć.



– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Sprawy ginekologiczne
20września 
20wrzesnia



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 675
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2020-01-10, 17:26   

Okropieństwo, najgorszy pierwszy dzień okresu, w pracy, gdzie trzeba nosić kasety mające po kilka kg itp. Wydaje mi się, że odkąd zaczęły pojawiać się u mnie torbiele na jajniku, to miesiączki mam bardziej bolesne.

Niedługo wybieram się do ginekologa na kontrolę - USG piersi, USG, konsultacja i cytologia.




 
 
Sprawy ginekologiczne
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11