Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Informatyczne doradztwo
Autor Wiadomość
Kruk
[Usunięty]

Wysłany: 2018-03-09, 23:26   

Cena matrycy od 140zł tak na szybko sprawdzałem ale tak jak mówię jak dobry serwis i z Ciebie nie zedrze to 200zł plus minus 230zł



 
 
Informatyczne doradztwo
Boruta 



Wiek: 29
Dołączył: 14 Gru 2015
Posty: 770
Skąd: śląskie

Wysłany: 2018-03-10, 14:52   

Green_girl_94, podsyłam stronę z matrycami. Możesz sama poszukać i przy okazji zajrzeć do karty Jak zamontować matrycę. Ładnie opisali każdy krok. Może sama dasz radę i koszt usługi odpadnie. ;)



Wszystko zależy od jednej osoby. Tej którą widzisz w lustrze.
 
 
Informatyczne doradztwo
Gravity 



Wiek: 32
Dołączyła: 24 Lip 2015
Posty: 305
Skąd: opolskie

Wysłany: 2018-03-27, 21:51   

Pisałam plik w open office. Plik zapisałam w formacie doc i dodałam hasło. Nie trudno się domyślic, że hasła zapomniałam...
Próbowałam miliona kombinacji i kilku programów do odzyskiwania haseł...
Czy jest na sali jakiś haker, który miałby czas i chęc aby pobawic się tym plikiem i pomóc mi go odzyskac? :( To dla mnie dośc ważne...




"Ból, lubię jego brutalność
Bo wolę czuć ból niż zupełnie nic!"

Three Days Grace - Pain
 
 
 
Informatyczne doradztwo
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-03-27, 22:08   

Gravity, a hasło miało dużo znaków? Gdzieś się doczytałam, że w OpenOffice maksymalna ilość znaków to 15, jak dasz więcej to nie wchodzi to hasło podczas "logowania". Jak dasz jeden znak mniej to wchodzi. Poszukam zaraz u siebie i dam znać czy coś wymyśliłam.



 
 
Informatyczne doradztwo
Gravity 



Wiek: 32
Dołączyła: 24 Lip 2015
Posty: 305
Skąd: opolskie

Wysłany: 2018-03-27, 22:13   

Kompletnie nie pamiętam ile mogło miec znaków. Prawdopodobnie było to coś idiotycznego w stylu "Pewnieitakzapomnehasla1" albo "Tymrazemniezapomnehasla1". I zapomniałam :/



"Ból, lubię jego brutalność
Bo wolę czuć ból niż zupełnie nic!"

Three Days Grace - Pain
 
 
 
Informatyczne doradztwo
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-03-27, 22:31   

Gravity, odzyskać hasła w OpenOffice się nie da. Jak zapomnisz to kaplica. Hasło może mieć maksymalnie 15 znaków, sprawdzone info. Możliwe że wpisalas za długie i Ci je skróciło do 15 znaków. Dzisiaj już nie dam rady ale jutro mogę coś pomyśleć i poszukać, chyba, że ktoś inny pomoże.



 
 
Informatyczne doradztwo
Gravity 



Wiek: 32
Dołączyła: 24 Lip 2015
Posty: 305
Skąd: opolskie

Wysłany: 2018-03-27, 22:42   

Ej no, przecież w filmach istnieją jednorożce i hakerzy! :(



"Ból, lubię jego brutalność
Bo wolę czuć ból niż zupełnie nic!"

Three Days Grace - Pain
 
 
 
Informatyczne doradztwo
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-05-19, 21:54   

Ma ktoś pomysł dlaczego nie działa mi instagram na internecie wykupionym w telefonie? Na drugim telefonie już mi nie działa i nie wiem o co chodzi, ciągle wyskakuje komunikat, nie można odświeżyć kanału. Kiedy korzystam z wi-fi nie mam żadnego problemu. Odinstalowanie i zainstalowanie nic nie daje. Wszystkie aktualizacje mam zrobione, internetu wykupionego mam 4 GB i tylko raz przekroczyłam limi, zwykle nie zużyję nawet połowy. Nie mam pojęcia co jest nie tak. :?



 
 
Informatyczne doradztwo
DajMiTąPompkę 



Wiek: 32
Dołączył: 12 Wrz 2013
Posty: 88
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2018-06-02, 21:30   

Jednobarwna, pewnie masz ograniczenia na danych komórkowych, skoro przy wifi działa.



"Um-tsssy! Um-tsssy! Um-tssy!"
Pompka, 2018
 
 
Informatyczne doradztwo
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-06-02, 23:30   

DajMiTąPompkę, jakie ograniczenia? Nie rozumiem?



 
 
Informatyczne doradztwo
DajMiTąPompkę 



Wiek: 32
Dołączył: 12 Wrz 2013
Posty: 88
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2018-06-03, 01:38   

Jednobarwna, nie mam tej aplikacji, ale jest sporo takich które w ustawieniach mają ograniczenia co do wykorzystywania internetu i np. łączą się albo pobierają jakieś pliki tylko kiedy tel. ma dostęp do wi-fi. Rzadziej w niektórych modelach mogą być jakieś dodatkowe ograniczenia w ustawieniach sieci/aplikacji do transferu danych.
Zostaje jeszcze, zrobienie kopii zapasowej i reset ustawień fabrycznych.




"Um-tsssy! Um-tsssy! Um-tssy!"
Pompka, 2018
 
 
Informatyczne doradztwo
Śugestia 
Niegroźna



Wiek: 21
Dołączyła: 31 Sie 2017
Posty: 427
Skąd: śląskie

Wysłany: 2018-07-14, 13:15   

Mam nadzieję, że wybrałam dobry temat.

Podczas pisania na GG nagle coś się pojawiło. Reklama? Nie wiem, od razu ciemny ekran, jakby właśnie jakaś reklamka miała się załadować, ale to nie nastąpiło. GG nie działało, ciągle czarno. Postanowiłam włączyć i wyłączyć telefon, ale aplikacja nadal nie działała, po krótkim obeznaniu "nie żył" także sklep play i chrome. Reszta włącza się bez większych przeszkód. Jakiekolwiek pomysły jak to naprawić?
Dodam, że mój telefon to badziew, który od czasu do czasu się zacina, ale nie spotkałam się z tym, aby zatrzymywał aplikacje.




 
 
 
Informatyczne doradztwo
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-07-14, 14:01   

Śugestia, aplikacja 'Google Play Services', która jest używana przez wiele programów w systemie Androida rozwaliła sporo rzeczy po ostatniej aktualizacji. Miałem wczoraj to samo. ;)




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Informatyczne doradztwo
Śugestia 
Niegroźna



Wiek: 21
Dołączyła: 31 Sie 2017
Posty: 427
Skąd: śląskie

Wysłany: 2018-07-14, 14:33   

Adriaen, nie wydaje mi się żeby coś takiego się pobierało, ale może nie zauważyłam. W takim razie powinno to się jakoś samo naprawić?



 
 
 
Informatyczne doradztwo
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-07-16, 08:33   

Dorzucę się. Może ktoś będzie potrafił mi pomóc.

Ostatnio chodzi mi po głowie stworzenie tamagotchi. Projekt wydaje się banalny. Jest tylko jeden mały problem. Uczyłam się programować w kilku językach, ale robiłam to tak sama dla siebie, bez większego wykorzystania i jak teraz przyszedł projekt, nie do końca wiem jak mam się za to zabrać, jaki język wybrać i gdzie znaleźć odpowiednią biblioteczkę. Ktoś coś?




"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Informatyczne doradztwo
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12