Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Telefoniada - kupno
Autor Wiadomość
NightlyDark
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-16, 13:21   

Teraz nie używam jakis specjalnie duzo tego telefonu. Fakt mała bateria i przy dużym użytkowaniu padnie prędzej czy później. Ale mam lte w tle non stop, telefon służy mi tez jaki gps gdy jeżdżę motocyklem to powiem że jaki gps starcza na te 3.5 - maksymalnie 5 godzin. Ale tutaj mówimy o włączonym cały czas wyswietlaczu, zmiennej jasności i internecie. Polecam tez dokupić powerbank, ratuje życie. Normalnie jak słuchałem Spotify pisałem na messengerze czy przeglądałem sieć to starczyło na taki jeden dzień może półtora dnia. Wieczorem i tak zawsze podpinam telefon wiec mi to nie przeszkadza.



 
 
Telefoniada - kupno
Rainbow 



Wiek: 24
Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 2820
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-05-16, 19:04   

Ja od siebie bardzo polecam Apple. ;) Mam już 3 model ich telefonu i jakbym miała zmieniać to tylko na kolejny iPhone. W mojej 7 bateria przy małym użytkowaniu wystarcza na jeden dzień spokojnie, przy częstym używaniu do 16 wyciągnie, jeśli używam od 8. :)



Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale. ~ Kłapouchy.
:rainbow:
 
 
Telefoniada - kupno
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-16, 19:09   

NightlyDark, to dobry wynik, na moim HTC wystarczy kilka razy fejsa otworzyć i już połowy baterii nie ma. Dzięki za informację, o tym telefonie będę jeszcze długo myślał, bo na szybkie pójście do pracy przestałem już liczyć. :D



 
 
Telefoniada - kupno
NightlyDark
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-16, 19:11   

Rainbow, Tak jak napisała koleżanka. Jestem zadowolony z tego, że nie mam kompletnie problemu z działaniem telefonu. A jeśli takowy istnieje to na 99% jest on rozwiązywalny przez łatkę, która przyjdzie w ciągu 2 tygodni. Jeśli boisz się małej pojemności akumulatorka, dokup markowy powerbank o pojemności 4000mAh. Mówię markowy, gdyż te za 15 zł z napisem 5000 mają około 2000mAh i ciesz się telefonem ;)

I uprzedzam pytanie, przestawienie się z Androida na iOS u mnie trwało z 3-4 dni maksymalnie. Potem te odruchy zaczęły wchodzić w życie.




 
 
Telefoniada - kupno
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-16, 19:43   

NightlyDark, systemu to się akurat nie boję, tutaj na laptopie z dnia na dzień przesiadłem się na Ubuntu i nie było to zbyt inwazyjne dla mojego zdrowia psychicznego. Ogólnie rzecz biorąc, to jeśli coś działa, to cała reszta mnie nie obchodzi.
Tak oto wygląda moja wewnętrzna polityka technologiczna. :roll:




 
 
Telefoniada - kupno
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-05-19, 21:40   

Jeśli chodzi o dobrą baterię, to polecam ZTE Blade A452. Przy dużym użytkowaniu bateria trzyma 1,5 dnia. Przy małym - nawet do 5 dni.



:myszka:
 
 
Telefoniada - kupno
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-05-22, 21:47   

Zna się ktoś na tyle na telefonach ze stajni Sony, żeby wskazać kierunek dziecku we mgle, który lepszy? Potrzebuję telefonu, te są dostępne u mnie w regionie w podobnym przedziale cenowym, który jestem w stanie wyłożyć i zapłakać, choć jeszcze bez darcia szat...

Sony Xperia XZ, Sony Xperia XA1 Ultra czy Sony Xperia X?




Disqualified as a human being.
 
 
Telefoniada - kupno
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-28, 19:34   

Mustela Nivalis, niestety nie pomogę, a ostatecznie sama któryś wybrałaś? :)



Ja dzięki opiniom w tym temacie byłam już zdecydowana na Huawei p9 lite, już się nastawiłam na ten telefon, ale... zerknęłam na opinie w kwestii ważnej dla mnie aplikacji i okazało się, że wiele osób narzeka na Huawei, że się nie łączy, nie synchronizuje... No i cóż, mój wybór został zmieniony.
Nigdy bym nie pomyślała, że będę wybierała telefon pod kątem jednej aplikacji. :lol:




 
 
Telefoniada - kupno
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-05-30, 07:30   

Adenium napisał/a:
a ostatecznie sama któryś wybrałaś?


Nie, jeszcze nie, bo znalazłam taki sam model jak potłuczony w zestawie z jakimiś bajerami w stylu powerbank, smartband, ładowarka samochodowa i szkło ochronne (panzerglass, lol) i mi się mózg zawiesił chwilowo. :lol:

Adenium napisał/a:
No i cóż, mój wybór został zmieniony.


Na jaki?

Ty pod kątem aplikacji, a ja chyba tak ogólnie pod kątem aparatu zazwyczaj telefony wybierałam. :haha:




Disqualified as a human being.
 
 
Telefoniada - kupno
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-30, 10:56   

Mustela Nivalis, na Samsung Galaxy A5.
Aparat też miał znaczenie, by nie był gorszy od poprzedniego. :lol:
A teraz mam jeszcze ubaw, bo przy tym Androdzie koty zbieram. :lol:
:

Foto z neta:





 
 
Telefoniada - kupno
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2018-05-30, 10:59   

Adenium, o co chodzi z tymi kotami? :drapanie:

Edit. Dobra, już sobie poczytałam o tym. :P

Adenium napisał/a:
Samsung Galaxy A5.

Dobry wybór. :3 Ja od ponad trzech lat mam Galaxy A3, mój tata mniej więcej tyle samo właśnie A5 i jesteśmy zadowoleni. :)




She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Telefoniada - kupno
fufu 
Marzyciel



Wiek: 43
Dołączył: 04 Lis 2017
Posty: 138
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2018-05-30, 12:55   

Nic nie przebije Nokia 735 mam ją od 3 lat :) tylko tego messengera nie mam bo windows nie obsługuje już.



SAMOTNIK z wyboru.
 
 
Telefoniada - kupno
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-30, 17:26   

Fenoloftaleina, o, fajnie, że polecacie, dobrze mieć potwierdzenie dobrego wyboru. :)
Choć się przyzwyczajam, że w tym telefonie (A5 2017) nie ma diody, więc telefon poza dźwiękiem/wibracją nie informuje o wiadomościach, choć widzę, że przy opcji 'Always on display', wskakują na główny wyświetlacz ikonki z powiadomień.
Najważniejsze, że bez problemu łączy mi się z zegarkiem. :D




 
 
Telefoniada - kupno
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-31, 13:26   

baxx, obsługuje, po prostu musisz zaktualizować system do Windows 10. Twój model(notabene całkiem dobry) też taką otrzymał. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, to chętnie pomogę. Zgłoś się na PW. :) Sam sobie ostatnio zaktualizowałem moją Lumię 532, tak w razie czego, bo nie wiadomo co będzie z tym HTC.



 
 
Telefoniada - kupno
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2018-06-03, 10:17   

Znudził mi się mój telefon, poluję na coś ciekawego. A co myślicie o Xiaomi? Dla mnie to nowinka, nie znałam ich jeszcze rok temu.



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Telefoniada - kupno
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 11