Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Jak sobie radzić z samotnością?
Autor Wiadomość
takatamosóbka 


Dołączyła: 21 Lip 2017
Posty: 26
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2017-07-24, 12:23   

Gdy jestem w domu myślę o tym jaka jestem samotna, nie mam z kim porozmawiać, wyjść gdzieś. Że chciałabym kogoś poznać. Nawet myślałam o tym żeby zapisać się na jakieś zajęcia związane z sportem . Siatkówka albo fitness.
Ale gdy wychodzę z domu chcę do niego wrócić. Gdy wychodzę na spacer z psem czuję na sobie spojrzenia innych. A gdy wychodzę z dość fałszywą przyjaciółką rozmyślam nad wymówką żeby wrócić do bezpiecznego azylu. Dlatego wyjścia ograniczyłam do minimum. Nie lubię/boję się większości ludzi. :płacze:
Co ze mną jest nie tak? Chcę ale jak przychodzi co do czego nie daję rady :puknijsie:




 
 
 
Jak sobie radzić z samotnością?
shady 
4w5



Wiek: 24
Dołączyła: 29 Mar 2015
Posty: 566
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-07-25, 09:53   

takatamosóbka, Brzmi to strasznie znajomo, mam strasznie podobnie. Leżąc w łóżku sama, na siłę szukam z kimś kontaktu, bo potrzebuję ludzi bardzo, samotność nie daje mi spokoju. A przeważnie jak ten kontakt znajdę, to staję się jakaś zimna do wszystkich, jakbym już nikogo zupełnie nie potrzebowała i chcę znów być sama.



"Wiesz dlaczego żółw jest taki twardy? Bo jest taki miękki..."
 
 
 
Jak sobie radzić z samotnością?
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-07-25, 10:24   

shady napisał/a:
takatamosóbka, Brzmi to strasznie znajomo, mam strasznie podobnie. Leżąc w łóżku sama, na siłę szukam z kimś kontaktu, bo potrzebuję ludzi bardzo, samotność nie daje mi spokoju. A przeważnie jak ten kontakt znajdę, to staję się jakaś zimna do wszystkich, jakbym już nikogo zupełnie nie potrzebowała i chcę znów być sama.


Mam podobnie. Gdy siedzę w domu chce bardzo gdzieś wyjść a gdy już nadarzy się jakieś spotkanie nachodzą mnie myśli, że może lepiej na nie nie iść. A na spotkaniach nieraz często odpływam lub mam taką pustkę w głowie bo nie wiem o czym mam z kimś rozmawiać.




 
 
Jak sobie radzić z samotnością?
takatamosóbka 


Dołączyła: 21 Lip 2017
Posty: 26
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2017-07-25, 12:44   

shady
shady napisał/a:
A przeważnie jak ten kontakt znajdę, to staję się jakaś zimna do wszystkich,


Dokładnie. Zimna, chamska i mówiąca słowa których wcale nie chcę wypowiedzieć . I jeszcze potem dołuję się dlaczego nie mam prawdziwych przyjaciół.

Zakręcona
Miło wiedzieć że nie jestem sama w moich odczuciach.




 
 
 
Jak sobie radzić z samotnością?
kecaj1603 


Wiek: 33
Dołączył: 15 Sie 2017
Posty: 19
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2017-08-23, 20:11   

takatamosóbka napisał/a:
Gdy jestem w domu myślę o tym jaka jestem samotna, nie mam z kim porozmawiać, wyjść gdzieś. Że chciałabym kogoś poznać

Osobiście żałuje całej masy wyjść ze znajomymi na miasto czy nawet niektórych spotkań, koncertów itd. Ale za każdym razem gdy ktoś coś proponuje to o ile kwestie finansowe pozwalają to podejmuje tą decyzję która może coś zmienić. Siedząc w domu nic się nie zmieni, cudów nie ma. I nie będę kłamać bywało tak że czułem się jeszcze gorzej po powrocie do siebie ale wiedziałem że chociaż spróbowałem. Poznałem tak wiele osób, wielu też nie poznałem ze względu na strach przed po prostu powiedzeniem "Hej" ale jeśli się nie spróbuje to nie ma szans że coś się samo zrobi.
I nie jest z Tobą nic nie tak. Wiele osób lepiej czuje się samemu lub w gronie dobrych znajomych których znamy od lat. Sam tak mam że nawet gdy mam kogoś zabrać po drodze to po prostu mi się nie chcę siedzieć w aucie i rozmawiać. Ale trzeba znaleźć czas dla siebie i dla innych.




 
 
Jak sobie radzić z samotnością?
Bezsilny^^ 



Dołączył: 07 Maj 2018
Posty: 29
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2018-05-08, 18:32   

Jak sie trzymasz? Ja z chęcią bym Cię poznał :) )



 
 
Jak sobie radzić z samotnością?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 11