Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Próba samobójcza
Autor Wiadomość
Comein 
Pokręcona głowa!



Dołączyła: 30 Lip 2015
Posty: 377
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2018-04-02, 22:23   

Zamordowana, A z drugiej strony skoro tyle razy przetrwałaś to może jednak nie jest ci to przeznaczone?



Be the overflow
Pockets full of stones
 
 
Próba samobójcza
Zamordowana
[Usunięty]

Wysłany: 2018-04-02, 22:28   

CurlyHead, i to wszystko byłoby na marne? No chyba nie. Za dużo wysiłku w to włożyłam.



 
 
Próba samobójcza
Triskel 



Wiek: 24
Dołączył: 28 Lip 2017
Posty: 585
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2018-04-04, 14:19   

Something Dark napisał/a:
Widzisz, taka wizyta w szpitalu moim zdaniem potrafi dac sporo do myslenia.


Zależy od osoby to już czy da do myślenia, dla jednej może być to bodziec by zacząć coś robić, inaczej patrzeć na życie. Dla drugiej, już niekoniecznie, ot nie wyszło i SOR staje się symbolem kolejnej porażki tej osoby.




Umiesz liczyć, licz na siebie.
 
 
Próba samobójcza
ziutek11113 


Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2018
Posty: 11
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2018-04-12, 13:44   

Nie widzę innego wyjścia, muszę skończyć to życie... Moje gadu gadu 10262810



 
 
 
Próba samobójcza
Nekomimi 
Neko-chan



Wiek: 22
Dołączyła: 13 Sie 2016
Posty: 403
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2018-04-28, 11:04   

Znowu chciałam... Nie mogłam... Bałam się...



 
 
Próba samobójcza
Flamaster 



Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 133
Skąd: Polska

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2018-04-30, 11:47   

ciekawe czy ktoś napisze na priv?


<<< Dodano: 2018-04-30, 13:32 >>>


no tak majówka, nic tylko się nawalić przy grillu, widzę, że mój post nadal do akceptacji




 
 
Próba samobójcza
monor 
Nieistotny dysonans.



Wiek: 22
Dołączyła: 05 Cze 2016
Posty: 274
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-05-06, 22:09   

Jedna nieudana ponad rok temu. Długi czas żałowałam, teraz właściwie nie wiem. Raczej obojętnie podchodzę do tematu. Podobno to cud, że nic mi się nie stało. Żyje się dalej...



What if I left and it made no sense
And you tell your friends and they hold your hands?
 
 
 
Próba samobójcza
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-07-16, 10:51   

Dwie na koncie. Resztę uznam za zachowania wysoce ekstremalne.



"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Próba samobójcza
Nekomimi 
Neko-chan



Wiek: 22
Dołączyła: 13 Sie 2016
Posty: 403
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2019-04-30, 22:57   

Wczoraj próbowałam, ale nic nie wyszło. Może następnym razem mi wyjdzie..?



 
 
Próba samobójcza
Konrad
[Usunięty]

Wysłany: 2019-09-25, 20:55   

Pierwsza w wieku 17 lat, sznur już powiesiłem na drzewie, na łące i na "odwagę" zażyłem leki, narkotyki i popiłem naprawdę dużą ilością alkoholu. Co się działo później nie wiem, ocknąłem się na chwilę w karetce, dosłownie na sekundę. Jacyś starsi państwo mnie znaleźli i wezwali karetkę i policję, która eskortowała mnie do samego szpitala. Niestety niewiele pamiętam. Później obudziłem się na detoksie w szpitalu i jak wytrzeźwiałem przewieźli mnie na oddział psychiatryczny. Później też miałem sytuacje na pograniczu, ale jakoś żyję więc były nieudane. Raz po wypiciu również bardzo dużej ilości alkoholu i zażyciu leków postanowiłem skończyć ze sobą, poszedłem na tory i czekałem na pociąg. Widziałem już światełko w oddali i czekałem na TEN moment. Byłem w takim stanie, że stanąłem na torze obok, a nie na tym co jechał pociąg. Pamiętam jedynie tyle, że trąbił i jak mnie mijał to hamował. Gdzieś tam daleko reszcie stanął. Tyle pamiętam, że gdzieś sobie stamtąd poszedłem. Wiele razy zdarzało mi się, że łykałem jakieś nasenne i bardzo chciałem się nie obudzić. To za młodu. Generalnie to mnóstwo miałem sytuacji, że mogłoby by mnie już nie być, niekoniecznie jako samobójstwo. Po alkoholu miałem takie zaniki pamięci, że mogłem zrobić wszystko.



 
 
Próba samobójcza
Suicider
[Usunięty]

Wysłany: 2019-09-25, 23:19   

Prób nie mialem ale chcę skończyć, tylko żeby to się nie odbiło na rodzinie. Chce żeby pomyśleli że ich olałem i sobie żyje spokojnie, też na jednej osobie mi zależy a reszte mam gdzieś, zależy mi tylko na swoim szczęściu. Czekam już z 9 miechów a jeszcze czekają mnie co najmniej 3...



 
 
Próba samobójcza
Tokio
[Usunięty]

Wysłany: 2020-01-27, 16:36   

Pierwsza próba jak byłam smarkaczem. Miałam jakieś 15 lat, chciałam rzucić się pod auto. Później wieszałam się raz za razem, ale sama te próby przerywałam.

Ostatnio, to znaczy z jakieś cztery lata temu próbowałam skoczyć z mostu. Dobrzy ludzie (wtedy źli. Wtedy wszyscy byli źli, którzy chcieli mnie uratować, pomóc mi) przeciągnęli mnie przez barierki i wezwali karetkę.

Wczoraj zdałam sobie z czegoś sprawę. Zdałam sobie sprawę, że od ostatniego wyjścia z psychiatryka nie mam myśli samobójczych. Czyli jakieś 10 dni. No brawo, czyżby leki dobrze dobrane?
:nuci:




 
 
Próba samobójcza
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2020-01-28, 14:55   

cynthia, jak dobrze jest czytać takie rzeczy, że nie miewasz póki co myśli samobójczych! :)



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Próba samobójcza
Kropeczka30 


Dołączyła: 21 Lut 2020
Posty: 5
Skąd: Europa

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2020-02-21, 08:15   

Samobojcy boja sie zyc, to strach przed zyciem doprowadza ich do samobojstwa.



 
 
Próba samobójcza
Cappy 



Wiek: 29
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1660
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2020-12-14, 15:23   

Czy to była próba samobójcza? Nie wiem do końca. Pamiętam tylko jak [opis metody odebrania sobie życia] nie wiem czy byłam w psychozie czy nie, bo myśli wirowały mi w głowie.
Ja już nie odróżniam niczego. Mam na nadgarstku tylko niewielką, mało widoczną pozostałość po tym wydarzeniu chyba nie potrafię tego zrobić. jestem zbyt słaba nawet by się zabić.




Ostatnio zmieniony przez chiroptera 2020-12-14, 18:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Próba samobójcza
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12