Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Podejście do znajomości zawieranych w internecie.
Autor Wiadomość
Tony 
Suicide Mission



Wiek: 30
Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 58
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2018-03-09, 20:18   

Sawcia napisał/a:
Camaleao, rozczarowałam się kimś nowo poznanym, z kim nawet zdecydowałam się spotkać osobiście. Nie mam jakichś szczególnych wymagań, aczkolwiek chciałabym po prostu, żeby inni byli dla mnie dobrze, skoro nic złego im nie zrobiłam.


Hmm, a długo się z nim znałaś? Jesteście z tej samej miejscowości czy to było większe "zaangażowanie", żeby się spotkać?




Your eyes are swallowing me, Mirrors start to whisper, Shadows start to see, My skin's smothering me, Help me find a way to breathe...

Seeing as time stood still, The way it did before, It's like I'm sleepwalking, Fell into another hole I got
It's like I'm sleepwalking
 
 
Podejście do znajomości zawieranych w internecie.
Nekomimi 
Neko-chan



Wiek: 22
Dołączyła: 13 Sie 2016
Posty: 403
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2018-05-03, 14:24   

Bez internetu byłabym całkiem samotna.



 
 
Podejście do znajomości zawieranych w internecie.
Zamordowana
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-03, 14:29   

Nekomimi, mam tak samo.



 
 
Podejście do znajomości zawieranych w internecie.
LadyRed 
Zamknięty pokój



Wiek: 32
Dołączyła: 17 Mar 2015
Posty: 514
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2018-05-03, 16:36   

Mam w okół siebie ogrom ludzi, koleżanek, kolegów, znajomych. Przekonałam się wielokrotnie, że gdy jest mi źle w realnym życiu, nie mam się do kogo zwrócić. Mam wrażenie, że każda moja porażka w głowie słuchacza kwitowana jest: " Dobrze Ci tak, Krowo"
W internecie jest inaczej, nie żebym była specjalistką bo to jedyne forum do którego nalezę. Przychodzę tu i wiem, że wszyscy rozumieją moje problemy, złe samopoczucie i inne moje jazdy.




Tak strasznie się obwiniam Przyjacielu, że musiałeś umrzeć bym sobie o Tobie przypomniała!
 
 
 
Podejście do znajomości zawieranych w internecie.
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-16, 11:36   

Chciałabym odświeżyć ten temat.
Sama poznałam sporo osöb w internecie, czasem kończyło się to spotkaniem, czasem nie. Zazwyczaj spotykałam się z nimi w sytuacjach kryzysowych, więc nasz kontakt stawał się dosyć... wyjątkowy? Cóż, było też gadanie o głupotach itp. ale i było też prościej powiedzieć komuś, co leży na sercu pisemnie niż tak patrząc w oczy.
I stąd moje pytanie.
Traktujecie takie kontakty, jako pełnoprawne?
Potraficie nazwać przyjacielem osobę, której nigdy nie spotkaliście twarzą w twarz?
Łatwiej wam zaufać?




"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Podejście do znajomości zawieranych w internecie.
ananas
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-16, 12:21   

Osobiście większość moich znajomych to osoby z Internetu. Dla mnie kontakty tego typu są całkowicie pełnoprawne, żyjemy w XXI wieku, gdzie odległość nie jest aż takim problemem, a do tego, jak poprzedniczka stwierdziła, łatwiej przez sieć mówić o czymś niż w rzeczywistości. Powiedziałbym nawet, że kilku z nich mogę śmiało nazwać przyjaciółmi. Mogę na nich polegać, a oni na mnie. Z wieloma z nich udało już się co najmniej raz spotkać i ani razu takiego spotkania nie żałowałem. Osobiście w znajomościach stawiam na jakość, nie na ilość, co może mieć wpływ na to, że jak na razie na nikim z nich się nie zawiodłem.



 
 
Podejście do znajomości zawieranych w internecie.
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-16, 13:20   

Mam wielu znajomych z internetu. Mojego najlepszego przyjaciela znam właśnie z internetu. Takie kontakty są o tyle dobre, że szczerość przychodzi łatwiej, dużo łatwiej... A ze słów pisanych łatwiej przejść do tych mówionych.



 
 
Podejście do znajomości zawieranych w internecie.
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-05-16, 13:42   

I ja poznałam sporo ludzi w necie. Z większością się raczej spotkałam. Nie wiem na ile mogę nazwać te osoby przyjaciółmi, ale nie umniejszam zupełnie takim relacjom tylko dlatego, że są oparte na kontakcie internetowym/telefonicznym.



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Podejście do znajomości zawieranych w internecie.
BloodDragon
[Usunięty]

Wysłany: 2019-08-19, 10:00   

Ja teraz żyję tylko znajomościami z randomami z internetu z którymi większość nigdy na oczy nie widziałem ale już rzygam takimi znajomościami bo tak naprawdę wśród tych "znajomych" czuję się samotny,chciałbym prawdziwego kontaktu z drugim człowiekiem ale jest to praktycznie niemożliwe



 
 
Podejście do znajomości zawieranych w internecie.
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11