Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Studia
Autor Wiadomość
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2018-03-28, 17:48   

Nagraj (;



Este blestemata
 
 
Studia
EverPaiin 
wiedźma



Dołączyła: 04 Lis 2013
Posty: 3733
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2018-03-30, 22:52   

Żurawek, może zwróć się do rzecznika praw studenta z prośbą o radę? Macie na waszej uczelni rzecznika?



Sie ist die Königin der Käfer
Sie kommt über uns heut Nacht
Ihre Liebe wollten wir nicht haben
Ihr Zorn verfolgt uns tausendfach
 
 
Studia
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-04-16, 16:33   

Studiuje ktoś na uniwersytecie Opolskim albo Śląskim i może coś o nich powiedzieć?
Chciałabym iść na studia magisterskie, o ile na opolskim wiem jakie są kierunki to na śląskim nie wiem, strona się nie wczytuje. Chodzi mi o wydział pedagogiki. Jakie są zasady przyjęcia, ktoś się orientuje ile kosztują studia zaoczne na jednym i drugim uniwersytecie? Będę wdzięczna za pomoc.




 
 
Studia
Lisa
[Usunięty]

Wysłany: 2018-04-25, 10:22   

Ktoś ma jakiś pomysł na zmobilizowanie promotora do współpracy? :lol:
Moja promotorka od 14 lutego nie raczyła mi udzielić informacji zwrotnej odnośnie moich hipotez i pytań badawczych. Bez tego nie mogę ruszyć z miejsca. Pierwsze seminarium w tym semestrze odwołała, a ostatecznie nowy termin nie został jeszcze przez nią potwierdzony. :roll: Tak, jest 25.04, a ja nie miałam jeszcze seminarium w tym semestrze. W podobnej sytuacji jest cała grupa seminaryjna. Kilka uprzejmych @ już do niej napisałam, ale bez odzewu. Mam jej numer telefonu, ale głupio mi jakoś do niej dzwonić i ponaglać. :marzyciel:




 
 
Studia
Milijon 
1 000 000



Wiek: 28
Dołączyła: 19 Sie 2017
Posty: 968
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-04-25, 18:44   

Lisa, Twoja promotorka powinna mieć jakieś dni przeznaczone na pracę na uniwersytecie. Masz możliwość poszukać jej w gabinecie i pomęczyć ją osobiście? Walcz o swoje, jeśli nie odpowiada na maile. Mało czasu zostało do końca roku akademickiego. Jeśli dalej nie będzie skłonna do współpracy, odwiedź prodziekana do spraw studencki i przedstaw sytuację. Jeśli boisz się iść do prodziekana, porozmawiaj z opiekunem roku (macie kogoś takiego?). Nie mam więcej pomysłów.



Kiedy przyszłość przestała być obietnicą i stała się
zagrożeniem?
 
 
 
Studia
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2018-04-26, 20:46   

Lisa, można też zmienić promotora. ;) Ewentualnie pisać pracę na własną rękę... ja tak kiedyś zrobiłam i po prostu złożyłam w wymaganym terminie do promotorki całość, a potem do dziekanatu.



 
 
Studia
Lisa
[Usunięty]

Wysłany: 2018-04-26, 21:44   

Milijon, Arya, przełamałam się i zadzwoniłam do niej. W sobotę powinnam się z nią zobaczyć na uczelni. Poprosiła o przygotowanie czegoś o czym już rozmawiałyśmy w poprzednim semestrze, a jej to wysłałam w lutym. :lol:
Arya napisał/a:
można też zmienić promotora
Myślę nad tym. Niestety reszta promotorów już ma pełne obłożenie i nie przyjmują nowych osób.



 
 
Studia
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2018-04-27, 05:32   

Lisa, a pozostanie u obecnego i jednoczesne pisanie pracy u kogoś innego? U nas w ten sposób dużo osób znalazło "opiekuna pracy" - on całość sprawdzał, pomagał, a promotor dostał napisaną pracę przed obroną i jedynie wtedy pełnił funkcję promotora.
Tak się zdarzało wtedy, kiedy na przykład czyjegoś promotora przez większą część roku nie było, albo kiedy ktoś pisał pracę z bardzo rzadkiej specjalizacji. ;)




 
 
Studia
Cirnellé 
Odruch wymiotny



Wiek: 23
Dołączyła: 23 Mar 2014
Posty: 547
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2018-05-03, 14:25   

Studiuje, studiował ktoś albo zna kogoś kto studiuje lub studiował w Rzeszowie na WSPiA? Chodzi mi o bezpieczeństwo wewnętrzne.



Czuł niewymowny pociąg utopić się w błocie.
 
 
Studia
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-06, 06:53   

Zastanawiam się nad pójściem znowu na studia. Problemy są dwa. Po pierwsze powinienem skupić się na dorosłym życiu, a studiowanie kierunku bez żadnej przyszłości, troszkę mija się z tym celem. A po drugie za bardzo nie wiem jaki ten kierunek mógłbym wybrać; nie potrafię zajrzeć w głąb siebie i stwierdzić co sprawiło by mi przyjemność, jaka bezużyteczna wiedza by mnie interesowała.
Macie na mnie jakiś pomysł? :roll:




 
 
Studia
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-05-06, 07:47   

A dlaczego i po co chcesz wybierać akurat kierunek bez przyszłości? Jeśli nie myślisz o studiach hobbystycznych (gdybyś myślał, nie miałbyś problemu z wyborem kierunku) ani czymś co docelowo da ci nowy zawód albo awans w obecnej pracy, to po co? Dla utraty forsy i czasu?



"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Studia
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-06, 14:35   

Delphi, ponieważ lubię wiedzieć różne rzeczy, myśleć o różnych sprawach i poznawać różnych ludzi. Chciałbym studiować coś co bliskie jest mojej osobowości, ale odkrycie jaki może być to kierunek jest dla mnie zadaniem bardzo trudnym. Dlatego poprosiłem was o pomoc. :)



 
 
Studia
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-05-06, 15:01   

użytkownik, nie znamy cię lepiej niż ty sam znasz siebie. Listę dostępnych w mieście kierunków znajdziesz w internecie.



"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Studia
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-06, 18:53   

Delphi, może i znam siebie lepiej od was, ale to wcale nie oznacza, że pomóc mi nie możecie. A nóż dzięki wam, wpadnie mi do głowy coś ciekawego. :)



 
 
Studia
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-06, 19:04   

użytkownik, to może najpierw sprawdź jakie masz dostępne kierunki tam gdzie chciałbyś się uczyć i je wrzuć w post, może ktoś wtedy doradzi czy coś dla niego było ciekawe i warte czy nie, sam też możesz zrobić jakąś wstępną selekcję i wrzucić te nad którymi się zastanawiasz, a nóż ktoś coś podpowie. :)



 
 
Studia
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11