Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Zakupy kosmetyczne
Autor Wiadomość
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2018-04-24, 21:33   

Cytat:
Wrzucisz później gdzieś jakąś swoją opinię na ich temat?

Jasne, mogę na bieżąco na snapchacie wysyłać którą wybieram i jaki efekt. :) Ogólnie z tych co teraz wrzuciłam robiłam już tę fioletową dwa razy i ją jak najbardziej polecam, buzia naprawdę wygląda ładniej, delikatna i gładka w dotyku.




She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Zakupy kosmetyczne
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2018-04-24, 21:37   

Fenoloftaleina, ok, dzięki. :)
Zerknę w sklepie na tą fioletową. :)




 
 
Zakupy kosmetyczne
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-04-24, 21:55   

Fenoloftaleina, ja kiedyś tylko te w płachcie, były nie do pobicia. Aktualnie przeniosłam się na algowe, nawilżające, regenerujące i odżywcze, oczyszczających za bardzo nie używam. Są rewelacyjne, cudownie nawilżają, śmiesznie się w nich wygląda i jest dużo zabawy z nimi ale jeżeli ktoś nie lubi się brudzić to nie będą dla niego. Polecam te w większym opakowaniu z Nacomi i te na jeden raz z Lirene.



 
 
Zakupy kosmetyczne
Cirilla 
Cirilla


Wiek: 26
Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 2709
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2018-04-25, 17:25   

Ostatnie zdobycze.
Eyeliner L´Oréal Paris Super Liner So Couture

Puder gabriella salvete 01

Bronzer Lovely golden gloro




W kłębuszkowaniu cała nadzieja.
 
 
Zakupy kosmetyczne
poetka 



Wiek: 25
Dołączyła: 08 Gru 2014
Posty: 401
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2018-04-26, 18:17   



Moje ostatnie łupy. :D
- podkład AA oxygen, próbowałam go już ale trochę dla mnie za ciemny, zbyt żółty, może na lato będzie dobry. :D
- Wibo fixing powder , pięknie pachnie, ma lekki kolor w opakowaniu, ale na twarzy nie zostawia raczej koloru, ale nie jestem tak do końca zadowolona,bo jak nałożę go na swoją twarz to widzę taki mocno pudrowy efekt, czego przy innych pudrach nie miałam.
-lovely eyeliner matowy, całkiem okej, jednak wolę takie w markerze.
- wibo kredka do brwi, jest świeta to już moja 3 lub 4 sztuka :love:
- Lovely extralasting pomadka matowa w płynie, piękny kolor, zabójcza pigmentacja, długotrwała, ale strasznie wysusza usta i wchodzi w załamania.
- no i na koniec mój najlepszy łup paletka Wibo Neutral Eyeshadow, jestem w niej po prostu zakochana, co prawda cienie się sypią,ale jak za tą cenę to bardzo jestem zadowolona i polecam. :D




Nie czuję,że żyję, lecz czuję, że umieram.
 
 
 
Zakupy kosmetyczne
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2018-04-26, 21:41   

poetka, Wibo fixing powder to moim zdaniem przereklamowany bubel. Mam go i na pewno nie kupie ponownie. Nadaje się jedynie ewentualnie do zmatowienia w ciągu dnia, kiedy się błyszczysz. Nałożony rano na podkład wygląda jak mąka i nie pomaga niestety ani psikanie fixerem, ani tonikiem.



Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Zakupy kosmetyczne
poetka 



Wiek: 25
Dołączyła: 08 Gru 2014
Posty: 401
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2018-04-26, 22:16   

thunderstruckk, a wszyscy wszędzie polecali. Myslałam, że to ze mną coś nie tak, jak nałożę go na twarz, mam wrażenie, że podkreśla mi każdy włosek na twarzy i jakby "osiada" na podkładzie, zostawiając efekt córki młynarza.



Nie czuję,że żyję, lecz czuję, że umieram.
 
 
 
Zakupy kosmetyczne
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-04-28, 17:26   

Zakochałam się.





Disqualified as a human being.
 
 
Zakupy kosmetyczne
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-04-28, 19:52   

Mustela Nivalis, wygląda super. To jakiś kwiatowy zapach?



„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
 
 
Zakupy kosmetyczne
Comein 
Pokręcona głowa!



Dołączyła: 30 Lip 2015
Posty: 377
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2018-04-28, 19:54   

Mustela Nivalis, Widziałam takie w hebe w Poznaniu, daj znać jak się utrzymuje i po ile był :D



Be the overflow
Pockets full of stones
 
 
Zakupy kosmetyczne
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-04-28, 22:56   

komarymniepogryzły, producent twierdzi, że kwiatowo-owocowy. Mój kartoflany nos jest wyjątkowo niewrażliwy na takie niuanse, ale jeśli Tobie coś to mówi, to producent tutaj podaje nuty zapachowe - klik.

CurlyHead, jakiś czas temu w promocji za kilkanaście złotych za to dałam, ale regularna cena pewnie też nie przekracza pewnie dwóch dyszek z hakiem. :) Utrzymało się na mnie całkiem sensownie, spryskałam się za jednym uchem w południe (no, trafiłam w ucho jakimś cudem, z drugiej strony zaś w powietrze, ale przemilczmy...) i jeszcze teraz zapach jest wyczuwalny. Nie jest źle.




Disqualified as a human being.
 
 
Zakupy kosmetyczne
meryl 


Dołączyła: 08 Sie 2013
Posty: 12
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-05-06, 21:10   

Praktycznie bez problemu można kupić każdy kosmetyk w necie. trzeba tylko dokładnie sprecyzować zamówienie. Wiem bo niektórzy twierdzą że zakupy online stały się moją obsesją. Ubezpieczyłam nawet wszystkie transakcje.. I jeszcze jedno... Zdarza się często że przed złożeniem zamówienia dzwonię i dopytuje o szczegóły.

[ Komentarz dodany przez: Żurawek: 2018-05-06, 21:23 ]
Na forum jest zakaz reklamy.




Ostatnio zmieniony przez Żurawek 2018-05-06, 21:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zakupy kosmetyczne
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-05-06, 21:23   

meryl, Ty robisz reklamę swojego banku?
Większość rzeczy kupuję przez internet i też mam możliwość ubezpieczyć swoją przesyłkę.




 
 
Zakupy kosmetyczne
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-05-28, 09:58   

Na chorągiewki ze skórek przy nosie i ustach.


Shiseido - Senka Perfect Emulsion Silky Moisture, że niby jakiś nawilżacz bez zapachu.



Maska całonocna ze słodkiego ziemniaka. Póki co jestem zadowolona z kojącego i nawilżającego działania.



Kolejne opakowanie, lubię odświeżające działanie tej mgiełki.



20 maseczek w jednym opakowaniu, wyciąga się je jak chusteczki, cóż, praktyczne...

jednak i tak rzuciłam też sobie do koszyka pojedyncze maski w płachcie, których nie chce mi się już szukać po internetach. Lubię sobie tak zamieszać ręką i wylosować jakąś, a potem chłodzić twarz w trakcie czytania książki. :P


<<< Dodano: 2018-07-18, 07:54 >>>


Mój ulubiony.




Chciałam kokosowe, ale jakoś tak zapach pomarańczy do mnie przemówił... Kiedyś mieli arbuzowe, ciekawe, czy jeszcze jest....







Disqualified as a human being.
 
 
Zakupy kosmetyczne
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2018-07-18, 08:26   

Ziaja jest git. Bardzo lubię ta serie z jagód



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Zakupy kosmetyczne
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 13