Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Autor Wiadomość
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-04-25, 07:47   

Delphi, równie dobrze administracja może dodać punkt typu "administracja zastrzega sobie prawo zbanowania użytkownika bez podawania powodu". Taka praktyka jest powszechna w internecie. ;)




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-04-25, 07:50   

To, że coś jest powszechne nie czyni tego ani trochę bardziej uczciwym.



"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2018-04-25, 12:24   

Delphi napisał/a:
Żądasz konkretnych przykładów, a sama nie piszesz kogo konkretnie masz na myśli w swojej wyliczance forumowych zbrodniarzy.

Bo jak pisałam, chciałam konkretnych przykładów, a nie kolejnej forumowej dramy, gdzie wszyscy będą udawać świętych.
Delphi napisał/a:
W razie gdybyś postulowała wprowadzenie takich zmian, to z góry przypominam o zasadzie "prawo nie działa wstecz".

Chcesz, żebym wykończyła Zarząd swoimi postulatami już na początku ich działalności? :) Nie mam zamiaru :P
Delphi napisał/a:
Poza tym ubodło mnie określenie "obce osoby". Przecież świetnie się znamy.

Ramen.

Sama sobie strzelasz w kolano. Czemu po prostu nie założysz swojego konta? :) Przecież i tak jesteś ciekawa forum, a przez to, że piszecie we 2 to czasem można odnieść wrażenie, że macie rozdwojenie jaźni :P
Żurawek napisał/a:
Kruk był już raz na celowniku, trafił drugi raz. To jeden z argumentów ku utrzymaniu jego celownika. Prywatnych wiadomości odbieranych od Kruka nie będziemy przytaczać, ale wystarczy spojrzeć na reakcje na użytkowników spamerów z forum dla przyjaciół, których zarząd po prostu blokuje, Kruk często węszy spiski, obraża tych użytkowników zupełnie niepotrzebnie, zamiast po prostu zgłosić posta i poczekać, aż zareagujemy. Często też przykłada się do kłótni, niejednokrotnie jego wypowiedzi są prowokujące. Więcej szczegółów podawać nie będziemy, w związku z tym, że są to prywatne wiadomości.

Wciąż utrzymuję, że jedyną osobą, dla której Kruk może stanowić zagrożenie jest on sam. Kruk węszy spiski, ale dzięki temu nie raz ratował tyłki ludziom na forum. Wciąż widzicie tylko jego wyskoki, a nie potraficie spojrzeć na niego jako całość. Co oczywiście nie przeszkadza wykorzystywać jego odkryć. Dlaczego po prostu nie napiszecie, że użyliście złego sformułowania?
Żurawek napisał/a:
W najbliższym czasie nie planujemy zdejmować celowników nikomu. Nie zapominajcie proszę, że celownik nie zawsze jest czasowy. Nie widzimy też znacznej poprawy zachowania, co jest podstawą do utrzymania celownika.

A co z przyznaniem celownika za multikonta i oszustwa? Mam napisać specjalne pisemko do rozpatrzenia? Traktujmy wszystkich sprawiedliwie.




Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2018-04-25, 16:17   

Delphi napisał/a:
albo "ważne względy", dla których można kogoś ściągnąć z urlopu.

Pracowałaś kiedyś na stanowisku kierowniczym lub innym, gdzie otrzymałaś troszkę więcej władzy i odpowiedzialności?

Adriaen napisał/a:
Delphi, równie dobrze administracja może dodać punkt typu "administracja zastrzega sobie prawo zbanowania użytkownika bez podawania powodu". Taka praktyka jest powszechna w internecie.

Jest i jest dobrym pomysłem. ;)




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Misza
[Usunięty]

Wysłany: 2018-04-25, 17:01   

thunderstruckk, z tego co wiem (tak jest napisane na jego profilu), Kruk, otrzymał ostrzeżenia nie tylko za sytuację z Lisą, więc nie kręć dramy proszę.



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2018-04-25, 18:32   

Misza, a w którym momencie moich postów w tym temacie ja napisałam, że jego celownik jest tylko za sytuację z Lisą? To ty w tym momencie nakręcasz dramę i przekręcasz moje słowa, ja prosiłam tylko o argumenty mówiące o tym, że Kruk jest zagrożeniem dla forumowiczów. :)



Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Misza
[Usunięty]

Wysłany: 2018-04-25, 18:57   

thunderstruckk, odpowiedziałem w prywatnej wiadomości. Błagam Cię, skończ już ten temat. Dbajmy o to miejsce.



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2018-04-25, 19:06   

Misza, a ja Ci odpisałam. Ty ciągniesz teraz niepotrzebną dramę, wynosisz informacje z działu zamkniętego, do tego powiązując je z czymś, co nie ma związku ze sobą. Ogarnij najpierw, co dzieje się na forum, a dopiero potem zacznij kogoś atakować na pw wyrzygując mu jego problemy z jego tematu :brawo:



Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Castro 



Wiek: 37
Dołączyła: 08 Maj 2017
Posty: 825
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-04-25, 19:26   

thunderstruckk napisał/a:
A co z przyznaniem celownika za multikonta i oszustwa? Mam napisać specjalne pisemko do rozpatrzenia? Traktujmy wszystkich sprawiedliwie.

To jest dość istotna kwestia. Jeżeli skutecznym sposobem na obejście pomarańczy będzie utworzenie nowego konta, to z czystej kalkulacji, każdemu będzie się lepiej opłacało założyć nowe konto i dostać osta za multi niż starać się "wykaraskać" z pomarańczy. Pomimo powyższego uważam, że decyzja w sprawie Ryby była słuszna. W moim odczuciu to trudność pozbycia się pomarańczy należałoby przemyśleć. Może jakoś tą kwestię lepiej uregulować? Może jasno określić użytkownikowi jakie elementy jego zachowania muszą się zmienić i w jakich interwałach czasowych dokonywana będzie ocena? Może zaangażować społeczność w podobnym modelu jak teraz to ma miejsce z dostępem do wioski? Obecnie pomarańcza faktycznie jest bardzo trudna do zmiany dla kogoś, kto dostał tą rangę, a stworzenie multikonta w porównaniu "łatwe i mało kosztowne". Jest to trochę nie fair wobec tych userów, którzy na multikonto się nie decydują. Ryba mógł wcale nie być w błędzie, kiedy pisał, że gdyby nie multikonto, to nadal by siedział na pomarańczowo.




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-05-01, 00:27   

Czy po usunięciu tematu/konta istnieje możliwość otrzymania kopii tematu powitalnego, np. jako pliku?




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-05-01, 17:46   

Adriaen, tak, myślę, że nie będzie z tym problemu.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-05-05, 15:00   

Do jakich tematów, działów nie ma dostępu osoba niezarejestrowana/gość? A osoba zarejestrowana ale nie posiadająca swojego tematu powitalnego?



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-05-05, 15:01   

Jednobarwna, niezarejestrowani mają dostęp do prawie wszystkich działów, poza Poznajmy się, Moje myśli... Leki, Intymne. Zalogowani mają ponadto dostęp do Poznajmy się, aby mogli założyć swój temat powitalny.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-05-05, 15:03   

Żurawek, ale są osoby zarejestrowane bez tematu powitalnego. Mogą czytać wszystko?



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-05-05, 15:04   

Jednobarwna, tak, mają też dostęp do tematów powitalnych.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,26 sekundy. Zapytań do SQL: 11