Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Żurawek
2018-04-30, 13:06
Zwątpiłam w ludzi
Autor Wiadomość
feels3 


Wiek: 28
Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 459
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-08-08, 19:41   

Mnóstwo ludzi mnie ostatnio rozczarowało. Zdecydowana większość to niestety najbliższe mi osoby. Generalnie czuję się dobrze, ale jest trochę mi smutno. Bo coraz częściej zdarza się, że jedyną osobą na którą mogę liczyć jestem tylko ja.



 
 
 
Zwątpiłam w ludzi
Flamaster 



Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 133
Skąd: Polska

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2018-04-24, 22:01   

zwątpiłem, rozczarowanie, nic nowego



 
 
Zwątpiłam w ludzi
Kundzia 



Dołączyła: 23 Mar 2018
Posty: 18
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-04-25, 18:47   

Przez prawie całe swoje dotychczasowe życie zawodziłam się na ludziach. Jeszcze do niedawna zachowywałam resztki nadziei, że uda mi się wreszcie napotkać taką osobę, z którą będę mogła otwarcie porozmawiać, jak to z przyjacielem, którym ta osoba mogłaby przecież zostać. Ale to było złudne. Teraz wiem, że jedyną osobą, na której mogę polegać jestem ja sama.



 
 
Zwątpiłam w ludzi
Flamaster 



Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 133
Skąd: Polska

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2018-04-30, 11:55   

fajny avatar

[ Komentarz dodany przez: Żurawek: 2018-04-30, 13:51 ]
Twój post nic nie wnosi do tematu. Pisz na temat.




 
 
Zwątpiłam w ludzi
Ojciec 


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 28
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-04-30, 12:31   

Ja rozczarowałem się matką mojego dziecka że teraz zastanawiam się czy to co mówiła mi o dziecku jest prawdą.



 
 
Zwątpiłam w ludzi
Flamaster 



Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 133
Skąd: Polska

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2018-04-30, 13:28   

Żurawek, czemu usunęłaś mój wpis pod tym tematem o pytanie 'jaki temat wnosi coś do tematu'? przecież to nie jest nic obraźliwego i nie jest to żadna homofobia?

[ Komentarz dodany przez: Żurawek: 2018-04-30, 14:30 ]
Skończ offtop. Wyjaśnienia masz w swoim temacie.


<<< Dodano: 2018-04-30, 14:48 >>>


zwątpiłem w ludzi, nie mogę wyrażać swojego zdania, gdy reprezentujesz inny światopogląd niż 'oczekiwany' dostajesz po uszach, to niesprawiedliwe




When you have insomnia, you’re never really asleep… and you’re never really awake.
 
 
Zwątpiłam w ludzi
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-04-30, 15:22   

A ja zwatpilam w ludzi, bo istnieja tacy, ktorzy myla nienawisc do calych grup spolecznych z akceptowalnym swiatopogladem, slowa powszechnie uznane za obelzywe uznaja za normalne i ignoruja fakty.



"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Zwątpiłam w ludzi
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-01, 07:42   

_Azazel napisał/a:
to niesprawiedliwe

Pomijając Twoje zachowanie na forum, bo co innego kulturalne wyrażanie swojego zdania a co innego obrażanie: co w dzisiejszym świecie jest sprawiedliwe? Wierzysz w sprawiedliwość? Sprawiedliwe traktowanie gdziekolwiek i kogokolwiek?




 
 
Zwątpiłam w ludzi
Commodore 
Biały Smok



Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 836
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-03-02, 21:28   

Pobawię się w górnika

:zlotalopata:

Adenium napisał/a:
Wierzysz w sprawiedliwość? Sprawiedliwe traktowanie gdziekolwiek i kogokolwiek?


Tak wierzę w sprawiedliwość, jest to naiwna wiara, ale chcę w nią wierzyć, inaczej, będzie jeszcze bardziej źle.
Wiem że ludzie nie są sprawiedliwie traktowani, raczej nigdy nie będą. Taki jest ten świat.

Wracając jednak do tematu, to ostatnio, mam wrażenie, że wszyscy, którzy się do mnie odzywają, to czegoś chcą, zero bezintersowności.




I am happy, I'm all smiles. Just the grieving in my style. Just a problem I enjoyed. No more crying I'm
a boy. :dragonek:
 
 
Zwątpiłam w ludzi
Olapola 


Dołączyła: 27 Mar 2019
Posty: 16
Skąd: świat

Wysłany: 2019-03-28, 19:50   

W moim świecie zaufać mogę tylko sobie już . Wszyscy nóż w plecy tylko się odwroce



 
 
Zwątpiłam w ludzi
BloodDragon
[Usunięty]

Wysłany: 2019-03-29, 11:05   

Olapola, Też tak mam ostatnimi czasy i dlatego muszę teraz liczyć na siebie.Jest to dla mnie przykre ale w może końcu ktoś się znajdzie komu będę mógł zaufać



 
 
Zwątpiłam w ludzi
Olapola 


Dołączyła: 27 Mar 2019
Posty: 16
Skąd: świat

Wysłany: 2019-03-29, 20:02   

BloodDragon ty chociaż masz nadzieje ze ktoś się znajdzie mi już nawet tego brak. Tak sobie ostatnim czasem myśle ze nawet nie chce już próbować komuś wiec zaufanie tylko do siebie zarezerwowane 😏



 
 
Zwątpiłam w ludzi
Jelly 


Wiek: 27
Dołączyła: 15 Kwi 2019
Posty: 6
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2019-04-17, 17:50   Wiem że nie powinnam

Ludzie nigdy nie są szczerzy więc jeśli my nie wydobędziemy z nich prawdy do jej nie miejmy do nikogo żalu. Kłamiemy bo tak jest lepiej. Oni kłamią bo nie ufają albo my nie wzbudzamy zaufania czasami wina leży po naszej stronie



 
 
Zwątpiłam w ludzi
Commodore 
Biały Smok



Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 836
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-04-17, 20:12   

Jelly napisał/a:
Oni kłamią bo nie ufają albo my nie wzbudzamy zaufania czasami wina leży po naszej stronie


Jak mamy wzbudzać zaufanie, jeżeli kłamiemy, bo tak nam wygodniej?




I am happy, I'm all smiles. Just the grieving in my style. Just a problem I enjoyed. No more crying I'm
a boy. :dragonek:
 
 
Zwątpiłam w ludzi
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2019-04-17, 20:21   

Ale z drugiej strony dlaczego wymagacie zaufania i szczerości od obcych ludzi? Po co generalizacja i niepotrzebne wymagania? Nie lepiej znaleźć ta jedna, dwie osoby warte zaufania i szczerości, a resztę odpuścić? Nie wierzę w nigdy/kazdy/nikt/wszyscy.



Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Zwątpiłam w ludzi
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12