Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Autor Wiadomość
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-04-14, 18:04   

Adriaen, w sensie chodzi Ci o wpisanie starego nicku w podpis pod nickiem? Jeśli tak, to nie ma takiego obowiązku. Jest obowiązek wpisywania przez zarząd zmian w temat, a tak poza tym to nie. :drapanie:



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-04-14, 23:15   

Żurawek, dokładnie o to chodziło.

Cytat:
II.6. Użytkownik ma możliwość zmiany nicka dwa razy. Powrót do poprzedniego nicka jest drugą zmianą nicka. Multikonto skutkujące scaleniem kont jest także traktowane jako zmiana nicka. Po zmianie użytkownik ma obowiązek poinformowania o tym na forum w sposób wskazany przez zarząd.





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-04-14, 23:49   

A, tak, przepraszam.



"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-04-15, 07:31   

Adriaen, a, słuszna uwaga. Dziękuję za przypomnienie.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Lupus. 



Dołączył: 11 Lis 2017
Posty: 124
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2018-04-19, 14:11   

Zauważyłem, że na forum nie przybywa za dużo nowych osób. Generalnie, raczej kręci się tu mała grupka ciągle tych samych użytkowników, którzy z tego co widzę są chętni do pomocy i wspierania. Troszkę szkoda, bo podejrzewam, że po internecie chadza więcej potrzebujących istotek, tylko pewnie zwyczajnie niewiedzą o tym miłym miejscu. ;)

Będąc przypadkiem na innym forum, zauważyłem, że przychodzący tam ludzie są raczej pozostawieni sami sobie, a nie tak jak na autoagresywni.pl otaczani uwagą. Zostawiłem pod jednym z czyichś wpisów link do naszego forum. Potem naszła mnie myśl, że w takich miejscach, do których przychodzą osoby w potrzebie, ale nic na tych forach się nie dzieje i dalej te osoby są pozostawione same sobie, możnaby zareklamować nasze forum. Byłoby to z korzyścią dla nich, a autoagresywni.pl troszkę by ożyło :)


Tu mam pytanie, jak widzi się wam taki pomysł? Ja ze swej strony, jeśli nie macie nic przeciwko mogę trochę porozsiewać linków do autoagresywni.pl :)

[ Komentarz dodany przez: Żurawek: 2018-04-19, 15:40 ]
Na forum jest zakaz reklamy.




Ostatnio zmieniony przez Żurawek 2018-04-19, 14:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-04-19, 14:42   

Myślę, że na innych forach jest również zakaz reklamy. Jeśli masz jakichś znajomych potrzebujących nie widzę problemu. Ale nie chcę, żeby linki do forum stały się gdzieś spamem. To świadczy też o nas.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Lupus. 



Dołączył: 11 Lis 2017
Posty: 124
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2018-04-19, 14:49   

Czyli dobrze, że zapytałem. :)



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Sudi 
F O R G I V E M E



Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 783
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-04-23, 23:16   

Ja mam pytanie odnośnie Kruka. Od jakiegoś czasu jest na celowniku, wszyscy wiemy, ze czasami przegina, ale jak każdy. Ile jeszcze będzie na celowniku? Kiedy będzie miał dostęp do szalta? Bo np taki Ryba, który robił milion kont i za każdym razem próbował mydlić oczy, ze to nie on jest zielony, ma dostęp do sb, ma czasami dziwne zagrywki, a taki Kruk nadal jest pomarańczowy. I nie, nie chce tutaj żadnych spięć itp, po prostu mnie to ciekawi...



MISERABLE LIFE
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
RobertIslay 
Boję się szerszeni.



Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 990
Skąd: świat

Wysłany: 2018-04-24, 05:06   

Sudi napisał/a:
Ja mam pytanie odnośnie Kruka.


Takie samo pytanie mam odnośnie Zniczka (vel Raphael).




My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani!
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2018-04-24, 09:07   

Sudi napisał/a:
ma czasami dziwne zagrywki

Jakie zagrywki masz na myśli? Skoro wiedziałeś, że to przeczytam, to wypadałoby abyś również nazywał sprawy po imieniu. Poza tym kilka razy spróbowałeś mnie już tutaj na forum sprowokować, więc jakoś nie chce mi się wierzyć w Twoje szczere intencje.




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Lisa
[Usunięty]

Wysłany: 2018-04-24, 09:55   

Sudi napisał/a:
Ja mam pytanie odnośnie Kruka. Od jakiegoś czasu jest na celowniku, wszyscy wiemy, ze czasami przegina, ale jak każdy.
Ale nie wszyscy obrażają innych użytkowników na sb tekstami, że stracili dziewictwo z księdzem.
Ze swojej strony zaznaczam, że jestem przeciwna zdjęciu celownika Krukowi.




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Sudi 
F O R G I V E M E



Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 783
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-04-24, 10:11   

użytkownik, nie będę z Tobą prowadził żadnej rozmowy. No z pewnością, ostatnio tylko napisałem, ze administracja ma dobre serce bo nadal tu jesteś. Przestan pieprzyć, ze Cię prowokowalem, a Twoje zagrywki można znaleźć na Twoich setnych kontach. ;)
Lisa, spoko, rozumiem, ze Cię to zabolało i będziesz na niego cięta, ale bez przesady, było to dość dawno. Już na celowniku jest od tamtego roku.




MISERABLE LIFE
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-04-24, 10:21   

Zanim wywiążą się tutaj jakieś prywatne spięcia. Jako Zarząd jesteśmy skłonne w najbliższym czasie zdjąć Zniczkowi celownik. W przypadku użytkownika nastąpiła poprawa zachowania, dlatego dostał od nas szansę. Jeśli chodzi o Kruka to takiej poprawy nie ma. To co możecie zobaczyć na forum to jest treść mocno przez nas przesiana, dlatego nie wygląda źle. Natomiast wiele rzeczy dzieje się w kanałach dostępnych tylko dla Zarządu i tam poprawy zachowania Kruka absolutnie nie ma. Dlatego celownika nie zdejmiemy. Nie uwzięłyśmy się na nikim. Po prostu dbamy o porządek i bezpieczeństwo innych użytkowników na forum, którym Kruk mógłby zagrażać.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Sudi 
F O R G I V E M E



Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 783
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-04-24, 10:26   

Żurawek, zagrażać.... ok. Rozumiem. Dzięki za odpowiedz.



MISERABLE LIFE
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-04-24, 11:08   

Żurawek napisał/a:
Po prostu dbamy o porządek i bezpieczeństwo innych użytkowników na forum, którym Kruk mógłby zagrażać.

Z jednej strony rozumiem, z drugiej sobie wyobrażam co Kruk może czuć. czytając to...




"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 13