Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Jak minął twój dzień?
Autor Wiadomość
fufu 
Marzyciel



Wiek: 43
Dołączył: 04 Lis 2017
Posty: 138
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2017-11-05, 01:12   

dzien jak codzien praca kuzwa ile tej pracy niby 8 h ale od 14 do 22 w domu ok 23 i tak prawie codzien. Jutro to samo tyle ze do 21, ale z fajna ekipa wiec to mnie trzyma. Poniedzialek wypoczywam jak co tydzien.



SAMOTNIK z wyboru.
 
 
Jak minął twój dzień?
Nocny Motyl 



Wiek: 30
Dołączyła: 20 Sie 2017
Posty: 241
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-11-06, 20:30   

Ciężko było. Dotarło do mnie jak wiele muszę się jeszcze nauczyć. Stresująca sytuacja w pracy zepsuła mi resztę dnia. Nie mogłam się na niczym skupić, więc nie zrobiłam właściwie nic. Próbowałam wziąć się za jakieś zajęcia, ale po chwili je porzucałam i brałam się za coś innego. I tak w kółko. Oby jutro wszystko się wyjaśniło żebym mogła chociaż spokojnie zasnąć.
I jeszcze ciche dni mamy wyprowadzają mnie z równowagi.




There is no heaven, wariaty.
 
 
Jak minął twój dzień?
Lady Blair 
Diamante



Wiek: 26
Dołączyła: 20 Kwi 2017
Posty: 156
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-04-12, 13:43   

Bylam na spacerku z pania psycholog :) Fajnie bylo :)




 
 
Jak minął twój dzień?
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-04-12, 22:53   

Mam pecha do wypadków i korków jak gdzieś muszę jechać. Dzień minął całkiem dobrze, z małym wyjątkiem ale było spoko.



 
 
Jak minął twój dzień?
breakdancexdd 



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Sty 2017
Posty: 24
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-04-13, 05:50   

dzień zapowiadał się interesująco, jednak z każdą następną godziną miała miejsce coraz bardziej niepokojąca sytuacja. zakończył się tragicznie, nie bardzo nadal mogę się ocknąć z błyskawicznego zwrotu akcji i tego, jaka prawda mnie dziś uderzyła. nie za bardzo wiem jak obudzic się z tej hibernacji, stanu gdzie siedzę kilka godzin bez ruchu i wpatruje się kolejno w coraz to bardziej bolesne, lecz szczere zdania.



Strzeż swych racji jak Twojej kobiety między innymi mężczyznami.
 
 
Jak minął twój dzień?
Alessa 
Samara



Wiek: 26
Dołączyła: 25 Lut 2017
Posty: 804
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2018-07-26, 15:32   

Oprócz tego, że prawie utopiłam rower to dzień mogę zaliczyć do udanych. Dojechałam w końcu tam gdzie chciałam. Tylko szkoda, że tak gorąco było.



Wszystko wali się a ja nie mogę biec
może ten deszcz udaje łzę
minie ten sen
i będzie okay
 
 
Jak minął twój dzień?
wihszyciel
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-01, 17:20   

Dzisiaj o dziwo mam dobry humor i udaję że nie przejmuję się drobnostkami, oby jutro dzień był tak samo miły. ;_;



 
 
Jak minął twój dzień?
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-08-01, 21:58   

Dużo rozmyślań i czarnowidztwa. Jeszcze więcej smutku. Jakoś przewegetowałam ten dzień.



„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
 
 
Jak minął twój dzień?
wihszyciel
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-02, 17:07   

Dzisiaj znów czuję się dobrze, nawet poczułam motywację do zwalczania codziennych rzeczy.W domu czekała na mnie cola zero a myślałam o tym napoju caly dzień. No i przeżyłam kolejny dzien na praktykach.
Czuję, że w końcu mam trochę sił.




 
 
Jak minął twój dzień?
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2019-01-12, 16:33   

Miałam dziś specyficzną sytuację w sklepie. Sklep spory, samoobsługowy, z dość wąskimi alejkami. Na środku alejki, którą idę wraz z mamą, stoją trzy osoby dorosłe i dziecko, na oko gdzieś dziewięcioletnie. Oszacowałam, że dam radę minąć ich bokiem. Idę przy samym regale, już na ich wysokości, kiedy chłopiec na mnie wchodzi i zaczyna się przepychać. Odezwałam się "Kolego, czy mógłbyś się przesunąć?". Jak jego matka na mnie nie wyskoczy, że co ja sobie myślę, że jak ja mogę się tak odezwać do dziecka, że on jest chory na autyzm. Odpowiedziałam jej, żeby się uspokoiła, bo nie powiedziałam nic złego i odeszłam. A ona idzie za mną i dalej nawija. Wreszcie mówię jej, że dziecko nie ma na czole napisane, że ma autyzm, i żeby dała mi spokój. Poszła sobie. W kolejce do kasy stała kilka osób za mną i dalej nadawała do tych, co z nią byli, że jak ja mogłam i w ogóle.
Czy to ja jestem nienormalna, czy ona? To nie jest pytanie retoryczne.




:myszka:
 
 
Jak minął twój dzień?
Commodore 
Biały Smok



Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 836
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-01-12, 17:01   

aga_myszka napisał/a:
Czy to ja jestem nienormalna, czy ona? To nie jest pytanie retoryczne.


Trafiłaś na "madke" która uważa że jej pociecha jest najważniejsza na świecie. Każda normalna osoba, spokojnie zabrała dzieciaka i tyle, ale istnieją jednostki, dla których, jest to atak na ich przestrzeń, prawa, i co tam sobie tylko do głowy wbiją. Czy choroba dziecka miała jakieś znaczenie? Być może.

Zachowałaś się normalnie, każdy w podobnej sytuacji zwróciłby uwagę, gdyż jednak kilkulatek winien wiedzieć co robi, a że miałaś pecha i trafiłaś na dziecko z autyzmem, to nie Twoja wina.




I am happy, I'm all smiles. Just the grieving in my style. Just a problem I enjoyed. No more crying I'm
a boy. :dragonek:
 
 
Jak minął twój dzień?
Amo
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-13, 10:44   

Dzieci chore na autyzm nie powinny być zabierane do sporych sklepów, bo może to być dla nich traumatyczne przeżycie. W niektorych sklepach, chyba niestety jeszcze nie w Polsce, jest każdego tygodnia wyznanaczonych kilka godzin z myślą o takich osobach, gdzie muzyka jest wyłączona i słabsze światło.



 
 
Jak minął twój dzień?
Olapola 


Dołączyła: 27 Mar 2019
Posty: 16
Skąd: świat

Wysłany: 2019-03-30, 23:38   

Ciężki dzień gdzie trzeba udawać ze wszystko ok bo wszyscy w domu i nie ma gdzie się ukryć .



 
 
Jak minął twój dzień?
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-04-11, 21:13   

W pracy pełno rzeczy do zrobienia. Miałam zmianę na 12:00 i już od 12:00 było kilka spotkań, także do kompa zasiadłam dopiero około 15:00, już po wszystkich spotkaniach. Oby tylko były owocne.



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Jak minął twój dzień?
Arsonix 
D001883



Wiek: 26
Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 188
Skąd: śląskie

Wysłany: 2019-09-14, 15:30   

Niby sobota, dzień wolny, a jednak jak każdy. Szukam pracy, by nie gnić samemu w swoim mieszkaniu, a tak to dzień mija, odmierzany ilością kawy i yerby wypitych przeze mnie.



Ty nie chcesz się zabić, bo nie chcesz żyć. Ty się chcesz zabić, bo nie wiesz jak żyć dalej
 
 
Jak minął twój dzień?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12