Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Szwankujące zdrowie
Autor Wiadomość
Inertia
[Usunięty]

Wysłany: 2018-03-19, 07:45   

Jednobarwna, może to czad! :shock:


Stosował ktoś niepokalanek pospolity czy tam mnisi (podaje ziolo nie lek xD) na hormony, problemy z miesiączką bez uzgadniania z lekarzem?




 
 
Szwankujące zdrowie
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-03-19, 08:21   

Inertia napisał/a:
podaje ziolo nie lek

A od kiedy to zioła nie są lekami? Skoro pytasz o jego skuteczność w leczeniu jakiejś przypadłości, to pytasz noo... o leczenie. Jest cały potężny dział farmacji o nazwie 'farmakognozja', który zajmuje się właśnie lekami ziołowymi.

Nie uważasz, że problemy hormonalne to nie przeziębienie, tylko poważny problem i robienie czegokolwiek bez uzgodnienia z lekarzem jest bardzo ryzykowne?

Mnie na bóle pomagały tabletki antykoncepcyjne, ale niestety po powrocie do Polski musiałam z nich zrezygnować, bo w tym smutnym kraju się ich nie sprzedaje, inne nie pomagają, a ginekolog uważa, że nie warto mnie leczyć, bo przecież nie leczę się po to, żeby mieć dzieci, a tylko żeby nie bolało, więc nie jestem godna jego uwagi.




"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Szwankujące zdrowie
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2018-03-21, 16:31   

Inertia, jeżeli przyjmujesz leki psychotropowe to uważaj z ziołowymi.



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Szwankujące zdrowie
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-03-30, 23:09   

Boli mnie szczęka!! Głównie dolna, czuję jakby ktoś ściskał mi ja coraz bardziej i bardziej, czuję taki potworny ucisk. Górna też już w sumie boli a przeciwbólowe nie pomagają.



 
 
Szwankujące zdrowie
Inertia
[Usunięty]

Wysłany: 2018-04-04, 06:40   

Szamanka napisał/a:
Inertia, jeżeli przyjmujesz leki psychotropowe to uważaj z ziołowymi.


No niby biorę, ale stosuje od tygodnia i nic mi na razie nie jest.




 
 
Szwankujące zdrowie
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2018-04-10, 19:42   

Wziąłem sobie wczoraj moje leki przed snem i tak mnie zaczęło coś kręcić, tak boleć w okolicach wątroby, że zaczynałem już widzieć przed oczyma śmierć. Na szczęście, po jakiejś godzinie płaczu, bóle ustąpiły. Chyba właśnie w ten sposób wygląda powolne umieranie.



 
 
Szwankujące zdrowie
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-06-02, 15:33   

Jak w lecie domowymi sposobami walczy się z przeziębieniem? No bo wygrzanie się w łóżku i gorąca herbata z miodem odpadają. Popularne leki na gorączkę, też nie przekonują, bo jak się naczynia krwionośne rozszerzą to łatwiej się przegrzać, a jest u mnie ok 30 stopni jak nie więcej. Koleżanka z pracy twierdzi, że najlepsze jest zimne piwo i pomaga na wszystko, ale nie jestem przekonana. :D



"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Szwankujące zdrowie
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-06-02, 16:47   

Delphi, może przestudzona woda z miodem i cytryną? I w miarę możliwości odpoczynek/sen.



:myszka:
 
 
Szwankujące zdrowie
eithné
[Usunięty]

Wysłany: 2018-06-02, 16:53   

Delphi napisał/a:
Popularne leki na gorączkę, też nie przekonują, bo jak się naczynia krwionośne rozszerzą to łatwiej się przegrzać

Dlaczego? To nie jest tak, że rozszerzone naczynia łatwiej oddają ciepło i w zasadzie leki przeciwgorączkowe nie będą miały wpływu na to, czy się przegrzejesz, czy nie?




 
 
Szwankujące zdrowie
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-06-02, 17:14   

eithné napisał/a:
To nie jest tak, że rozszerzone naczynia łatwiej oddają ciepło

Tak, oddają ciepło, jeśli temperatura otoczenia jest niższa niż temperatura ciała, a jak przebywam przy trzydziestuparu stopniach w pełnym słońcu to przy rozszerzonych naczyniach chyba rozgrzeję się szybciej niż zwykle. Tak mówi mi logika. Ale pewna nie jestem.




"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Szwankujące zdrowie
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2018-06-02, 17:59   

Delphi napisał/a:
Jak w lecie domowymi sposobami walczy się z przeziębieniem?

Syrop z czosnku, cebuli, cytryny, imbiru i miodu.
Przepis:
Cebule pokroić na pióra, dodać do niej 2 łyżeczki miodu, sok z jednej cytryny oraz czosnek, kilka ząbków pokrojonych w większą kostkę, zetrzeć trochę imiru. Całość odstawić na 24 h.

Po tych 24 godzinach trzymać go w lodówce w słoiczku i pić po łyżeczce co jakieś 3 godziny.

Śmierdzi, niedobry, ale skuteczny. Przy jego stosowaniu dobrze nosić ze sobą Orbitki albo jakieś cukierki na oddech, bo pomyślą, że walczysz z wampirami. :P




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
Ostatnio zmieniony przez Rainbow 2018-06-02, 18:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Szwankujące zdrowie
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-06-02, 20:16   

Cytat:
Śmierdzi, niedobry, ale skuteczny.

Cebulowy jest najlepszy, smak dzieciństwa.

Poleci ktoś coś na alergię skórną na kurz, duże ilości kurzu. Najlepiej coś domowego bo leki z racji psychotropów nie za bardzo wchodzą w grę.
Na alergię ogólnie coś by się przydało, katar, kaszel, kichanie, łzawienie oczu. Najgorzej w pracy, tumany kurzu na magazynie i trzeba tam wycinać opakowania i trafia cię cholera bo co chwile idziesz myć ręce bo syf taki, że gorzej już chyba być nie może. A na drugi dzień masz wysypkę nawet na linii wodnej oka, co wkurza strasznie bo ciągle myślę, że mam coś w oku.




 
 
Szwankujące zdrowie
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2018-06-02, 20:27   

Jednobarwna, dla mnie zawsze był ohydny.

Z tą alergią, to chyba nie obejdzie się bez lekarza.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Szwankujące zdrowie
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2018-06-03, 06:51   

Delphi napisał/a:
Jak w lecie domowymi sposobami walczy się z przeziębieniem? No bo wygrzanie się w łóżku i gorąca herbata z miodem odpadają.

Ja ostatnio gardło wyleczyłam herbatą z imbirem, szałwią, ogólnie dużo herbat piłam, i piciem mleka z czosnkiem i miodem. Na katar łykałam tabletki, a ostatecznie znalazłam się z nim u lekarza i przepisano mi krople + tabletki o przedłużonym działaniu, i po 3 dniach przeszło.
Leków na gorączkę nie brałam.




 
 
Szwankujące zdrowie
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-06-10, 00:18   

Kolejny raz na pogotowiu wylądowałam. Wyniki w normie: co nie poprawia mojego samopoczucia czy stanu zdrowia. Nie mogą mnie przyjąć na oddział bo nic nie zagraża moje życiu. To nie ważne, że po lekach doraźnych problem wraca. Mówią od tego nie umrę, a ja czuję jakbym zaraz miała wyzionąć ducha. Lekarz koniec stwierdził, że może ja mam ze sobą problemy i to tylko ja to napędzam. Poczułam jakbym tylko do zakładu zamkniętego się nadawała. Może to prawda i tylko w mojej głowie są problemy, tylkotylko te symptomy zewnętrzne... Pseudo choroba vs Zakręcona: wygrywa choroba. Tylko teraz boję się pokazywać tym osobą, z którymi jeździłam tam. Już kolejny raz nie pojawię się tam: w myślach będzie mantra" nie umrzesz od tego". Sprawiam tylko problemy. Nie mam siły nawet płakać tylko chce się zamknąć w pokoju i zapomnieć o tym co się dzieje.



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Szwankujące zdrowie
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12