Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Pustka
Autor Wiadomość
Lady Blair 
Diamante



Wiek: 26
Dołączyła: 20 Kwi 2017
Posty: 156
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-04-02, 17:19   

Mysle, ze moze byc jedna z przyczyn depresji.
Antydepresanty maja za zadanie podniesc poziom hormonu szczescia, aby czlowiek nie chodzil ciagle przygnebiony z dolami.





 
 
Pustka
Flamaster 



Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 133
Skąd: Polska

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2018-04-07, 19:05   Jedno

Nic



 
 
Pustka
Perwers
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-05, 20:49   

To chyba jest gorsze niż czucie się źle. Gdybym odczuwała jakieś uczucia to mogłabym się solidnie wypłakać i nieco lepiej bym się poczuła. Ale z tą pustką nie da się nic zrobić. Jak patrzę w głąb siebie to nie widzę niczego. Jest ciemno, nie mam żadnych myśli, celów, marzeń. W tym momencie nie ma niczego.



 
 
Pustka
DiSoRdEr_
[Usunięty]

Wysłany: 2018-11-23, 20:30   

Nie czuję w sobie niczego. Tylko pustka. Jestem pusta. Od wszystkich początków do wszystkich końców, od wszystkich punktów x do wszystkich igreków, przez wszystkie poprzeczne, sylaby i wysokości. Nic. Żadnych myśli, żadnych wyobrażeń, żadnych celów, przypadkowych chęci na powiedzenie czegoś równie banalnego jak: 'nie lubię musztardy', ochoty pstryknięcia długopisem, punktu zaczepienia na oddech. Słowa też biorę jakby nie ze mnie. Jakby wypruły się ze środka i wszyły się w parenaście metrów kwadratowych powietrza. Każdy najdrobniejszy ruch sprawia ból. Jakby ta pustka wściekała się całą sobą, że ją w jakikolwiek sposób próbuję naruszyć. Absolutna cisza. Nic. Nic. Nic. I nie ja. Razem z tym momentem, kiedy obojętnym ci jest, czy powiesz "wszystko" czy powiesz "nic", bo i jedno, i drugie jest tym samym. Puste dni za mną. Puste dni przede mną. A 'teraz' ? 'Teraz' jakby nie ma. 'Teraz' jest jak 'nigdy'.



 
 
Pustka
Commodore 
Biały Smok



Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 836
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-02-25, 12:06   

Od dłuższego czasu jestem pusty, niemal zupełnie pusty, nic nie czuję, nawet smutek, który był ze mną zawsze, gdzieś odszedł.
Jest to strasznie dziwne uczucie, taka kompletna rezygnacja i zobojętnienie. Idę do pracy, coś tam robię, wracam, coś zjem, i spać, takie koło. O nic nie walczę, o nic nie zabiegam, wszystko mi jedno.
Jakbym stał w pustce, sam pośrodku niczego.

Jałowe wypalone pustkowie.




I am happy, I'm all smiles. Just the grieving in my style. Just a problem I enjoyed. No more crying I'm
a boy. :dragonek:
 
 
Pustka
Exmit
[Usunięty]

Wysłany: 2019-04-04, 18:24   

Tak, teraz to czuję, to znaczy nic, takie tępe przygnębienie, bezsens, bez celu, po co to wszystko. O to nawet teraz mnie nie smuci, nie przeraża.. tak jakby żyć czy być martwym nie miało szczególnego znaczenia. Nawet czuję, że łatwiej mi by było się zabić niż w chwili najgorszego żalu i płaczu. Taka myśl: "W sumie czemu nie? Ale czemu i tak?" Czy ta pustka jest lepsza od smutku i żalu, a może to jest ta totalna, bez krzty nadziei depresja...


<<< Dodano: 2019-05-03, 20:00 >>>


Czuję teraz totalną pustkę, wypalenie, nic, gry już nawet nic nie dają. Wszystkie rpgi, strategie wydają się puste, bezsensowne. Seriale, filmy... masakra, to co ja mam robić? Zaraz będę się wpatrywał w ścianę, bo to tak samo bezsensowne. Ja już w niczym nie widzę sensu, ale tak po prostu... pusto mi




 
 
Pustka
LuxioS
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-04, 00:22   

Exmit, hm... może odkryj w sobie talent pisarski? Chociażby to miało być pisanie o pustce Albo pisz na forum, nawet o czymkolwiek. Na pustkowiu mogą panować wspaniałe warunki, do wyrośnięcia, powstania jakichś myśli, chęci, talentów etc. Mam nadzieję, że znajdziesz coś w tym stylu, co jednak wypełni tę pustą dziurę.



 
 
Pustka
Exmit
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-04, 06:47   

LuxioS, Dziękuję za miłe słowa, ale chyba to nie wypali. W sensie pisanie jest bardzo fajne. Kiedyś pisałem dużo, ale straciłem wenę. Nawet o pustce nie mam już jak pisać. Nie wiem. Kiedyś pisałem opowiadania, ale to wszystko wydaje mi się takie puste, te postacie, te historie, bezsensu. Nie wiem co z sobą zrobić. Naprawdę nie wiem co z sobą zrobić, ale dziękuję za troskę naprawdę dziękuję.



 
 
Pustka
herbaciarz 
jaśminowy smok



Wiek: 73
Dołączył: 18 Kwi 2019
Posty: 117
Skąd: świat

Wysłany: 2019-05-04, 07:55   

Exmit, dobrze byłoby chyba znaleźć nową wenę.



 
 
Pustka
czytamwmyślach 


Wiek: 25
Dołączyła: 25 Gru 2019
Posty: 4
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2019-12-26, 12:05   

Czasami mam wrażenie, ze to ja jestem pustym człowiekiem
Nic nie potrafię dać z siebie, nie doceniam niczego, udaje, ze mnie coś śmieszy
Po prostu wszystko trafi jakikolwiek sens




 
 
Pustka
20września 
20wrzesnia



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 675
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2020-02-06, 18:20   

czytamwmyślach napisał/a:
Czasami mam wrażenie, ze to ja jestem pustym człowiekiem
Nic nie potrafię dać z siebie, nie doceniam niczego, udaje, ze mnie coś śmieszy
Po prostu wszystko trafi jakikolwiek sens


Ostatnio też mam takie rozkminy. Czuję się strasznie pusta, tak nijak jest, ale w kierunku ku gorszemu niestety.




 
 
Pustka
to_nie _ja 


Wiek: 25
Dołączyła: 16 Gru 2019
Posty: 69
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-02-07, 23:45   

Totalna pustka. Nie czuję nic, zupełnie nic. Nic nie chcę, nic nie potrzebuję, nic nie wiem, o niczym nie myślę. Jestem całkowicie obezwładniona, mam siły na nic. Jestem wypełniona pustką do granic możliwości a zarazem pusta, bo przecież pustka nie zawiera nic.



If there is no way, create one.
 
 
Pustka
Xysaim 



Wiek: 23
Dołączyła: 18 Gru 2018
Posty: 162
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2020-05-21, 10:11   

Wstałam dziś rano taka obojętna. Teraz czuję tak przejmujący smutek a nie mogę już nawet płakać



"... niektóre marzenia się nie spełniają
I niektórych burz nie da się przetrwać."
 
 
 
Pustka
Krzysiu 
podejrzany



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2020
Posty: 2394
Skąd: zachodniopomorskie

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2020-05-21, 11:25   

Xysaim, co Cię tak skrajnie smuci?



 
 
Pustka
Zatoichi
[Usunięty]

Wysłany: 2020-05-21, 11:31   

Xysaim, skąd ten smutek :?



 
 
Pustka
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11