Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Rozmowy telefoniczne z osobami poznanymi w internecie
Autor Wiadomość
sickman
[Usunięty]

Wysłany: 2018-04-06, 20:52   Rozmowy telefoniczne z osobami poznanymi w internecie

Czy rozmawialiście/rozmawiacie z osobami, które poznaliście w sieci, utrzymujecie znajomość z nimi, ale nigdy nie spotkaliście się w realu?



 
 
Rozmowy telefoniczne z osobami poznanymi w internecie
Śugestia 
Niegroźna



Wiek: 21
Dołączyła: 31 Sie 2017
Posty: 427
Skąd: śląskie

Wysłany: 2018-04-06, 21:13   

Tak, rozmawiałam. Była to jednorazowa rozmowa, aby zobaczyć "jak to będzie wyglądało". Mówiąc szersze, nie wyszło, nie rozumiałam co on do mnie mówi, było niezręcznie i pozostaliśmy już przy pisaniu :> Nie lubię rozmawiać przez telefon, wolę widzieć osobę, do której się odzywam, więc podejrzewałam, że to nie wypali. Heh, miałam rację..



 
 
 
Rozmowy telefoniczne z osobami poznanymi w internecie
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-04-06, 21:22   

Przez osobę z forum, której nigdy nie widziałam, poznałam inną osobę z forum, z którą się związałam. Jeśli kiedyś będzie to możliwe, to poprosimy go na świadka na naszym ślubie, żeby w końcu go zmusić do spotkania. :D



"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Rozmowy telefoniczne z osobami poznanymi w internecie
Yurie 


Dołączyła: 01 Kwi 2018
Posty: 7
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-04-06, 22:39   

Pierwszy raz rozmawiałam z kimś w nowy rok. Parę minut po północy po ponad roku znajomości przez internet, zadzwoniliśmy do siebie. Jest starszy od mnie o parę lat oraz mieszka po drugiej stronie Polski. Mała nadzieja niby jest na spotkanie, ale jednak nie ciągnie nas do tego.



 
 
Rozmowy telefoniczne z osobami poznanymi w internecie
Inertia
[Usunięty]

Wysłany: 2018-04-07, 05:42   

Zdarzyło mi się. Zwykle mnie męczyły te rozmowy. Fajniejsze są messengery video. :3



 
 
Rozmowy telefoniczne z osobami poznanymi w internecie
Zamordowana
[Usunięty]

Wysłany: 2018-04-07, 07:59   

Moja przyjaciółka prawie co pół godziny do mnie wydzwaniała. Po prostu, byśmy miały jakiś kontakt. Niby fajnie, tylko że zawsze mam problem z zaczęciem, ponieważ wstydzę się mojego głosu. Bez tego to wszystko ok.



 
 
Rozmowy telefoniczne z osobami poznanymi w internecie
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-04-07, 09:45   

Bardzo często, najdłuższy mój taki staż telefoniczny to było ponad 3 lata, i było kilka innych jeszcze. Bardzo fajne doświadczenie, chociaż to co innego niż na zywo ;>



 
 
Rozmowy telefoniczne z osobami poznanymi w internecie
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2018-04-07, 20:53   

Czasem rozmawiałam z jedną z forumowiczek. Nigdy jednak jej nie spotkałam. Teraz jakoś kontakt się urwał.



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Rozmowy telefoniczne z osobami poznanymi w internecie
NightlyDark
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-16, 14:39   

Kilka razy z osobami poznanymi w sieci. Zazwyczaj były to kilkudniowe rozmowy, jedna została na dłużej jednak tez się ulotniła. Ogólnie bardziej wolę rozmawiać niż pisać. Ale pewnie to przez przeżyte doświadczenia.



 
 
Rozmowy telefoniczne z osobami poznanymi w internecie
sickman
[Usunięty]

Wysłany: 2018-11-07, 22:04   

Nie mieliście w czasie takich rozmów telefonicznych tak, że w pewnym momencie zabrakło Wam tematów do rozmów, lub nie wiedzieliście co powiedzieć? Pisanie ma tą przewagę, że zawsze można się najpierw kilka minut zastanowić, co się chce odpisać. A w czasie rozmowy telefonicznej trzeba jednak się streszczać, bo osoba po drugiej stronie nie będzie czekać.



 
 
Rozmowy telefoniczne z osobami poznanymi w internecie
Śugestia 
Niegroźna



Wiek: 21
Dołączyła: 31 Sie 2017
Posty: 427
Skąd: śląskie

Wysłany: 2018-11-07, 22:27   

(To, co napisałam wyżej jest już nieaktualne)
sickman napisał/a:
Nie mieliście w czasie takich rozmów telefonicznych tak, że w pewnym momencie zabrakło Wam tematów do rozmów, lub nie wiedzieliście co powiedzieć?

Tematów mi na pewno nie brakowało, lecz były chwile, w których pojawiała się cisza. Na szczęście mój kontakt z tą osobą jest na tyle dobry, że nie zaczynałam się stresować, tylko żartowałam z tego powodu. Wtedy atmosfera lekko się rozluźniała i rozmawialiśmy dalej.
Fakt, pisanie daje dłuższą chwilę na odpowiedź, zastanowienie i ładne ubranie w słowa myśli. Ale wydaje mi się, że na plus dla rozmów jest możliwość wyrażania emocji chociażby tonem głosu.




 
 
 
Rozmowy telefoniczne z osobami poznanymi w internecie
sickman
[Usunięty]

Wysłany: 2018-11-07, 22:35   

Właśnie tej ciszy najbardziej się obawiam. Że zostanie przez taką osobę odebrana w ten sposób, że w rzeczywistości nie umiem rozmawiać, choć wiadomości tekstowe wysyłam czasem kilometrowe.



 
 
Rozmowy telefoniczne z osobami poznanymi w internecie
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-11-07, 22:36   

sickman, a musisz dzwonić? Nie wystarczy pisanie?



dead but delicious
 
 
Rozmowy telefoniczne z osobami poznanymi w internecie
sickman
[Usunięty]

Wysłany: 2018-11-07, 22:42   

R. de Valentin, ta osoba nalega. A raczej daje do zrozumienia, że bardzo zależy jej na takiej rozmowie. Nie chciałbym jej z tego powodu zawieść, bo to ktoś dla mnie ważny.



 
 
Rozmowy telefoniczne z osobami poznanymi w internecie
Cappy 



Wiek: 28
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1660
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2019-11-17, 18:56   

Nie lubię rozmawiać przez telefon z osobami poznanymi w necie. Zawsze mam taką fobię, że ktoś po drugiej stronie może okazać się psychopatą i mnie zabić.



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Rozmowy telefoniczne z osobami poznanymi w internecie
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11