Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: takajakinne
2022-09-08, 19:48
Pielęgnacja dłoni i stóp
Autor Wiadomość
przebisnieg 



Dołączyła: 26 Sty 2016
Posty: 60
Skąd: śląskie

Wysłany: 2018-04-04, 16:58   

Dzięki bardzo. Coś z tego na pewno wybiorę. :) Na razie stosuję krem Pilarix - też z mocznikiem, ale nie robiłam tego regularnie, więc chyba będzie potrzebna bardziej zaawansowana kuracja ;)



 
 
Pielęgnacja dłoni i stóp
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2019-04-23, 14:43   

Dziś mam dzień dla stóp. Peeling, kąpiel z solą, nawilżanie, paznokcie. Zamierzam wprowadzić taki dzień na stałe do swojego grafiku. <3 Cudny relaks jak tylko znajdzie się troszkę czasu.
Muszę poszukać jeszcze tylko jakiegoś kremu, który pomoże mi dbać o stopy na codzień, gdy tego czasu jest mniej. :drapanie:




 
 
Pielęgnacja dłoni i stóp
Primrosetta 



Wiek: 18
Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 195
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2019-04-23, 15:55   

Ajajaj, chyba temat dla mnie. Zna ktoś jakiś dobry krem regenerujący do rąk, tak na dobry początek? Mam okropnie suchą skórę na dłoniach i już doszło to do teto stopnia, że skóra w niektórych miejscach pęka i tworzą się małe rany ;;



Like a streetlight
In the middle of the lonely night, I still just look bright
In the middle of the lonely night, I try my best to smile
 
 
Pielęgnacja dłoni i stóp
herbaciarz 
jaśminowy smok



Wiek: 73
Dołączył: 18 Kwi 2019
Posty: 117
Skąd: świat

Wysłany: 2019-04-23, 22:30   

Chyba powinienem coś w tym kierunku zacząć robić.
Nie mówię, że jest tragicznie, bo nie jest, ale mam dość szorstkie ręce od drążka, podciągnięć na nim.
Chyba powinienem zacząć używać czegoś więcej niż wazelina, którą stosuję po to, aby skóra mi nie pękała.




 
 
Pielęgnacja dłoni i stóp
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2019-04-28, 09:05   

Kupiłam maskę i peeling z Vollare do dłoni w saszetkach. Powiem wam, że za 2 złote sobie ładnie zregenerowałam dłonie.
Daję zdjęcie, może się ktoś skusi:




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Pielęgnacja dłoni i stóp
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2019-04-28, 11:37   

Szamanka, szkoda, że nigdzie jej tu nie dostanę. Meh. ;/



 
 
Pielęgnacja dłoni i stóp
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2071
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-06-02, 14:35   

Ja używałam peelingów i maseczek do dłoni różnych firm, każda działała znakomicie, wygładzają, regenerują :) Np.:



A tą byłam zachwycona:



Ale przyszłam tu właściwie odnośnie stóp. Długo się zbierałam do tego, by kupić pilnik elektryczny, bo... trochę się bałam, że zrobię sobie krzywdę :D Ale któegoś razu byłam w Rossmannie i skusiłam się, bo akurat była promka na ten nowszy model:



Stopy po takim "zabiegu" są mega gładkie, krzywdy sobie właściwie nie idzie zrobić, chyba że naprawdę się postaramy ;) Bo pilnik ma w sobie mechanizm, który przy zbyt mocnym dociskaniu do skóry bo prostu zatrzymuje się :)




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Pielęgnacja dłoni i stóp
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2019-06-02, 16:11   

Cytat:
Ale przyszłam tu właściwie odnośnie stóp. Długo się zbierałam do tego, by kupić pilnik elektryczny, bo... trochę się bałam, że zrobię sobie krzywdę :D Ale któegoś razu byłam w Rossmannie i skusiłam się, bo akurat była promka na ten nowszy model:


O, a ja wczoraj w sklepach oglądałam (ale chyba te starsze modele, nigdzie nie widziałam tego ze zdjęcia) i się zastanawiałam nad zakupem. Bo też boję, ale nie tyle krzywdy, co zbyt słabego działania na paru partiach stóp, które potrzebują naprawdę porządnego potraktowania. Póki co kupiłam od tego producenta co innego, mianowicie takie cuś:



Na dłoniach średnio się sprawdziło (czyt. wcale), ale na paznokciach u stóp dało efekt "wow".

A tymi kuracjami na dłonie mnie kusicie.
Moje i tak już z natury niezbyt urodziwe, dostają nieźle po dupie przy poceniu się w rękawiczkach z nitrylu przez pół dnia. Rozejrzę się w kraju i pewnie nakupię tego od cholery i wypełnię cały kartonik, a potem będę się modlić, by celnik na granicy nie myślał, że to na handelek. ;)




Disqualified as a human being.
 
 
Pielęgnacja dłoni i stóp
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2071
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-06-02, 17:34   

Mustela Nivalis, moje stopy są w opłakanym stanie, więc i tak pewnie musiałabym się wybrać do jakiegoś specjalisty, żeby to ogarnął, ale tak doraźnie, na teraz, na już - pilnik jest świetny. ;)

A to co wstawiłas też mnie zaciekawiło... Nie wiem czy znów nie wyruszę na tego typu zakupy. ;D bo to paznokci u stóp bym potrzebowała właśnie.




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Pielęgnacja dłoni i stóp
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3498
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-03-24, 17:53   

Nie wiem, czy to przez to częste mycie rąk, ale skóra moich dłoni wymagała kremowania co 5 min. Jak sobie radzicie z mocno przesuszonymi dłońmi?

Wczoraj zrobiłam eksperymentalny zabieg domowy. :lol: Peeling kawą, potem jakaś tania maseczka nawilżająca do twarzy (Bielendy?) na dłonie i to wszystko na 40min. owinięte folią aluminiową. Nadal mam duche dłonie, ale jest o niebo lepiej.




– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Pielęgnacja dłoni i stóp
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2020-03-25, 07:54   

chiroptera, ja mam tak suche dłonie, że zaczęły pękać w niektórych miejscach. Ze swojej strony mogę ci polecić krem, na każdą partię ciała można go stosować, mediderm, do kupienia w aptece. Działa cuda. Na noc grubszą warstwę i rano dalej nawilżone. Nakładam go też na suche łokcie i stopy. Pomaga też na swędzącą i podrażnioną skórę. Ja mam skórę suchą lub bardzo suchą na całym ciele i ten krem naprawdę daje ukojenie. A maseczki które są do twarzy, na ręce to akurat dobry pomysł. Esencję pozostałą z tych w płachcie nakładam na ręce, łokcie i też jest efekt.



 
 
Pielęgnacja dłoni i stóp
20września 
20wrzesnia



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 675
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2020-03-25, 09:53   

Właśnie ostatnio też zmagam się z wysuszonymi dłońmi. Generalnie u mnie jest to też spowodowane pracą. Mam w domu krem do rąk :
, ale tak średnio pomaga.

I przy okazji szukam czegoś dobrego do pielęgnacji stóp. Korzystam z tych dwóch kremów, ale poprawa jest chwilowa.






Byłabym wdzięczna za pomoc!

A tak przy okazji stóp - jak byłam u ortopedy i mówiłam mu, że często bola mnie stopy (praca chodząca) i że podobno od dzieciństwa krzywo chodzę, to stwierdził, żebym udała się na badanie komputerowe stóp + dopasują mi tam wkładki ortopedyczne. Noszę je tylko w pracy, ale już mniej bolą mnie stopy. Z początku to była masakra, zwłaszcza, że na tych wkładkach są przyklejone takie "kulki" (nie wiem jak to się fachowo nazywa) do korygowania niepoprawnego chodzenia. Troszkę zapłaciłam, ale jestem zadowolona. Z tym, że nie wiem czy już są efekty, raczej nie, bo noszę je dopiero od miesiąca.




 
 
Pielęgnacja dłoni i stóp
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3498
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-03-25, 10:36   

20września, Jednobarwna, dzięki, dziewczyny. Chyba się skuszę na ten mediderm.

Po dwóch dniach stwierdzam, że eksperyment z folią aluminiową się opłacił.




– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Pielęgnacja dłoni i stóp
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2071
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2020-03-26, 12:30   

Ja używam tej maski, jest cudowna:





Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Pielęgnacja dłoni i stóp
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3498
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-03-26, 12:50   

Ooo, parafina! To było to, co mi tak kiedyś pomogło! Dzięki, WhiteBlankPage.. :3



– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Pielęgnacja dłoni i stóp
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12