Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
American Horror Story (AHS)
Autor Wiadomość
sematary 



Dołączył: 30 Sie 2017
Posty: 36
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2017-09-15, 17:14   

Jestem fanem tego serialu i oglądałem wszystkie sezony, pierwszy i drugi rewelacja, no nie mogłem wyjść z podziwu, że w końcu ktoś zrobił taki serial,ale od trzeciego sezonu z czarownicami zaczęło się coś psuć, Sabat był bardziej serialem dla nastolatek coś jak zmierzch i nie przypominało zbytnio horroru i nie miało żadnego klimatu. Cyrk ujdzie, hotel zupełnie mi nie podpasował , Roanoke tragedia, ale obejrzałem, na siłę ale obejrzałem, a teraz ten nowy Kult, jestem po pierwszym odcinku i według mnie zapowiada się ciekawie. Szkoda że Jesica Lange już nie gra :(




 
 
 
American Horror Story (AHS)
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-09-15, 18:13   

Jessica Lange była gwiazdą tego serialu, to trzeba przyznać. Według mnie jeszcze Stefani Germanotta dała czadu w "Hotelu", w "Roanoke" było mi jej zdecydowanie za mało, więc nawet nie mam jak jej ocenić. Jest piękna, nawet oblepiona liśćmi i błotem. Zobaczymy co ten nowy sezon pokaże, zobaczymy.



 
 
American Horror Story (AHS)
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-09-15, 19:34   

Pierwszy sezon i drugi dla mnie rewelacja. Trzeci mi się dłużył, taki dla nijaki, czarownice to jakiś zły temat nie jest, ale coś tu nie wyszło. Ja utknęłam na następnym sezonie (ten z cyrkiem), ten klaun okropny, dla mnie za dużo krwi i morderstw: po prostu nie (choć patrząc wcześniejsze sezony jakieś łagodne w odbiorze nie były).



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
American Horror Story (AHS)
TOM 



Dołączyła: 22 Mar 2016
Posty: 89
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2018-03-26, 12:48   

Sezony od najlepszego do najgorszego według mojego widzimisię:
1 (ex aequo) - Hotel i Cult - oba mnie absolutnie wgniotły w fotel i zachwyciły.
3 - Murder House - pierwszy, wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.
4 - Asylum - klimat cut-miut, dla mnie zupełnie skutecznie maskuje niedociągnięcia fabularne.
5 - Coven - mało w nim horroru jako takiego, ale wspaniale wykreowany świat, w rzeczywistości post-harrypotterowskiej, w której mogłoby się wydawać innowacyjny świat czarodziejski nie może już zaistnieć.
6 - Roanoke - trochę się rozczarowałam, bo liczyłam na sezon kostiumowy i 'w epoce'. Konwencja serialu w serialu i reality show jak najbardziej na plus, ale z tymi wszystkimi duchami to dla mnie trochę upośledzony brat bliźniak Murder House'u.

Freakshow'u jeszcze nie widziałam, ja obejrzę to lista zostanie zaktualizowana.

Z umiłowanych jedynych w swoim rodzaju aktorów: Peters, Lange, O'Hare, Bates (kolejność raczej przypadkowa).
Lubię motzno, ale bez większego zachwytu: Quinto, Finnes, Conroy, Roberts, Bassett.
IMHO złe jak sam szatan: Paulson, Farmiga.

Konwencja autonomicznych historii z powtarzającą się obsadą jest dla mnie mocno innowacyjna i kupiła mnie na sto procent. Serial wybitny.




 
 
 
American Horror Story (AHS)
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2018-09-16, 11:36   

Chociaż nie obejrzałam jeszcze wszystkich poprzednich sezonów, to planuję na bieżąco oglądać teraz ósmy, bo pierwszy odcinek bardzo mi się podobał. Ktoś jeszcze ogląda?



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
American Horror Story (AHS)
monor 
Nieistotny dysonans.



Wiek: 22
Dołączyła: 05 Cze 2016
Posty: 274
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-09-18, 17:20   

Fenoloftaleina, jestem w trakcie trzeciego, ale oglądam powoli. :D



What if I left and it made no sense
And you tell your friends and they hold your hands?
 
 
 
American Horror Story (AHS)
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2018-09-19, 10:02   

Jaram się! "Kult" był słaby, więc może tym razem bardziej się postarali... No i powrót Jessiki Lange?! :love:



 
 
American Horror Story (AHS)
D-astel1704
[Usunięty]

Wysłany: 2018-09-21, 18:46   

Bardzo spodobał mi się ten serial, gdy tylko zdecydowałam się go obejrzeć. Pierwsze dwa sezony mi się podobały, czwarty nie przypadł mi do gustu, więc obejrzałam chyba tylko trzy odcinki, z siódmym sezonem też się nie polubiłam, ale pozostałe... szczególnie pierwszy, drugi i piąty - wciągnęły mnie, oderwałam się jakoś od wszystkiego i rozmarzyłam, oglądałam je już wiele razy.



 
 
American Horror Story (AHS)
Arashi 



Dołączyła: 05 Lip 2017
Posty: 710
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-11-01, 21:26   

Dopiero uzyskałam dostęp do 1984 i Double Feature. Nadrabiam.



 
 
American Horror Story (AHS)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11