Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Jak minęła Ci noc?
Autor Wiadomość
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-03-10, 18:32   

Cytat:
Jak minęła Ci noc?

Szybko, pół przepłakałam reszty nie pamiętam.
Cytat:
Śniło Ci się coś?

Coś tam mi się śniło ale już nie pamiętam co.
Cytat:
Przespałaś ją całą?

Nie.
Cytat:
Zasnęłaś szybko, czy raczej miałaś problemy?

W sumie to nie wiem.




 
 
Jak minęła Ci noc?
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2018-03-11, 10:40   

Dość kiepsko. Przed zaśnięciem pojawiły się myśli związane z rezygnacją i znowu chciałem w coś uciec. W rezultacie wziąłem troszkę większą dawkę leków na sen i zasnąłem. Czasami nie rozumiem sam siebie; zawsze tkwię w tym martwym punkcie zamiast wziąć się w garść i zrobić ten pierwszy, drugi krok do przodu i w końcu coś ze sobą zrobić. Przecież nagroda za działania wymagające zużycia czasu, energii zawsze jest bardzo wartościowa. Muszę w końcu przełamać ten strach w sobie i przestać być takim tchórzem.



 
 
Jak minęła Ci noc?
InvisibleSapce 
Jesteś pewien?



Wiek: 24
Dołączył: 05 Sty 2018
Posty: 310
Skąd: Miejsce na ziemi

Wysłany: 2018-03-13, 08:48   

Mimo tego, że wcześnie wstałem to świetnie. Śniło mi się że czytam książę xD A później Fleur Delacour xD



 
 
Jak minęła Ci noc?
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2018-03-26, 04:36   

Kiepsko. Czekałem na wiadomość i tak się na tym oczekiwaniu zawiesiłem, że nawet po zażyciu leków zasnąć nie potrafiłem. Kompletnie się nie wyspałem.


<<< Dodano: 2018-05-10, 07:02 >>>


Kolejna okropna noc. Nie dość, że znowu obudziłem się w okolicach trzeciej z napadem kaszlu, to jeszcze przez ten kaszel w ogóle zasnąć nie mogłem. Wszystko boli, jestem połamany. Dość.




 
 
Jak minęła Ci noc?
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-05-29, 16:58   

Strasznie. Nie dość, że położyłam się późno, to potem nie mogłam zasnąć. Potem, gdy prawie przysypiałam zaczęły ujadać psy sąsiadów. Rozbudziłam się zupełnie i byłam wkurzona. Potem jeszcze kilkukrotnie się budziłam.



„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
 
 
Jak minęła Ci noc?
Zniczek
[Usunięty]

Wysłany: 2018-06-19, 14:43   

Ciężko, długo nie mogłem zasnąć, natłok bezsensownych myśli Śniły mi się jakieś głupoty a wstałem zmęczony jakbym przebiegł maraton. Niestety tak jest prawie co noc... :facepalm:



 
 
Jak minęła Ci noc?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11