Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Czy samotność jest zła?
Autor Wiadomość
Nieaktywnq 


Dołączyła: 11 Mar 2018
Posty: 5
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-03-11, 12:53   

Dla niektórych samotność to przekleństwo, dla mnie jest to sposób na ukojenie nerwów po całym dniu szarpania nerwów



 
 
Czy samotność jest zła?
Inertia
[Usunięty]

Wysłany: 2018-03-11, 21:14   

Samotność nie jest zła. To próba, która każę nam zrozumieć samego siebie. W ogóle antydepresanty nie pomogą na samotność. One tylko znieczulały i robiły warzywo emocjonalne ze zdrowego człowieka. Nie mówię, że innym nie pomogą. Może są tacy co im pomagają, ale dla mnie osobiście to totalna porażka. Farmacja tylko zarabia na tym. Na ludzkiej krzywdzie świat zarabia i tak było zawsze. Nie oszukujmy się, nie ma pigułki na samotność.



 
 
Czy samotność jest zła?
InvisibleSapce 
Jesteś pewien?



Wiek: 24
Dołączył: 05 Sty 2018
Posty: 310
Skąd: Miejsce na ziemi

Wysłany: 2018-03-12, 09:07   

Inertia U mnie branie tabletek sprawiło że rzyczywiscie czułem się lepiej, samopoczucie się poprawiło. Jednak żaden lek nie wpłynie i nie zmieni przyczyny tych złych emocji. Najgorsze jest to że kiedy jednak pojawia się dni w których jest mi źle, nie mogę w żaden sposób uwolnić tych negatywnych emocji, przez co czuje się jeszcze gorzej.



 
 
Czy samotność jest zła?
Inertia
[Usunięty]

Wysłany: 2018-03-13, 07:42   

InvisibleSapce, u mnie zmiana myślenia pomogła i zainteresowanie się duchowością wschodu, a także tai chi. Pomógł mi przyjaciel, który sporo już w tym siedzi. Powoli odnajduje spokój i idę dalej. ;) Nadal nie mam nikogo. Ci wszyscy zanjomi to internet i wiem, że to może powodować zaburzenia przez samotność... Tak ją polubiłam, że nie umiem normalnego związku stworzyć z drugim człowiekiem, ale może moja droga jest inna. :3



 
 
Czy samotność jest zła?
Solitude97 



Wiek: 26
Dołączył: 14 Mar 2018
Posty: 16
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2018-03-14, 23:24   

Długotrwała samotność jest sprzeczna z ludzką naturą i niezdrowa. Człowiek jest istotą społeczną i tyle. Sam jak byłem młodszy to myślałem że bycie samotnym jest fajne i w sumie mi to nie przeszkadzało, ale każdy kiedyś będzie miał ten moment w którym zrozumie, że to nieprawda.



Ostatnio zmieniony przez Sourlie 2018-03-14, 23:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Czy samotność jest zła?
InvisibleSapce 
Jesteś pewien?



Wiek: 24
Dołączył: 05 Sty 2018
Posty: 310
Skąd: Miejsce na ziemi

Wysłany: 2018-03-21, 08:52   

Solitude97 Myślałem dokładnie to samo. A teraz jestem już w tym stanie, że nie uważam jej za fajną rzecz



 
 
Czy samotność jest zła?
Solitude97 



Wiek: 26
Dołączył: 14 Mar 2018
Posty: 16
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2018-03-21, 13:47   

Ja już bym się chętnie wyrwał z tej samotności no ale niestety chyba nie ma na tym świecie ludzi którzy by mnie polubili xD



 
 
Czy samotność jest zła?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13