Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Odsuwanie od siebie ludzi, bo są za dobrzy?
Autor Wiadomość
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-15, 06:02   

inifitei, Mam talent. :lol: Ja nie cierpię. Po prostu żyję dalej z dziwnym uczuciem, które pewnie niedługo minie. Oto cała ja!



Ostatnio zmieniony przez Fenoloftaleina 2016-03-15, 18:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Odsuwanie od siebie ludzi, bo są za dobrzy?
Samotnik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-18, 17:49   

Zakręcona napisał/a:
ale z jednej strony przez większość czasu nawet nie wiem o czym mam z kimś rozmawiać... .

Taka pustka słowna jest czymś najgorszym. Jakoś nie ekscytują mnie bzdurne konwersacje o pogodzie.




 
 
Odsuwanie od siebie ludzi, bo są za dobrzy?
Aisza91 



Dołączyła: 06 Mar 2016
Posty: 540
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-03-18, 18:01   

Samotnik, To ja już wolę "bzdurne konwersacje o pogodzie", niż niezręczną ciszę. No chyba, że nie lubie tej osoby, wtedy milczę i nie staram się podtrzymywać rozmowy. Ogólnie to ze mnie gaduła ;)



Dlaczego żółw jest taki twardy?
 
 
Odsuwanie od siebie ludzi, bo są za dobrzy?
Samotnik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-19, 17:30   

Aisza91, ze mnie też gaduła, ale mało kto (no tak, nikt) chce poznać mnie. Niezręczna cisza może nastąpić w każdym momencie rozmowy, więc biorę ją pod uwagę i na poczekaniu wymyślam temat.



 
 
Odsuwanie od siebie ludzi, bo są za dobrzy?
Leo 



Wiek: 25
Dołączyła: 10 Paź 2018
Posty: 88
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2018-01-24, 21:49   

Ja nie wiem za co mnie można lubić i czy w ogóle można. Często nie chcę się narzucać ludziom, więc się odsuwam. Tak naprawdę potrzebuję dużo ciepła i towarzystwa, zwłaszcza ostatnio. Ten ktoś nie musiałby nawet robić niczego specjalnego, sama obecność by wystarczyła...



 
 
Odsuwanie od siebie ludzi, bo są za dobrzy?
Zamordowana
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-25, 01:07   

utzi.nazazu napisał/a:
Ja nie wiem za co mnie można lubić i czy w ogóle można. Często nie chcę się narzucać ludziom, więc się odsuwam. Tak naprawdę potrzebuję dużo ciepła i towarzystwa, zwłaszcza ostatnio. Ten ktoś nie musiałby nawet robić niczego specjalnego, sama obecność by wystarczyła...

Jakbym słyszała siebie po prostu.




 
 
Odsuwanie od siebie ludzi, bo są za dobrzy?
Fatigue
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-25, 23:52   

Zostawiłam swoją "przyjaciółkę". Wiem, że nie może się do mnie bardziej przywiązać. Wtedy moja śmierć, by ją zniszczyła. Nie chcę tego. Tak to chwilę popłacze i zapomni. Tyle.



 
 
Odsuwanie od siebie ludzi, bo są za dobrzy?
Comein 
Pokręcona głowa!



Dołączyła: 30 Lip 2015
Posty: 377
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2018-02-02, 02:01   

Kilka lat temu byłam w bardzo dziwnej relacji z moją ówczesną przyjaciółką. Skończyło się tak, że się bez słowa rozstałyśmy. Nie mogłam znieść ciągłych wahań od czułości do skrajnej oziębłości. Dopiero kilka dni temu zrozumiałam dlaczego: była za dobra. Ja nie byłam gotowa przyjąć tę czułość i być z kimś blisko. To był horror, bo strasznie to wszystko przeżywałam. Choć ta wszelka fizyczność i psychiczne uwiązanie było męczące i strasznie mnie to bolało, to teraz oddałabym wszystko żeby do tego wrócić.

Ostatnio odezwała się do mnie inna osoba z przeszłości. Zdecydowanie toksyczna. Boję się, że się wpakuję w tą relację tylko dlatego by coś poczuć.




Be the overflow
Pockets full of stones
 
 
Odsuwanie od siebie ludzi, bo są za dobrzy?
under
[Usunięty]

Wysłany: 2018-03-13, 15:01   

Temat znany, problem bardzo dla mnie duży. Robię to notorycznie. Jak to moja przyjaciółka kiedyś stwierdziła, taki system obronny. Kiedy widzę, że komuś na mnie zależy, że jest dobry, odcinam się od tej osoby. Nie pisze, nie odbieram telefonów... Nie potrafię przyjmować czułości, czuję się osaczona gdy ktoś najzwyklej się troszczy. Więc wszystko niszczę z siłą huraganu.



 
 
Odsuwanie od siebie ludzi, bo są za dobrzy?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12