Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Gry komputerowe
Autor Wiadomość
InvisibleSapce 
Jesteś pewien?



Wiek: 24
Dołączył: 05 Sty 2018
Posty: 310
Skąd: Miejsce na ziemi

Wysłany: 2018-03-13, 07:34   

Nocny Motyl Znacznie miejszy. Grając w grę o odpowiadanio się nad wszystkimi wyborami zastanawiając, szybko można zauważyć brak tego impactu. Wybory które jedynie zmieniają kwestie dialogowe.



 
 
Gry komputerowe
Nocny Motyl 



Wiek: 30
Dołączyła: 20 Sie 2017
Posty: 241
Skąd: śląskie

Wysłany: 2018-03-15, 17:22   

InvisibleSapce, dokładnie. Wydaje mi się, że najlepszą tego typu grą jest Until Dawn. Tam faktycznie wiele zależy od gracza. Ale co ja tam wiem, nigdy w to nie grałam :roll:



There is no heaven, wariaty.
 
 
Gry komputerowe
eithné
[Usunięty]

Wysłany: 2018-03-15, 17:47   

Nocny Motyl napisał/a:
Wydaje mi się, że najlepszą tego typu grą jest Until Dawn. Tam faktycznie wiele zależy od gracza. Ale co ja tam wiem, nigdy w to nie grałam

Polecam, jest bardzo przyjemna :) . I rzeczywiście ma się duży wpływ na fabułę gry.




 
 
Gry komputerowe
Nocny Motyl 



Wiek: 30
Dołączyła: 20 Sie 2017
Posty: 241
Skąd: śląskie

Wysłany: 2018-03-15, 18:41   

eithné napisał/a:
Polecam, jest bardzo przyjemna :) . I rzeczywiście ma się duży wpływ na fabułę gry.

Uwierz, że chętnie bym zagrała, ale nie posiadam PS4 :C Dlatego tylko obejrzałam jakiegoś youtubera, który w to grał. Może kiedyś...




There is no heaven, wariaty.
 
 
Gry komputerowe
InvisibleSapce 
Jesteś pewien?



Wiek: 24
Dołączył: 05 Sty 2018
Posty: 310
Skąd: Miejsce na ziemi

Wysłany: 2018-03-15, 20:28   

eithné No racja, decyzje miały spory wpływ ale autorzy przez to że w późniejszym etapie podzielili bohaterach na grupy sprytnie omineli utrudnienia jeśli chodzi o ilość scenariuszy



 
 
Gry komputerowe
eithné
[Usunięty]

Wysłany: 2018-03-15, 21:19   

Nocny Motyl napisał/a:
Uwierz, że chętnie bym zagrała, ale nie posiadam PS4 :C Dlatego tylko obejrzałam jakiegoś youtubera, który w to grał. Może kiedyś...

Ja też w tej chwili nie mam dostępu do PS4, a właśnie szkoda, bo chciałabym przejść tę grę jeszcze raz. Podobno można ocalić wszystkich - mi poszło fatalnie i śmiertelność była wysoka, chcę spróbować jeszcze raz :lol: . Jeśli będziesz miała okazję to koniecznie spróbuj :) !

InvisibleSapce napisał/a:
eithné No racja, decyzje miały spory wpływ ale autorzy przez to że w późniejszym etapie podzielili bohaterach na grupy sprytnie omineli utrudnienia jeśli chodzi o ilość scenariuszy

Aż tak się w mechanikę gry nie wgłębiałam, ale mimo ograniczonej ilości możliwych rozwiązań fabularnych milej wraca się do gry, którą można przejść na różne sposoby ;) . Przynajmniej moim zdaniem.


Lubi ktoś Dark Souls?




 
 
Gry komputerowe
InvisibleSapce 
Jesteś pewien?



Wiek: 24
Dołączył: 05 Sty 2018
Posty: 310
Skąd: Miejsce na ziemi

Wysłany: 2018-03-15, 23:07   

eithné Gdybym miał dobry komputer to bym zagrał, ale na chwilę obecną nawet menadżer zadań czasem nie odpowiada xD



 
 
Gry komputerowe
RobertIslay 
Boję się szerszeni.



Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 990
Skąd: świat

Wysłany: 2018-06-10, 23:18   

5 (PIĘĆ) lat temu!!! 5 lat temu pojawił się pierwszy trailer Cyberpunk 2077.

Dzisiaj premiere miało to:



Wygląda cholernie kusząco!

[/video]




My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani!
 
 
Gry komputerowe
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-06-24, 20:20   

Szukam jakichś fajnych bezpłatnych gierek na komputer z Windows 10. Myślałam nad grą Sonic, ale może być też coś w stylu "trzy w rzędzie". A może coś innego zaproponujecie?



:myszka:
 
 
Gry komputerowe
Saw
[Usunięty]

Wysłany: 2018-06-24, 21:00   

aga_myszka, Mahjong :evil: ciężko coś dostosować, bo dosyć rozbieżne tytuły podałaś :(



 
 
Gry komputerowe
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-06-24, 21:06   

aga_myszka, pewnie steama specjalnie po to zakładać nie będziesz, więc na myśl przychodzi mi tylko candy crush na windowsa...



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Gry komputerowe
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-06-25, 09:50   

Saw napisał/a:
ciężko coś dostosować, bo dosyć rozbieżne tytuły podałaś

Wiem, że rozbieżne... Po prostu w coś bym pograła, ale nie mam pomysłu, w co. Możecie mi polecić coś, co sami lubicie?




:myszka:
 
 
Gry komputerowe
Zniczek
[Usunięty]

Wysłany: 2018-06-29, 13:29   

Wie ktoś może jak odzyskać konto na steam? Niestety nie pamiętam loginu ani hasła... :smutasek2:



 
 
Gry komputerowe
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-06-29, 13:31   

Zniczek, klik tu masz.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Gry komputerowe
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-06-29, 21:10   

aga_myszka, Worms, tylko, że ja grałam w wersję niekompatybilną z nowszymi Windowsami.



„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
 
 
Gry komputerowe
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12