Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Podejście do znajomości zawieranych w internecie.
Autor Wiadomość
Chara 



Wiek: 21
Dołączyła: 21 Wrz 2016
Posty: 63
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2016-09-22, 18:43   

W internecie spotykam lepsze osoby niż w realu. Mogę się wygadać, a one zrozumieją. U mnie w moim otoczeniu nie można nikomu zaufać. Każdy każdemu obrabia tyłek...



On days like these, kids like you... SHOULD BE BURNING IN HELL.
 
 
 
Podejście do znajomości zawieranych w internecie.
Kropka Zagłady 



Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2016
Posty: 80
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-09-22, 19:00   

Makaron, Osoby w internecie może nie pomagają w problemach ale (chociażby tu na forum) odpowiadają. Te w realu wolą przykładowo udawać, że nie widzą, bądź nie mają czasu.
A co do zderzenia się z ziemią już parokrotnie to przerabiałam pod wieloma kątami.




Eventually you'll one day know

 
 
Podejście do znajomości zawieranych w internecie.
wisielec
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-02, 16:50   

Do internetowych znajomości nie podchodzę poważnie. Co innego kiedy uda mi się z osobą poznaną w sieci spotkać "twarzą w twarz". W internecie można łatwiej kłamać.



 
 
Podejście do znajomości zawieranych w internecie.
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2016-10-23, 09:14   

Ostatnio bardzo ograniczyłam swoje kontakty internetowe. Nawet to nie tak, że moje życie nagle zaczęło być bardziej towarzyskie - po prostu teraz skupiam się na znajomościach realnych, tych, które mają szanse przenieść się na grunt realny i tych, które coś mi dają, głównie w sferze intelektualnej.
Po prostu zauważyłam ile czasu spędzam w internecie i jak płytkie są to znajomości. Z czasem zdałam sobie sprawę, że liczy się jakość, a nie ilość. Lepiej prowadzić jedną umysłowo zaangażowaną rozmowę, niż kilka płytkich.




 
 
 
Podejście do znajomości zawieranych w internecie.
monor 
Nieistotny dysonans.



Wiek: 23
Dołączyła: 06 Cze 2016
Posty: 274
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-10-24, 14:05   

Cóż, poznałam kilka osób przez internet. Zwykle wyglądało to tak, że rozmawialiśmy chwilę, czasem dłuższą, czasem krótszą, a potem kontakt się urywał. A szkoda. Uwielbiam mieć świadomość, że w razie samotności mogę wziąć telefon i mam "przyjaciół". Skoro ci, którzy są "blisko" są dalej, niż ci z internetu...
Plusem jest również to, że nie znam zwykle znajomych takiej osoby z internetu, przez co nie jestem zazdrosna o jego kontakty z innymi... Tak, to mój najgorszy problem. Także same plusy...




What if I left and it made no sense
And you tell your friends and they hold your hands?
 
 
 
Podejście do znajomości zawieranych w internecie.
Hedum 
Kotoizm



Wiek: 28
Dołączył: 06 Cze 2015
Posty: 1164
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2016-10-25, 14:54   

Wolę kontakty internetowe (a przynajmniej samo ich zawieranie), bo jest to dla mnie o niebo lepsze. Możliwe, że w realu ciężko jest do mnie podejść i zagadać (kiedyś zwróciła mi na to uwagę i szkolna pedagog i psycholog).



Brak wiary w tobie,
Pociąga za sobą brak wiary w innych.
~Lao Tzu
 
 
Podejście do znajomości zawieranych w internecie.
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-06-13, 09:13   

Rozmowa z ludźmi z Internetu przypomina mi czasem rozmowę ze sztuczną inteligencją. Ktoś pisze, opowiada różne rzeczy, ale jakby był nieprawdziwy, nierealny.



dead but delicious
 
 
Podejście do znajomości zawieranych w internecie.
shady 
4w5



Wiek: 24
Dołączyła: 29 Mar 2015
Posty: 566
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-06-13, 12:34   

Lubię w internetowych znajomościach to, że łatwiej trafić na osoby, z którymi ma się coś wspólnego. No chociażby na przykładzie forum. Internet gromadzi w pewnych miejscach osoby, które mają takie same zainteresowania, wspólne tematy. W rzeczywistości są rozproszeni. No i na pewno łatwiej jest prowadzić rozmowę, kiedy w realu ma się z tym problem i jest się nieśmiałym.



"Wiesz dlaczego żółw jest taki twardy? Bo jest taki miękki..."
 
 
 
Podejście do znajomości zawieranych w internecie.
Vendemiaire 



Wiek: 21
Dołączyła: 06 Sty 2018
Posty: 25
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-01-09, 20:15   

Internetowe znajomości to dla mnie chleb powszedni, gdyż w swoim otoczeniu nie mam za bardzo osób podzielających moje zainteresowania. No, może ze dwie. Przez nieśmiałość nie jestem w stanie skutecznie poszukać kogoś jeszcze...
I prawdę mówiąc po raz pierwszy w życiu poczułam, że kogoś interesuję właśnie przy takiej internetowej (już) przyjaźni, co było dla mnie niezłym szokiem. Kilka osób pomogło mi rozwinąć się trochę, zyskać większą samoświadomość, mimowolnie pomogło zobaczyć tę smutniejszą część rzeczywistości. Szanuję te doświadczenia, i patrząc na całokształt, niemal niczego nie żałuję. Chociaż wolałabym trochę mniej polegać na sieci. :/




 
 
 
Podejście do znajomości zawieranych w internecie.
Lady Blair 
Diamante



Wiek: 26
Dołączyła: 20 Kwi 2017
Posty: 156
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-03-08, 18:58   

Ja mysle, ze takie przyjaznie sa tak samo fajne, jak te w realu :)




 
 
Podejście do znajomości zawieranych w internecie.
Sawcia 



Dołączyła: 28 Sty 2018
Posty: 416
Skąd: świat

Wysłany: 2018-03-08, 19:08   

Ja po ostatniej 'przygodzie' z Internetową znajomością - nie wspominam tego szczególnie dobrze, niestety, bo liczyłam na coś więcej i zupełnie innego, stałam się ostrożniejsza i mniej ufam ludziom, chociaż i tak to zaufanie oscyluje gdzieś na najniższych progach.



 
 
Podejście do znajomości zawieranych w internecie.
Tony 
Suicide Mission



Wiek: 30
Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 58
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2018-03-08, 20:47   

Sawcia napisał/a:
Ja po ostatniej 'przygodzie' z Internetową znajomością - nie wspominam tego szczególnie dobrze, niestety, bo liczyłam na coś więcej i zupełnie innego, stałam się ostrożniejsza i mniej ufam ludziom, chociaż i tak to zaufanie oscyluje gdzieś na najniższych progach.


Podzielisz się tym co dokładnie się stało?




Your eyes are swallowing me, Mirrors start to whisper, Shadows start to see, My skin's smothering me, Help me find a way to breathe...

Seeing as time stood still, The way it did before, It's like I'm sleepwalking, Fell into another hole I got
It's like I'm sleepwalking
 
 
Podejście do znajomości zawieranych w internecie.
Sawcia 



Dołączyła: 28 Sty 2018
Posty: 416
Skąd: świat

Wysłany: 2018-03-08, 20:50   

Tony, po prostu rozczarowałam się zachowaniem pewnie poznanej w Internecie osoby. Nawet nie wiem, jak mam to opisać, żeby było zrozumiałe.



 
 
Podejście do znajomości zawieranych w internecie.
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2018-03-08, 21:33   

Sawcia, rozczarowalas się kimś, kogo dopiero poznałaś?
Czyli miewasz jakieś określone oczekiwania, wobec obcych osób?




 
 
Podejście do znajomości zawieranych w internecie.
Sawcia 



Dołączyła: 28 Sty 2018
Posty: 416
Skąd: świat

Wysłany: 2018-03-08, 21:41   

Camaleao, rozczarowałam się kimś nowo poznanym, z kim nawet zdecydowałam się spotkać osobiście. Nie mam jakichś szczególnych wymagań, aczkolwiek chciałabym po prostu, żeby inni byli dla mnie dobrze, skoro nic złego im nie zrobiłam.



 
 
Podejście do znajomości zawieranych w internecie.
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11