Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:

Poprzedni temat «» Następny temat
Co jest najczęstszym powodem?
Autor Wiadomość
ineedahug 

Wysłany: 2018-02-01, 23:07   Re: Co jest najczęstszym powodem?

thnks napisał/a:
Co jest najczęstszym powodem przez który decydujecie się pociąć?
Ile osób tyle powodów. Jedni sięgają po coś ostrego z powodu złości, chęci ukarania się, nudów, rozładowania napięcia, smutku.

A więc jak wyżej pytanie brzmi: co najczęściej popycha Cię do tego by się okaleczyć?
Jest jakaś ranga według której działacie? Okaleczenie mocniejsze gdy jest się wkurzonym, mniej obszerne gdy wykonywane z powodu smutku czy zawodu?
Miejsca na ciele które tnie się gdy jest się wściekłym, a inne miejsce służy do cięcia się z powodu smutku, takie rozgraniczenia zdarza się komuś stosować?

Ja się okaleczam w emocjach najczęściej w złości na samą siebie. Kiedyś robiłam to, np. jak coś mnie przykrego spotkało w szkole. Teraz robie to żeby wyładować stres też ze szkoły i z domu. Zazwyczaj robie to mocno, wtedy nie myśle o tym problemie/problemach.

Tony 
Suicide Mission

Wysłany: 2018-02-02, 11:59   

Ja na co dzień "brzydzę" się samookaleczania. Ale najgorsze są momenty gdy emocje we mnie kotłują, na ogół zbierają się we mnie parę dni i finalnie w połączeniu z alkoholem to wszystko wybucha. Może to dziwne, ale chyba sprawia mi to trochę ulgę.

Your eyes are swallowing me, Mirrors start to whisper, Shadows start to see, My skin's smothering me, Help me find a way to breathe...

Seeing as time stood still, The way it did before, It's like I'm sleepwalking, Fell into another hole I got
It's like I'm sleepwalking

szpindel 

Wysłany: 2018-03-03, 13:15   

Klasyk - redukcja napięcia i emocji. Niestety, po jakimś czasie autoagresja nie przynosi już, w moim przypadku, takich samych rezultatów jak kiedyś. To bardzo frustrujące, więc często robię to ot, tak! , w celu wyładowania na siebie złości. Z drugiej strony jednak pewna sytuacja bardzo obciąża moją psychikę, więc może nie do końca wyładowuję na siebie złości tylko traktuję to jako formę ucieczki od tej sytuacji. Tak czy owak - nie pomaga.

Poezję pisze się łzami, powieść krwią, a historię rozczarowaniem.

Odpowiedz do tematu