Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Wychowanie fizyczne
Autor Wiadomość
Rainbow 



Wiek: 24
Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 2820
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-10-12, 08:33   

Dziś nie mam wf bo już są porozstawiane kotary na dzień nauczyciela na sali :love: i jutro tez nie :love:



Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale. ~ Kłapouchy.
:rainbow:
 
 
Wychowanie fizyczne
MadM 
only a man



Wiek: 28
Dołączył: 21 Paź 2014
Posty: 216
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-10-12, 08:51   

Oh boo hoo, ktoś jest lepszy więc nie będę ćwiczył.
A no i tak, zawsze mogę ćwiczyć w domu...

Mam wyzwanie - gdy przyjdzie następny sprawdzian z matematyki albo chemii, to powiedzcie że nie piszecie bo Maciek sie uczył cały tydzień więc no wiadomo ze jest lepszy, a tak w ogóle to Ty wolisz robić to w wolnym czasie i nie widzisz sensu by tego uczono w szkole.




There's something inside You.
It's hard to explain.
They're talking about You, boy.
But You're still the same...
 
 
Wychowanie fizyczne
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-10-12, 09:17   

MadM, a nie uważasz, że osoby, które trenują jakiś sport mają łatwiej? "Panie, ja trenuję X 3 razy tygodniu, dostanę 6?". ;) A z drugiej strony ja spędzałem ogromną ilość godzin na konkursach matematycznych/fizycznych/chemicznych/językowych i nie miałem z tego żadnych korzyści w kwestii zajęć.

To, że ty uwielbiasz wf nie oznacza, że każdy tak ma. Dochodzi do tego jeszcze kwestia naśmiewania się rówieśników (i zdarza się nawet, że nauczycieli — tak było u mnie).





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Wychowanie fizyczne
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2017-10-12, 10:01   

Adriaen napisał/a:
Dochodzi do tego jeszcze kwestia naśmiewania się rówieśników (i zdarza się nawet, że nauczycieli — tak było u mnie).

Plus to, że wf w szkole jest często zwyczajnie nudny, w ogóle nie jest zachęcający do aktywności sportowej, a wręcz przeciwnie - do unikania jej, zwłaszcza gdy na jednej sali spotyka się kilka klas i trzeba jakoś im czas zapełnić.
Fajnie jak na studiach ludzie mogą sobie wybierać co chcą, jakie zajęcia z aktywności sportowej ich interesują.




 
 
Wychowanie fizyczne
MadM 
only a man



Wiek: 28
Dołączył: 21 Paź 2014
Posty: 216
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-10-12, 10:02   

Piszesz odpowiedź do której kontrargumentem jest wypowiedź do której odpowiadasz. Sigh...



There's something inside You.
It's hard to explain.
They're talking about You, boy.
But You're still the same...
 
 
Wychowanie fizyczne
Comein 
Pokręcona głowa!



Dołączyła: 30 Lip 2015
Posty: 377
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2018-02-23, 18:00   

Ja mam wf na studiach jeszcze i nie wiem o co mi chodzi, ale już 2 razy się na nim prawie rozpłakałam. Czuję się tam bardzo źle. Teraz jeszcze dodatkowo zmieniła mi się ekipa i już zupełnie sami obcy ludzie zostali... Nawet na samą myśl mam dość, a jeszcze pół roku przede mną. Nawet myślałam żeby złamać sobie nogę, zrobić cokolwiek żeby tylko tam nie chodzić. Wiem, głupota, ale chyba jestem zdesperowana.



Be the overflow
Pockets full of stones
 
 
Wychowanie fizyczne
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-02-23, 21:11   

Wf to najgorszy przedmiot w szkole. Głupie gry i zabawy, które jak Ci nie wychodzą albo czegoś nie umiesz to się z Ciebie śmieją i nauczyciele i uczniowie. Porażka. Ja miałam w podstawówce taką sytuację, że raz nauczyciel pozwolił mi zamiast grania w piłkę nożną, skakać na skakance a za drugim razem kazał grać i krzyczał przez pół lekcji tylko na mnie co ja to robię. Jaka byłam szczęśliwa jak dostałam w połowie gimnazjum zwolnienie na cały rok. W liceum w ogóle nie chodziłam a na studiach, masakra. Granie w gry, siatkówkę (której nienawidzę z całego serca), przyprawiało mnie o palpitację. A jeszcze jak doszedł przedmiot muzyka, rytm i taniec to na każdych zajęciach trzęsłam się jak osika, bolał mnie brzuch i myślałam, że będę płakać. Moje poczucie rytmu do piosenek typowo tanecznych jest zerowe. I wszyscy na Ciebie patrzą jak Ci nie idzie taniec.



 
 
Wychowanie fizyczne
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-02-24, 22:27   

WF w szkole to był koszmar. Dochodziło nieraz wyśmiewanie się że jakiegoś ćwiczenia się nie potrafi zrobić :/ . Ja pamiętam jak miałam przewalone w gimnazjum bo źle grałam w siatkówkę :yyy: też jest monotonny. Nie wiem czy nauczycielom się nie chce czy uczniowie leniwi czy co... Patrząc na moja styczność z tym przedmiotem: główną grę zespołową, którą się grało na lekcji była siatkówka (w podstawówce, gimnazjum i to samo było w liceum, na studiach to samo zresztą). Siatkówki nienawidzę do dziś. W gimnazjum ani w liceum czy też na studiach nie grałam w ręczną. Koszykówka gdzieś się tam przewinęła.



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Wychowanie fizyczne
Zamordowana
[Usunięty]

Wysłany: 2018-02-25, 17:36   

Zakręcona,a ja mam w szkole na tyle dobrze, że mamy głównie gimnastykę, fitnes, bądź siłownię, a w sporty zespołowe bardzo rzadko gramy, prawie wogóle. Tak samo jak ty, nienawidzę siatkówki, więc dla mnie takie rozwiązania to plus.



 
 
Wychowanie fizyczne
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-02-25, 21:36   

Zamordowana, to źle nie było tak u ciebie w szkole. Znaczy u mnie był fitness jeśli zapisałaś się na zajęcia dodatkowe, tak samo jak basen (nie w ramach WF tylko jako zajęcia dodatkowe).



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Wychowanie fizyczne
jo_aśka 



Wiek: 29
Dołączyła: 12 Cze 2017
Posty: 341
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-02-26, 20:53   

A teraz pytanie do studentów: Macie wf na studiach? Ja na licencjacie miałam aż 2 semestry, a teraz na mgr mam w ostatnim semestrze. A jak jest u was?



 
 
Wychowanie fizyczne
Comein 
Pokręcona głowa!



Dołączyła: 30 Lip 2015
Posty: 377
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2018-02-27, 02:14   

U mnie 2 semestry w 1 roku, wybór zajęć z wf dość szeroki :) Licencjat na UAM.



Be the overflow
Pockets full of stones
 
 
Wychowanie fizyczne
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-02-27, 11:07   

jo_aśka, jeden semestr na 2. roku studiów inżynierskich. ;)




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Wychowanie fizyczne
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2018-02-27, 13:41   

jo_aśka napisał/a:
A jak jest u was?

Na magisterce na szczęście nie mam w ogóle, na licencjacie miałam 2 semestry. Na drugim licencjacie natomiast zaliczyłam wf w ciągu jednego weekendowego wypadu na kajaki. :P




 
 
Wychowanie fizyczne
Nekomimi 
Neko-chan



Wiek: 22
Dołączyła: 13 Sie 2016
Posty: 403
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2018-02-27, 19:43   

Niby ćwiczę na wf-ie, ale uważam to tylko za marnowanie zdrowia i czasu. Zechcę sobie złamać nogę to wymyślę jak i zrobię to wtedy, kiedy zechcę, a nie jak jakiś idiota spróbuje mi wyrwać piłkę. Wybić oko, dostać wstrząśnienia mózgu czy paraliżu - tak samo.
I jeszcze ten sam ma czelność mówić: "ryzyko zawodowe". Dziękuję bardzo za taką lekcję.




 
 
Wychowanie fizyczne
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11