Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Paplanina
Autor Wiadomość
Castro 



Wiek: 37
Dołączyła: 08 Maj 2017
Posty: 825
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-02-13, 08:51   

R. de Valentin napisał/a:
chodzi Ci o to posługiwanie się jej kontem na fb?

Ta... w jakim świecie my żyjemy, że ludzie sobie z takich rzeczy ubaw robią.




 
 
Paplanina
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-02-13, 09:00   

Castro napisał/a:
że ludzie sobie z takich rzeczy ubaw robią

Ludzie z zaburzeniami psychicznymi, którzy naoglądali się horrorów, thrillerów, makabrycznych rzeczy w Internecie...
Może ktoś znalazł jej telefon, albo ukradł wcześniej.




dead but delicious
 
 
Paplanina
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-02-13, 17:47   

R. de Valentin napisał/a:
Ludzie z zaburzeniami psychicznymi

Skąd ta pewność? Istnieje szansa, że to ktoś chory, a istnieje szansa, że by żaden lekarz się niczego nie doszukał. Przecież w zaburzeniach psychicznych chodzi o to, czy to zachowanie jest odchyłem od normy, a jeśli większość osób uważa za normalne i bardzo przyjemne bieganie wokół fontanny nago z brzuchem wysmarowanym dżemem porzeczkowym, to lekarze nie uznają osoby, która tak robi za niespełna rozumu.




"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Paplanina
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-02-13, 20:56   

Cytat:
Ludzie z zaburzeniami psychicznymi, którzy naoglądali się horrorów, thrillerów, makabrycznych rzeczy w Internecie...

Uwierz mi, że nie tylko. Każdy to może zrobić, zazdrosna koleżanka czy kolega, ktoś kto jej nie lubił, ktoś kto uważa to za zabawne mimo iż nie jest. Każdy, dosłownie każdy.




 
 
Paplanina
Zamordowana
[Usunięty]

Wysłany: 2018-02-16, 22:46   

Nosi ktoś kolorowe soczewki ? Jeżeli tak to jakiej i firmy i jakie polecacie?



 
 
Paplanina
eithné
[Usunięty]

Wysłany: 2018-02-21, 16:53   

Mam do Was pytanie w sprawie etykiety...
Szykuje mi się pogrzeb. Mam w rodzinie wujka, który na każdym pogrzebie robi zdjęcia ciała w trumnie - w ogóle tego nie rozumiem, oburza mnie to mnie w pewien sposób, nie chcę żeby fotografia zwłok bliskiej mi osoby była wrzucona do folderu między zdjęcia z wakacji a śmieszne fotki kotka.

Jak bardzo wredne będzie, jeśli uprzedzę go, że nie życzę sobie fotografowania ciała? Czy lepiej olać, bo histeryzuję?




 
 
Paplanina
Alessa 
Samara



Wiek: 26
Dołączyła: 25 Lut 2017
Posty: 804
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2018-02-21, 17:38   

eithné napisał/a:
Jak bardzo wredne będzie, jeśli uprzedzę go, że nie życzę sobie fotografowania ciała? Czy lepiej olać, bo histeryzuję?

eithné, jak dla mnie wcale nie będzie to wredne tylko normalne. Przepraszam ale kto normalny robi zdjęcia ciała w trumnie i trzyma gdzieś na komputerze.
Ciekawe czy owy wujek też by chciał, żeby ktoś jego sfotografował jak leży w trumnie.




Wszystko wali się a ja nie mogę biec
może ten deszcz udaje łzę
minie ten sen
i będzie okay
 
 
Paplanina
eithné
[Usunięty]

Wysłany: 2018-02-21, 17:42   

Samara, nie wiem, dla niego to normalne. Myślałam, że to może kwestia regionu lub jakaś tradycja rodzinna (pochodzimy z różnych części Polski i nie jesteśmy blisko spokrewnieni). Swojej matce też robił zdjęcia, uważa je chyba za pamiątkę ostatniego pożegnania i nie widzi w tym niczego niestosownego.



Ostatnio zmieniony przez 2018-02-21, 17:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Paplanina
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-02-21, 17:47   

eithné, ja bym powiedziała, że sobie nie życzę tego bo to mało normalne. Jak chce to niech robi zdjęcia swoim znajomym którzy nie żyją w trumnie. Dla mnie to mega dziwne i nie wyobrażam sobie żebym miała gdzieś w komputerze zdjęcia nieboszczyków. To trochę przerażające. A może oglądał film "Ostatnia rodzina" gdzie Zdzisław Beksiński nagrywał pogrzeby i śmierć bliskich i mu się zachciało mieć taką "pamiątkę" (dziwnie to brzmi). Ale tak naprawdę to powiedz, że źle się z tym czujesz i nie życzysz sobie takiego zachowania na pogrzebie ważnej dla Ciebie osoby.



 
 
Paplanina
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-02-21, 20:41   

U mnie w rodzinie taka tradycja była i starsze pokolenie nie widziało w tym nic niestosownego. Do tej pory gdzieś w albumie rodzinnym są zdjęcia dziadka z żałobnikami nad nim. Niektórzy na go dotykają, inni płaczą, ale tak jakby również pozują... Wciąż mam traumę po tym, jak próbowali na wystraszonym wówczas dziecku wymusić "odpowiedni" kontakt fizyczny ze zmarłym. :roll:

eithné napisał/a:
Jak bardzo wredne będzie, jeśli uprzedzę go, że nie życzę sobie fotografowania ciała?


Będzie bardzo wredne tylko jeśli poprosisz bardzo wrednym tonem. ;)




Disqualified as a human being.
 
 
Paplanina
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2018-02-22, 11:51   

Samara napisał/a:
Przepraszam ale kto normalny robi zdjęcia ciała w trumnie i trzyma gdzieś na komputerze.

hAmerykanie. Mam paru takich w rodzinie, nawet zdjęcie nam pocztą przesłali.

Zwrócenie delikatnie uwagi, będzie jak najbardziej na miejscu.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Paplanina
Zniczek
[Usunięty]

Wysłany: 2018-03-03, 13:36   

Zna ktoś jakiś sposób na odmrożenie pralki? :roll:



 
 
Paplanina
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-03-10, 20:41   

Jak tam przygotowania do jutra? Pamiętaliście, żeby kupić obiad na dwa dni? Czy zrobiliście od razu na wszelki wypadek na dwa tygodnie? Nie było w sklepach 'bitwy o karpie'?



"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Paplanina
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2018-03-10, 20:49   

Pokusiło mnie dzisiaj pojechanie do marketu, faktycznie jutro chyba tragedia narodowa - wielkie sklepy pozamykane. :lol:


:lol:




 
 
Paplanina
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-03-13, 19:35   

Kolejny armagedon za kilka dni. :)
Tymczasem myślę, czy nie mam błędnego przekonania o średniej wieku na forum. Kiedyś pełno ty było nastoletnich dzieciaków. Sama tu trafiłam jak miałam ile? 13? 14 lat? A teraz widzę głównie studentów albo ludzi już po studiach, czasem kogoś kto dobiega do matury...




"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Paplanina
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 12