Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
PBF - Play By Forum
Autor Wiadomość
Sourlie 
Porcelanowa Lalka



Wiek: 26
Dołączyła: 02 Sty 2014
Posty: 1184
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2016-02-18, 13:14   PBF - Play By Forum

Ukryta Wiadomość:
Zaloguj się, aby zobaczyć tą wiadomość
--- Log in to see the message ---

źródło: http://www.eden.wxv.pl/


Ogólnie o PBF:
Ukryta Wiadomość:
Zaloguj się, aby zobaczyć tą wiadomość
--- Log in to see the message ---

Źródło: Wikipedia


Od ponad roku, czy też półtora bywam na forach PBF. Bardzo mi się tam spodobało i zostałam na dłużej. Na dodatek często robię avatary z różnymi osobami na takowe fora. Dlatego chciałam się dowiedzieć, czy może ktoś z forum lubi grać na takich forach?
A jeżeli tak to tutaj są pytania przykładowe, na które można odpowiedzieć, ale nie trzeba:
Na jakich forach lubisz grać? (zwierzęce, fantasy, SL, a może całkiem coś innego?)
Masz ulubiony wygląd, którym lubisz grać na forum?
Czy utożsamiasz się w jakiś sposób ze swoją postacią?
Wolisz być kobietą, czy mężczyzną?




I znowu stoi obok lustra na toaletce całkiem sama
I tylko jedna mała kropla spłynęła w dół po porcelanie
 
 
 
PBF - Play By Forum
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-18, 13:25   

Ja kocham PBF. Gram od trzynastego roku życia. Początki były trudne, ale gracze mi pomogli. Obecnie gram na dwóch. Ale chyba to pierwsze zamkną... :rozpacz: Za to na drugim niedawno się zarejestrowałam i nie mam obecnie czasu żeby pisać, ale nadrobię w weekend. :3



 
 
PBF - Play By Forum
Sourlie 
Porcelanowa Lalka



Wiek: 26
Dołączyła: 02 Sty 2014
Posty: 1184
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2016-02-18, 14:12   

Dobra, to teraz moja kolej, aby coś więcej powiedzieć na temat mojej gry na PBF-ach. ;)
Cytat:
Na jakich forach lubisz grać?

Najczęściej to ja gram na SL-ach. Tak zwanych "Second Life". Jakoś najlepiej czuję się w takim typie forum. Nie potrafię się wczuć ani w żadne zwierzę, ani w żadne Potterowskie też nie. Najczęściej trafiam na forum o szkole, bądź o jakimś konkretnym mieście.
Cytat:
Masz ulubiony wygląd, którym lubisz grać na forum?

Najczęściej gram postaciami wizualnie podobnymi do mnie. Nie wiem dlaczego, jakoś jest mi tak łatwiej potem się w czuć w daną postać. Grałam np. Shailene Woodley. :)
Cytat:
Czy utożsamiasz się w jakiś sposób ze swoją postacią?

Zazwyczaj jak tworzę postać to ona jest w pewien sposób podobna do mnie. Tak jak wyżej pisałam, że wizualnie postać jest podobna do mnie, to też jest tak w charakterze. Jak robię postać to najczęściej posiada ona większość moich cech charakteru, co by łatwiej byłoby mi nią grać. Nie potrafię grać kimś odmiennym ode mnie.
Cytat:
Wolisz być kobietą, czy mężczyzną?

Nie potrafię być kimś innym niż kobietą. :D




I znowu stoi obok lustra na toaletce całkiem sama
I tylko jedna mała kropla spłynęła w dół po porcelanie
 
 
 
PBF - Play By Forum
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-02-18, 15:03   

Pierwszy raz natknęłam się na takie fora bodajże w 2007 roku i pokochałam od razu, ale zawsze wchodziłam tylko na fora zwierzęce, bo realnego życia miałam aż za dużo, więc SL odpadały. Zresztą wtedy był boom na wilcze pbfy, ludzkich praktycznie w ogóle nie widywałam. Potem dopiero pojawiły się jakieś z Harrego Pottera, Naruto, Bleacha i cała masa ludzkich ze szczyptą fantastyki, ale ludzkie postacie mnie nudziły.
Byłam na dwóch dużych forach, jednym lwim i jednym wilczym, niestety oba mimo dużej popularności w końcu upadły. Szukałam potem czegoś podobnego, ale admini zaczęli tyle upychać dodatków i nowości w swoich forach, których nie było "za moich czasów", że odechciało mi się to ogarniać i skoczyłam z tym raz na zawsze.
Czasem tęsknię za pbfami, bo to była moja zabawa w czasach gimnazjalnych do której uciekałam od problemów i zmartwień.
Co do samych pytań: zawsze grałam jako dziewczyna, chyba nigdy jako chłopak. :P Zawsze rejestrowałam się na forach zwierzęcych, wyglądy zazwyczaj wymyślałam na szybko (ewentualnie znajdowałam w Internecie fajny obrazek i taki wygląd przyjmowałam). Utożsamiałam się ze swoimi postaciami, nie robiłam z nich super mrocznych morderców, do których strach było się odezwać, po prostu byli jak ja. W przyszłym roku moja pierwsza postać skończy 10 lat. Przez ten cały czas stała mi się tak cholernie bliska, że nie zliczę ile już razy smuciłam się, bo to tylko wymysł mojej wyobraźni, a nie żywa istota którą kiedyś przytulę. Wymysł wyobraźni stał mi się bliższy od wielu żywych ludzi.




wish I could ctrl+Z you
 
 
PBF - Play By Forum
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-16, 20:14   

Jakby co gram na Czarodzieje... ;)



 
 
PBF - Play By Forum
Auril 


Wiek: 33
Dołączył: 20 Maj 2016
Posty: 29
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2016-05-21, 14:36   

Grywam dość regularnie na PBF-ach. A zaczęło się niewinnie, od namowy kolegi na jakiś randomowy pbf w klimatach postapo... stare dzieje. Ale dzięki temu, po latach wróciłem do pisania i do tego typu rozrywki. Gorąco polecam każdemu, kto chciałby się poduczyć pisania *^*

Cytat:
Na jakich forach lubisz grać? (zwierzęce, fantasy, SL, a może całkiem coś innego?)


Pogrywałem swego czasu na PBF-ie gdzie wciela się w rolę smoka, a także na innym, gdzie gram cynicznym magiem szwędającym się po rynsztokach.

Cytat:
Masz ulubiony wygląd, którym lubisz grać na forum?


Mistyczny (nie mylić z mrocznym), dopieszczony graficznie. Często przedstawiający zakapturzoną postać.

Cytat:
Czy utożsamiasz się w jakiś sposób ze swoją postacią?


Może odrobinę. Każda postać jaką stworzyłem, w jakimś tam stopniu była ze mną powiązana, ale sądzę, że ma tak każdy, albo prawie każdy, kto gra w sesje RPG, czy to przez internet, czy to in real.
Na ten czas, nie czuję silnej więzi z obecnie prowadzonym czarodziejem, poza tym, że również jest po przejściach i bywa równie wredny :D


Cytat:
Wolisz być kobietą, czy mężczyzną?


Mężczyzną. Nie potrafiłbym zagrać kobiecej postaci. Po prostu nope.




 
 
PBF - Play By Forum
pannanikt 



Wiek: 32
Dołączyła: 11 Lut 2016
Posty: 116
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-05-21, 14:51   

Sourlie napisał/a:
Od ponad roku, czy też półtora bywam na forach PBF. Bardzo mi się tam spodobało i zostałam na dłużej. Na dodatek często robię avatary z różnymi osobami na takowe fora. Dlatego chciałam się dowiedzieć, czy może ktoś z forum lubi grać na takich forach?


Gram i tworzę avatary od ponad 10 lat :D

Sourlie napisał/a:
Na jakich forach lubisz grać?


Najbardziej lubię SL'e i fantasy a już w ogóle uwielbiam połączenie tych dwóch :lol:

Sourlie napisał/a:
Czy utożsamiasz się w jakiś sposób ze swoją postacią?


Podczas swojego dziesięcioletniego doświadczenia zauważyłam, że często tworzę postaci wyobcowane jak ja ale usytuowane w ciekawszych okolicznościach życiowych.

Sourlie napisał/a:
Wolisz być kobietą, czy mężczyzną?


Wolę być kobietą ale jeśli uda mi się dobrze odwzorować mnie w mężczyźnie to z powodzeniam gram również męską postacią.

PS. Nie widziałam tu wcześniej takiego postu więc myślałam, że tylko ja się tym jaram - miło spotkać w końcu kogoś kto też to lubi. Nie znałam wcześniej osoby która uważałaby pbf'y za fajne. Moi znajomi krzywo na mnie patrzą kiedy o tym mówię - więc przestałam mówić.




 
 
PBF - Play By Forum
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-04, 08:24   

Może stwórzmy na jakimś forum wielką, kochającą się rodzinkę? :brwi:



 
 
PBF - Play By Forum
Santa Ezra 



Wiek: 24
Dołączyła: 07 Lis 2016
Posty: 26
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-11-07, 19:41   

Kto zna aktywne fora rpg? :/



 
 
 
PBF - Play By Forum
Nekomimi 
Neko-chan



Wiek: 22
Dołączyła: 13 Sie 2016
Posty: 403
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2017-10-11, 01:12   

Czy blogi (PBP) można zaliczyć? Nie chcę spamu robić, a tu ruch niewielki, a zasady podobne...

1. Najczęściej watahy, akademie lub inne blogi o ludziach/istotach nadnaturalnych.
2. Tak, jest taki obrazek, który używam najczęściej. W sumie wyłącznie ten do mojej ulubionej postaci.
3. Nawet bardzo, chociaż się nie da. Ona jest moją idealną wersją (chcę nią być), chociaż mamy co nieco wspólnego.
4. Od kiedy umiem już pisać opowiadania to tylko dziewczyną. Rzadko chłopakiem, naprawdę rzadko.

Fora też mnie trochę interesują, choć według mnie są trochę bardziej poplątane, dlatego jestem na blogach.




 
 
PBF - Play By Forum
Vendemiaire 



Wiek: 21
Dołączyła: 06 Sty 2018
Posty: 25
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-01-13, 19:57   

Grałam na paru, świetna zabawa. Kolega zawsze zaprasza mnie na gry swojego autorstwa, na najnowszej robię nawet za mistrza gry.

Sourlie napisał/a:
Na jakich forach lubisz grać?

Fantasty, dwa razy też postapo, ale to w sumie nie do końca moje klimaty.

Sourlie napisał/a:
Masz ulubiony wygląd, którym lubisz grać na forum?

Niemal zawsze daję moim postaciom coś charaterystycznego, w sumie nie tylko w wyglądzie... Lubię, gdy czyś się wyróżniają. :3

Sourlie napisał/a:
Czy utożsamiasz się w jakiś sposób ze swoją postacią?

W sumie nie, ale czasem daję im jakieś swoje cechy, tylko w odmiennym nasileniu.

Sourlie napisał/a:
Wolisz być kobietą, czy mężczyzną?

Zdecydowanie kobietą, łatwiej jest mi wczuć się w swoją płeć.




 
 
 
PBF - Play By Forum
Acrusviel Mara
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-13, 20:02   

Vendemiaire, co mogłabyś polecić, oprócz Granicy?



 
 
PBF - Play By Forum
Vendemiaire 



Wiek: 21
Dołączyła: 06 Sty 2018
Posty: 25
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-01-21, 15:02   

Acrusviel Mara napisał/a:
Vendemiaire, co mogłabyś polecić, oprócz Granicy?

Obawiam się, że niezbyt mam co polecać. Jedyny na którym aktualnie gram jest dosyć mały i skromny, a że kilkunastu chętnych już jest przy niedoborze Mistrzów Gry, to byłby spory problem z dołączeniem. Inne upadły. :|




 
 
 
PBF - Play By Forum
Inertia
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-21, 22:23   

Vendemiaire, a jaka tematyka?



 
 
PBF - Play By Forum
dzidzia 



Wiek: 25
Dołączyła: 24 Paź 2018
Posty: 35
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2019-04-17, 22:39   

Odświeżę wątek, bo mam ochotę wrócić, po przerwie... sporej.

Na jakich forach lubisz grać?
Fantasy i sci-fi są spoko, dobrze zrobiony SL też nie jest zły, historyczne fora też są super, no naprawdę zależy od wykonania forum, ludzi i mojego pomysłu. Szukam teraz czegoś nowego, mam pomysł na fajną postać, którą w sumie nietrudno będzie dostosować do prawie każdego forum, ale żadne mnie nie przyciągnęło, więc chyba wrócę na stare śmieci.

Masz ulubiony wygląd, którym lubisz grać na forum?
Nie, po prostu musi mi się spodobać. Idk.

Czy utożsamiasz się w jakiś sposób ze swoją postacią?
Jezu, tak. W sensie, często na sobie opieram swoją postać, a potem mam problemy z graniem nią - można się domyślić dlaczego.

Wolisz być kobietą, czy mężczyzną?

Babeczką, aczkolwiek teraz planuję stworzyć postać męską. Taką z którą zawsze chciałam zagrać, a której nigdy nie spotkałam. Idealnego chłopca. Dla mnie. Zacznę pisać sama ze sobą, żadna męska postać mnie jeszcze nie zadowoliła :I




I curl my tail inwards, inwards
 
 
PBF - Play By Forum
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 11