Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Farbowanie włosów
Autor Wiadomość
poetka 



Wiek: 25
Dołączyła: 08 Gru 2014
Posty: 401
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2017-12-12, 15:29   

Polecacie jakieś czerwone farby? Używałam kiedyś z Syossa intensywna czerwień, ale chyba wycofalim potem rzuciłam się na Garnier oleo intense (chyba tak się nazywa) też mocną czerwień, ale wyszedł mahoń. Jakiś czas farbowalam się czerwieniami z Loreal'a, ale wszystkie za ciemne i wychodziły mi prawie czarne włosy od razu po farbowaniu. I miałam też całkiem fajny kolor z syossa jasna czerwień, ale ciężko ja u mnie dostac.
Ktoś coś wie? Ktoś coś próbował z czerwonymi farbami?




Nie czuję,że żyję, lecz czuję, że umieram.
 
 
 
Farbowanie włosów
noir 



Dołączyła: 15 Maj 2016
Posty: 1042
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-12-12, 15:45   

poetka, a próbowałaś farbować z Joanny?
Jest jeszcze opcja z Schwarzkopf Live, ona jest intensywna ale nie jestem pewna czy to nie w stylu tonera jest.




 
 
Farbowanie włosów
poetka 



Wiek: 25
Dołączyła: 08 Gru 2014
Posty: 401
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2017-12-12, 16:23   

noir, Joanna nie próbowałam, jakoś mam myśl ze 8 zł za farbę, to coś nie tak.



Nie czuję,że żyję, lecz czuję, że umieram.
 
 
 
Farbowanie włosów
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3162
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-12-12, 20:55   

poetka, ja kiedy farbowalam joanna to osiagalam najlepszy efekt czerwieni.



"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Farbowanie włosów
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-12-12, 21:17   

poetka, ja używam olii garniera, 6.6 ale nie żadnej intense. I na moich ciemnych włosach wychodzi wyrazisty kolor. I wcale nie taki strasznie ciemny w porównaniu do reszty włosów, która była jasnoruda. Schwarzkopf ma teraz te kolory z ukośnym pędzelkiem (color mania?) i tamta czerwień też jest spoko, choć w moim odczuciu ciemniejsza.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Farbowanie włosów
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10447
Skąd: świat

Wysłany: 2017-12-14, 08:29   

A nie spiera Wam się szybko taka czerwień? Swego czasu bawiłam sie w ten kolor różnymi farbami i po około 1,5 tygodnia były wyblakle



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Farbowanie włosów
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-12-14, 08:51   

Szamanka, czerwień ma to do siebie, że się spiera. Choć ja używam jeszcze szamponu do farbowanych i jakby lepiej. Nie po 1,5 tygodnia ale po miesiącu faktycznie blakną.

Mam pytanie, bo polecono mi farbę fryzjerską, art ego. I mam pytanie, bo w sklepowych jest krem koloryzujący i obok krem utleniający. Tu jest tylko tubka koloryzująca i moje pytanie, czy do tego potrzeba jeszcze jakiegoś specjalnego kremu utleniającego, czy można sam kolor na głowę kłaść?

EDIT: Zrobiłam mały RISERCZ i pytanie było głupie, choć teraz zastanawiam się, którą wodę utleniającą powinnam użyć, 3 czy 6%...




Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Farbowanie włosów
pink cactus 


Wiek: 24
Dołączyła: 17 Gru 2017
Posty: 5
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-12-29, 19:23   

Włosy i farbowanie ich to mój żywioł, miałam juź wiele kolorów na głowie. Farbuję od... 6 lat? Coś koło tego.
Jeśli chodzi o "nienaturalne" kolory typu róż, to polecam tonery ale tylko na rozjaśnione włosy. Pianek nie stosowałam. Tonery i pianki nie zawierają amoniaku i nie niszczą włosów jak farby. Największe zło to farby live z rossmanna. Strasznie niszczą włosy, wysuszają. Tak samo te drugie, nazwy nie pamiętam ale pewnie kojarzycie te drugie gdzie są m.in. pastelowe kolory. Jeśli chodzi o farby, to tylko z profesjonalnych sklepów fryzjerskich ale i tak na zniszczone włosy to niezbyt dobry pomysł... Jeśli chodzi o naturalne kolory to henna




 
 
Farbowanie włosów
Xysaim 



Wiek: 23
Dołączyła: 18 Gru 2018
Posty: 162
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2020-05-20, 18:24   

Może ktoś mi doradzi, kupiłam farbę Garnier olia ciemny brąz, nałożyłam na blond włosy rozjaśnione. Było fajnie wyszły ciemne bardzo tak jak chciałam. Miesiąc później przebija blond, włosy są jaśniutko brązowe. Chcę je pomalować raz jeszcze. I kupiłam tą samą farbę, ale nie wiem czy to ma sens jak za miesiąc znowu będą jaśniutkie brązowe. I pytanie główne, może kupić czarną farbę i wtedy ona się spłucze do ciemnego brązu? To możliwe?



"... niektóre marzenia się nie spełniają
I niektórych burz nie da się przetrwać."
 
 
 
Farbowanie włosów
Szara Eminencja 
Królowa Matka



Wiek: 36
Dołączyła: 18 Gru 2019
Posty: 256
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2020-05-22, 10:09   

Xysaim napisał/a:
Może ktoś mi doradzi, kupiłam farbę Garnier olia ciemny brąz, nałożyłam na blond włosy rozjaśnione. Było fajnie wyszły ciemne bardzo tak jak chciałam. Miesiąc później przebija blond, włosy są jaśniutko brązowe. Chcę je pomalować raz jeszcze. I kupiłam tą samą farbę, ale nie wiem czy to ma sens jak za miesiąc znowu będą jaśniutkie brązowe. I pytanie główne, może kupić czarną farbę i wtedy ona się spłucze do ciemnego brązu? To możliwe?


Moja siostra używa czarnej farby i jeszcze nie widziałam, żeby powstał z niej ciemny brąz.




 
 
Farbowanie włosów
agogika 
agogika



Dołączyła: 17 Gru 2017
Posty: 772
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-05-27, 00:37   

Xysaim napisał/a:
może kupić czarną farbę i wtedy ona się spłucze do ciemnego brązu?

To tak nie działa niestety... Przynajmniej ja się nie spotkałam z takim czymś, żeby czarny schodził do ciemnego brązu przy spłukiwaniu. (Jeżeli jest czarny na bazie granatu to prędzej pójdzie w atramentowy/pseudo tony niebieskie).




 
 
Farbowanie włosów
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2020-05-29, 10:37   

U mnie czerń bardzo szybko spłukuje się do brązu... Podejrzewam, że to wina rozjaśniania kilka lat temu. Zanim zaczęłam rozjaśniać włosy pod kolorowe tonery, czarna farba była znacznie trwalsza na mojej głowie. A jakiś miesiąc temu znów wpadłam na ten wspaniały pomysł rozjaśnienia, wyczarowałam sobie różowe, czerń więc nie grozi mi przez najbliższe kilka lat. Ale to nic, brąz też dobry, a żadnej tęczowej zachcianki na mojej głowie raczej nie żałuję.



 
 
Farbowanie włosów
krzywdaurojona
[Usunięty]

Wysłany: 2020-06-30, 09:09   

W hebe pojawiły się pianki i szamponetki z venity (te w niestandardowych kolorach). :yahoo:
No i nie polecam robienia włosów różową płukanką, na początku wyglada fajnie ale spłukują się okropnie.




 
 
Farbowanie włosów
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2020-06-30, 23:12   

Cytat:
W hebe pojawiły się pianki i szamponetki z venity

Używałaś? Ciekawi mnie ich trwałość, a konkretnie różowego... A w sumie to wszystkich bo pewnie szybko zmienię róż na inny. :P




 
 
Farbowanie włosów
krzywdaurojona
[Usunięty]

Wysłany: 2020-07-01, 19:07   

Sadist, ciężko stwierdzić bo mam dziwne włosy + nakładałam na nie płukankę różową. Ogólnie to robiłam włosy 22 czerwca i już mam blado różowe (myłam głowę prawie codziennie).



 
 
Farbowanie włosów
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11