Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Pozytywne i negatywne cechy u innych
Autor Wiadomość
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-06-13, 09:04   

Cytat:
Generalnie co sprawia, że dana osoba jest dla Was interesująca i ciągnie Was do niej, chcecie przebywać w jej towarzystwie?

Nie chcę przebywać w żadnym towarzystwie. :D




dead but delicious
 
 
Pozytywne i negatywne cechy u innych
shady 
4w5



Wiek: 24
Dołączyła: 29 Mar 2015
Posty: 566
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-06-13, 11:30   

Cytat:
co sprawia, że dana osoba jest dla Was interesująca i ciągnie Was do niej, chcecie przebywać w jej towarzystwie?

Jeśli w ogóle mam ochotę być w towarzystwie kogokolwiek, to nie ma chyba jakiejś konkretnej cechy przyciągającej mnie w ludziach. Osoby charyzmatyczne w pewien sposób same do siebie przyciągają. Na pewno lubię jednak jakąś oryginalność, poczucie humoru. Nie znoszę za to wywyższania się, arogancji i przekonania, że bycie wrednym jest fajne.




"Wiesz dlaczego żółw jest taki twardy? Bo jest taki miękki..."
 
 
 
Pozytywne i negatywne cechy u innych
M.I.D. 


Wiek: 36
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 226
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-06-17, 17:23   

Dla mnie najważniejszy jest szacunek do innych. Nie lubię ludzi, którzy uważają, że to oni są najważniejsi, a ich opinia jest jedyną słuszną. Nienawidzę wręcz, gdy ktoś notorycznie komuś przerywa, wchodząc mu w słowo - dla mnie jest to oznaka braku szacunku dla cudzego zdania.

Lubię natomiast ludzi, którzy potrafią słuchać i rozmawiać - zarówno na poważne tematy, jak i te trywialne.




 
 
Pozytywne i negatywne cechy u innych
CzarneOceany20
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-22, 00:09   Re: Pozytywne i negatywne cechy u innych

Cytat:
Na jakie cechy u innych zwracacie uwagę? Co lubicie u innych a co Was u nich denerwuje?


Introwertyzm (like), ekstrawertyzm (dislike). Pesymizm (like), optymizm (dislike).

Cytat:
Generalnie co sprawia, że dana osoba jest dla Was interesująca i ciągnie Was do niej, chcecie przebywać w jej towarzystwie?


To samo co wyżej.




 
 
Pozytywne i negatywne cechy u innych
oceaniczny 
niepewności



Dołączył: 08 Kwi 2017
Posty: 6
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-06-22, 16:39   Re: Pozytywne i negatywne cechy u innych

CzarneOceany20 napisał/a:
Cytat:
Na jakie cechy u innych zwracacie uwagę? Co lubicie u innych a co Was u nich denerwuje?


Introwertyzm (like), ekstrawertyzm (dislike). Pesymizm (like), optymizm (dislike).

Cytat:
Generalnie co sprawia, że dana osoba jest dla Was interesująca i ciągnie Was do niej, chcecie przebywać w jej towarzystwie?


To samo co wyżej.


Ojej, to masz bardzo ponurych znajomych.




 
 
Pozytywne i negatywne cechy u innych
Czarny Pan 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 113
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-12-18, 17:59   

Co zrobić jak ktoś nas okłamuje?



 
 
Pozytywne i negatywne cechy u innych
jo_aśka 



Wiek: 29
Dołączyła: 12 Cze 2017
Posty: 341
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-12-24, 00:42   

Czarny Pan zależy o jakie kłamstwo chodzi.



 
 
Pozytywne i negatywne cechy u innych
Czarny Pan 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 113
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-12-26, 17:31   

jo_aśka, No na pewno nie takie typu niespodzianka, tylko coś złego jeśli manipuluje, robi coś po kryjomu, unika, nie chce spotkań a szuka wymówki.



 
 
Pozytywne i negatywne cechy u innych
monor 
Nieistotny dysonans.



Wiek: 22
Dołączyła: 05 Cze 2016
Posty: 274
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-12-27, 20:10   

Bardzo lubię osoby otwarte, ale tak przyjaźnie otwarte. Takie, które pogadają, są wszechstronne jeśli chodzi o tematy, po prostu biją taką pozytywną energią. Bo przy takich ludziach czuję się tak samo...

Za to nienawidzę ludzi dziecinnych, na siłę robiących z siebie idiotów, niedorozwojów, czy inne takie. Także ludzi zapatrzonych w siebie nie zdzierżę. No i takich, co wymagają nie wiadomo czego od innych, a od siebie g*wno dają...




What if I left and it made no sense
And you tell your friends and they hold your hands?
 
 
 
Pozytywne i negatywne cechy u innych
Lady Blair 
Diamante



Wiek: 26
Dołączyła: 20 Kwi 2017
Posty: 156
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-04-11, 14:10   Re: Pozytywne i negatywne cechy u innych

Szamanka napisał/a:
Tytuł dziwny ale uważam przydatny. A teraz rozwinięcie:
Na jakie cechy u innych zwracacie uwagę? Co lubicie u innych a co Was u nich denerwuje?
Generalnie co sprawia, że dana osoba jest dla Was interesująca i ciągnie Was do niej, chcecie przebywać w jej towarzystwie?


Zwracam uwage na to, czy ktos jest mily, sympatyczny, wyrozumialy, tolerancyjny, pozytywny, serdeczny, cieply, wrazliwy, gleboki. Te cechy wlasnie bardzo lubie u innych i do takich osob mnie ciagnie i chce przebywac w ich towarzystwie. Nie lubie natomiast tego, gdy ktos kogos rani oraz przeciwienstw wczesniej wymienionych przeze mnie cech. Denerwuje mnie czepianie sie, ocenianie kogos, gdy sie go tak naprawde nie zna, brak zrozumienia.





 
 
Pozytywne i negatywne cechy u innych
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11