Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:

Poprzedni temat «» Następny temat
Ból głowy a migrena
Autor Wiadomość
selfishbastard 
selfi

Wysłany: 2014-02-14, 15:54   

Przepraszam, wyleciało mi z głowy. :)

Ból głowy a migrena
flower 

Wysłany: 2015-06-22, 10:47   

Nie wiem czy to migrena ponieważ nigdy z tym nie poszłam do lekarza ale raz na jakiś czas miewam bardzo silne bóle głowy, inne niż normalnie, czuję jakby mi ściskało głowę i ból niejako wchodził w oczy. Ściśle z tym bólem łączą się nudności a czasami wymioty. Czasami przez 2, 3 dni nie mogę jeść ani pić z tego powodu.

Ból głowy a migrena
Pomanita 
Baba

Wysłany: 2015-06-22, 16:52   

flower, brzmi jak klasyczna migrena, u mnie zaczęło się w gimnazjum. Miałam też takie objawy po odstawieniu jednego leku i przy wyrastających ósemkach. Domowe sposoby i leki bez recepty na niewiele się tu zdadzą. Kierunek: lekarz pierwszego kontaktu, powinien wystawić skierowanie do neurologa. Pewnie zrobi Ci też morfologię.
Tabletki, które dostałam od neurologa są naprawdę skuteczne, więc warto spróbować ;) .

:wałek:

Dobroć można niekiedy znaleźć w środku piekła.

Ból głowy a migrena
hektor 

Wysłany: 2017-11-28, 21:26   

Trochę odświeżę temat. Jako, że ostatnio miewam częste bóle głowy. Te zwykłe kilka razy w tygodniu. Ale ostatnio, no już miesiąc temu po przebudzeniu się dostałem dość silnego bólu głowy, gdzieś za lewym okiem. Jednocześnie mocno zdrętwiała mi prawa ręka. oczywiście pojawiły się też mdłości.
Już kiedyś miewałem takie bóle, które łączyły się z drętwieniem prawej strony ciała, łącznie z okiem, którym widziałem tak jakbym patrzył przez pękniętą szybę.
Wczoraj znów w nocy złapał mnie taki ból.
Miesiąc temu byłem u lekarza i powiązał to z wysokim ciśnieniem, biorę leki żeby to ciśnienie regulować, ale nie jestem pewny czy to na pewno to.

"I hear the silent voices, I cannot hide
The gods leaves no choices, so we all must die"

Ból głowy a migrena
Odpowiedz do tematu