Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Żałuję, że żyję
Autor Wiadomość
Inertia
[Usunięty]

Wysłany: 2017-10-09, 20:14   

Żałuję, że żyje. Jeśli bym wiedziała, że skończę bez matury jako sprzątaczka i osoba chora psychicznie bez jakichkolwiek znajomych i z pobytem w psychiatryku, który był jedną z traum w moim życiu to zabilabym się jako dziecko.



 
 
Żałuję, że żyję
Kruk
[Usunięty]

Wysłany: 2017-10-09, 22:44   

2014-03-06, 21:56
Wtedy ten temat założyłem, mamy 2017 a były i wzloty i upadki, ale nadal żałuję że żyję...




 
 
Żałuję, że żyję
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2017-10-10, 20:03   

Kruk napisał/a:
2014-03-06, 21:56

Wtedy ten temat założyłem, mamy 2017 a były i wzloty i upadki, ale nadal żałuję że żyję...

Zrobiło to na mnie wrażenie. Chodzi mi o to, że stare posty, sprzed kilku lat, mogą być wciąż tak bardzo aktualne.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Żałuję, że żyję
saratsi 



Dołączył: 09 Paź 2017
Posty: 24
Skąd: świat

Wysłany: 2017-10-10, 20:06   

Wszystko wraca, czasami w zmożonej formie.



 
 
Żałuję, że żyję
Kruk
[Usunięty]

Wysłany: 2017-10-10, 22:08   

Szamanka, Są aktualne szczególnie w tym temacie...


saratsi, Nie wszystko wraca jeśli Ci chodzi o dosłownie ten temat, to nigdzie nie poszło żeby miało wracać... To nie ma w zmożonej formy...
Chyba że mówisz o karmie to tak masz racje. Ale to inny temat.




 
 
Żałuję, że żyję
saratsi 



Dołączył: 09 Paź 2017
Posty: 24
Skąd: świat

Wysłany: 2017-10-11, 09:59   

Każdy problem podłoża psychicznego wraca. Kwestia jest tego typu jak nastepnym razem sobie z nim poradzimy. Trzeba wyciągać wnioski i korzystać z własnego doświadczenia.



 
 
Żałuję, że żyję
Skyline 



Wiek: 26
Dołączył: 16 Lut 2017
Posty: 19
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-10-14, 10:09   

Czy jest jakiś bezbolesny sposób na zabicie się? Całe moje życie składa się z bólu, więc nie chce go czuć kończąc ze sobą. Proszę pomóżcie.

[ Komentarz dodany przez: Żurawek: 2017-10-14, 11:34 ]
Nie podajemy na tym forum sposobów na samobójstwo, więc nawet o to nie pytaj ani nie proś.


<<< Dodano: 2017-10-14, 12:29 >>>


Myślałem, że forum istnieje po to żeby pomóć, a ja właśnie potrzebuje pomocy. Dlaczego, więc mam o to nie prosić ?




 
 
Żałuję, że żyję
Sourlie 
Porcelanowa Lalka



Wiek: 26
Dołączyła: 02 Sty 2014
Posty: 1184
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2017-10-14, 11:35   

Owszem forum ma za zadanie pomóc innym ludziom, ale wyjść z tego oraz by jednak nie myśleć o śmierci, wyjść na prostą, a nie odwrotnie. Nikt Ci tutaj nie pomoże z odebraniem sobie życia, bo to forum ma całkiem inne przesłanie.



I znowu stoi obok lustra na toaletce całkiem sama
I tylko jedna mała kropla spłynęła w dół po porcelanie
 
 
 
Żałuję, że żyję
Skyline 



Wiek: 26
Dołączył: 16 Lut 2017
Posty: 19
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-10-14, 12:10   

A może mi już po prostu nie da się pomóc inaczej? Nie potrafie wyjść na prostą i z każdym dniem pogłębiam się w swojej beznadziejności.

[ Komentarz dodany przez: Żurawek: 2017-10-14, 14:06 ]
Po pierwsze, generuje aż offtop, po drugie jeśli czujesz się beznadziejnie poszukaj centrum interwencji kryzysowej w Twoim mieście lub okolicach. Zawsze jest jakieś wyjście. I nie, podanie sposobu na samobójstwo to nie jest pomoc.




 
 
Żałuję, że żyję
Inertia
[Usunięty]

Wysłany: 2017-10-14, 20:38   

Skyline, wiesz większość osób tak myśli. Na tym polegają te choroby, na które cierpimy. Zmuszają nas do autodestrukcji. Nie możemy sobie pomagać " w taki sposób" bo to nie pomoc tylko pogłębianie choroby. Nie jesteśmy katami. Tylko wsparciem.
Myślisz, że nie mam ochoty napisać "pomóżcie mi się zabić"? Tylko, że to nie pomoc.

Nie robiąc offtopu itd. To żałuję, że żyje bo leżę i czekam na śmierć i nic konstruktywnego nie mogę przez to zrobić.




 
 
Żałuję, że żyję
fufu 
Marzyciel



Wiek: 43
Dołączył: 04 Lis 2017
Posty: 138
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2017-11-12, 11:30   

Kruk, hej.


Ty tak na serio z tym? Tylko dlatego, że jesteś fajtłapą i życiowym nieudacznikiem?

A może mylę się i jesteś piekielnie inteligentny?

tak czy siak to:

Jeśli chorujesz masz zaburzenia bierz leki one tłumią takie rzeczy jak myśli samobójcze, tyle, że to latami trzeba brać dzień w dzień, ja brałem, nadal biorę, ale najniższą już dawkę. Teraz to ja się raczej boję śmierci mam dla kogo żyć jest cel są marzenia i ich realizacja :)

Chyba, że ty nie chcesz na serio walczyć już masz totalnie wyj...

Może to forum Cie trzyma jedynie, widzę na szocie się udzielasz masz jakiś jednak cel trwać mimo wszystko.


Pozdrawiam.




SAMOTNIK z wyboru.
 
 
Żałuję, że żyję
Kruk
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-12, 13:23   

baxx napisał/a:
Kruk, hej.

Hej.
baxx napisał/a:
Ty tak na serio z tym?

Tak, całkiem poważnie.
baxx napisał/a:
1---Tylko dlatego, że jesteś fajtłapą i życiowym nieudacznikiem?
Nie uważam bym taki był ale twojego myślenia nie na siłę nie zmienię.
baxx napisał/a:
A może mylę się i jesteś piekielnie inteligentny?

Pytaj innych, nie polepszy mi nastroju komplementowanie samego siebie.
baxx napisał/a:
Jeśli chorujesz masz zaburzenia bierz leki one tłumią takie rzeczy jak myśli samobójcze
Uważam, że nie są mi potrzebne wszystko zależy od psychiki i walki samej w sobie. Skoro do dziś, nie podążyłem drogą terapii czy faszerowaniem się lekami patrz i znajdź numer 1 w tekście wyżej, to chyba da Ci do myślenia.
baxx napisał/a:
ja brałem, nadal biorę, ale najniższą już dawkę.

Taką wybrałeś drogę jest Ci z tym dobrze ok, gratki.
baxx napisał/a:
Teraz to ja się raczej boję śmierci mam dla kogo żyć jest cel są marzenia i ich realizacja

Owszem, też mam dla kogo żyć jednak śmierć była by dla mnie "nadal" dobrym rozwiązaniem.
baxx napisał/a:

Chyba, że ty nie chcesz na serio walczyć już masz totalnie wyj...

Jeśli miałbym totalnie wyj...e, raczej dziś bym nie odpisywał na tego posta.
baxx napisał/a:
Może to forum Cie trzyma jedynie,

Nie. Błądzisz mój drogi...
baxx napisał/a:
widzę na szocie się udzielasz masz jakiś jednak cel trwać mimo wszystko.
Nie jest to istotne raczej...

Nie wiem, czy ty rozumiesz temat czy wyrwałeś kilkanaście zdań i uformowałeś sobie na podstawie ich własną ideologie, nie ważne. Fakt jest taki, Żałuję że żyję, żałuje że wtedy mnie się nie udało odejść




 
 
Żałuję, że żyję
fufu 
Marzyciel



Wiek: 43
Dołączył: 04 Lis 2017
Posty: 138
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2017-11-12, 21:56   

Kruk, dzięki za odpowiedź dobrze, że się nie obraziłeś myślałem, że za tego fajtłapę mi się oberwie :D


Wiesz ja żałowałem kiedyś, że poszedłem na terapie psychodynamiczną bo ona zmieniła moje życie na tyle że wbiłem się na lata w leki wiem, że mi w pewnym stopniu pomogły, ale ile to wyrzeczeń...czasu jednak nie cofnę pogodziłem się z tym.

Z innej beczki to żałowałem wielu spraw a potem latami katowałem się myśleniem co by było gdyby, ty chyba jesteś na takim etapie.


Pozdrawiam.

wiesz chciałem Cię trochę sprowokować nie udało mi się twardo dalej stoisz przy swoim.




SAMOTNIK z wyboru.
 
 
Żałuję, że żyję
Kruk
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-12, 22:01   

baxx napisał/a:
Kruk, dzięki za odpowiedź,

No...
baxx napisał/a:
dobrze, że się nie obraziłeś

Ja się nie obrażam...
baxx napisał/a:
myślałem, że za tego fajtłapę mi się oberwie

Myślałeś nad tym czy się obrażę jak mi wsadzisz kija w oko czy powinieneś myśleć o czy piszesz i o czym jest temat? I jaki jest sens jego?
baxx napisał/a:
wiesz chciałem Cię trochę sprowokować nie udało mi się twardo dalej stoisz przy swoim.
Do czego mnie chciałeś sprowokować? Jaki miałeś cel w prowokowaniu co miałbyś osiągnąć przez to?



 
 
Żałuję, że żyję
fufu 
Marzyciel



Wiek: 43
Dołączył: 04 Lis 2017
Posty: 138
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2017-11-12, 22:15   

Kruk, chciałem...już nie ważne może żebyś inaczej spojrzał na siebie i swój los nie wiem sam. Widzę, że żałujesz i to poważna sprawa jest. Tylko co daje nam żal ? Twoje życie musi być wyjątkowo przygnębiające skoro wciąż żałujesz, że żyjesz.



SAMOTNIK z wyboru.
 
 
Żałuję, że żyję
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 11