Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Ja się nie dam!
Autor Wiadomość
Agata634 



Wiek: 28
Dołączyła: 13 Lis 2016
Posty: 37
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-11-15, 10:18   

Ja tego też nie robiłam, a chyba 5 miesięcy nawet nie wiem już ile ale wczoraj prawie to zrobiłam. Miałam żyletkę w ręku, poszłam do łazienki i chciałam to zrobić ale chłopak wszedł, ja zdążyłam ją szybko ukryć, a potem schowałam ją z powrotem do torebki. Na razie mnie nie ciągnie by to zrobić, ale pewnie jak przyjdzie dołek to nie wytrzymam. :-(



Ostatnio zmieniony przez Morcades 2016-11-15, 11:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Ja się nie dam!
undervalue
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-22, 18:37   

Nie dam się, bo nie chcę. Sama dla siebie i bliskich. Dla Niej. Postaram się jak mogę. Bo po co niszczyć czas czystości na jednorazowe cięcie? Już i tak zaprzepaściłam długi czas przerwy i zaczynam od nowa ale warto.



 
 
Ja się nie dam!
Agata634 



Wiek: 28
Dołączyła: 13 Lis 2016
Posty: 37
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-11-22, 19:41   

Zrobiłam to dziś nie dałam rady nerwy bezsilność przez problemy w moim życiu i jeszcze dziś nie mogłam wejść na pocztę e mail zakładałam ją 8 lat temu więc nawet jak chciałam odzyskać hasło to nie mogłam bo miałam w tedy innym nr tel a nie pomyślałam później żeby zmienić a odpowizi na pytanie nie pamiętam zadzwoniłam do tego portalu i kazali mi wypełnić formularz bo zupełnie inne hasło było niż jak wczoraj wpisywałam muszę teraz zapierniczać po mieście kserować dowód osobisty i skanować bo tam musi być mój podpis itd eh frustracja złość i strach jak mógł mi sięktoś włamać i teraz nie wiem kto to oprócz mnie login i hasło znał tylko mój chłopak ale to nie możliwe bo był w pracy to raz a dwa po co miał by to robić. No i potym wszystkim napięcie tak wzrosło i skumulowało się to wszystko i zrobiłam to teraz pilnuję się żeby chłopak plastra i krwi nie zobaczył bo rana jest głęboka chyba nadaje się do szycia, będzie wściekły, a co ja mu powiem że to przez niego że sobie nie radzę z tym że stawia mnie pod ścianą z wyjazdem za granicą itd eh szkoda gadać.



 
 
 
Ja się nie dam!
Biel 
Zła Krew



Dołączyła: 12 Cze 2015
Posty: 118
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-11-22, 19:43   

Czytam, czytam, prawie same komentarze nacechowane pozytywnie... Skąd Wy bierzecie siłę do przeciwstawienia się najgłębszym... hmm... ,,zachciankom" ?



"Wherever I end up after this... in whatever reality... all those moments between us were real, and they'll always be ours."
 
 
 
Ja się nie dam!
undervalue
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-22, 19:51   

Biel, są nacechowane pozytywnie, bo w sumie to taki temat, w którym opisujemy właśnie nasz siłę. Są inne poświęcone żalowi, słabością i pokusom.



 
 
Ja się nie dam!
Biel 
Zła Krew



Dołączyła: 12 Cze 2015
Posty: 118
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-11-22, 19:55   

undervalue napisał/a:
Biel, są nacechowane pozytywnie, bo w sumie to taki temat, w którym opisujemy właśnie nasz siłę. Są inne poświęcone żalowi, słabością i pokusom.


Ja wiem, że są inne tematy, jak to ujęłaś, na "słabości", co nie oznacza, że w tym temacie nie można by było rozmawiać skąd bierzecie tą siłę. Nie wiem, może się mylę.




"Wherever I end up after this... in whatever reality... all those moments between us were real, and they'll always be ours."
 
 
 
Ja się nie dam!
undervalue
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-22, 19:56   

Biel, ależ można. Chyba się nie zrozumiałyśmy. ;)



 
 
Ja się nie dam!
readog 
Wulkan Radości



Wiek: 24
Dołączyła: 30 Kwi 2016
Posty: 753
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2017-01-02, 00:29   

Nie dam się i koniec.



 
 
Ja się nie dam!
Adzumi 



Wiek: 25
Dołączył: 18 Wrz 2016
Posty: 181
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-01-02, 02:36   

readog, i tak trzymać. Trzymam kciuki :serce: .

I ja tez będę walczył do samego końca :) .




 
 
Ja się nie dam!
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3477
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-05-18, 23:49   

100 dni!



– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Ja się nie dam!
Alessa 
Samara



Wiek: 26
Dołączyła: 25 Lut 2017
Posty: 804
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-11-11, 09:45   

100 dni! :yahoo:



Wszystko wali się a ja nie mogę biec
może ten deszcz udaje łzę
minie ten sen
i będzie okay
 
 
Ja się nie dam!
CzarnyAnioł 
Bez skrzydeł



Dołączyła: 05 Lis 2017
Posty: 49
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2017-11-11, 18:47   

Już już tydzień żadnej rany a dla mnie to naprawdę wyczyn :) mam nadzieję że kolejny tydzień też mi się uda :)



Demony co żyją we mnie. Szepczą krzyczą całe dnie. W nocy historie opowiadają. I nigdy mnie nie opuszczają. Moje ciało jest ich domem. Lub to ja jestem demonem
Ostatnio zmieniony przez Sourlie 2017-11-11, 23:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ja się nie dam!
Cerv 



Dołączyła: 06 Lip 2017
Posty: 19
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-01-11, 11:40   

U mnie gdzieś 12 lat bez cięcia i przypalania. Ale czuję, ze płynę :( I to będzie tylko 12 lat za chwilę :(



Mnogość
 
 
Ja się nie dam!
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3477
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-01-14, 00:33   

101 dni. :pacynka:



– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Ja się nie dam!
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2018-01-24, 11:38   

Jakoś z miesiac sie trzymam. Choc raz bylo blisko, to nie okaleczyłam się. Sukces :)



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Ja się nie dam!
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13