Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Opinie czyli jak inni nas widzą
Autor Wiadomość
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-09-29, 07:49   

Szczerze mówiąc nie wiem jak jestem odbierana na zewnątrz, ale wydaje mi się, że negatywnie - nawet przez ludzi na Forum.



Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Opinie czyli jak inni nas widzą
cukierkowysen 
cukierkowysen



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Sty 2016
Posty: 203
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2017-05-27, 15:12   

W swoich odczuciach może mi się wydawać że ludzie mnie oceniają na dziwaka, chodź często mówią zupełnie coś innego... Szczerze to ja im nie wierzę.



Im wrażliwszy się stajesz, tym bardziej poszerza się twoje życie.
 
 
 
Opinie czyli jak inni nas widzą
chmurakurzu
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-27, 19:18   

Zdarzało mi się słyszeć, że jestem aspołeczna, ekscentryczna i bardzo uparta.
Lubię swoje poczucie unikalności na tyle, by czerpać jakąś tam przyjemność z określenia "ekscentryczny". Co do bycia aspołeczną? Hmm... no cóż... samotność, bierność i zamknięcie na ludzi mają mi zapewnić bezpieczeństwo.
Uparta? Owszem. Miewam tendencję do stania na tej samej drodze, nawet jeśli właśnie zmierza w moim kierunku lawina. I jeszcze można ode mnie usłyszeć, że podjęłam naprawdę dobrą decyzję (tuż przed pokryciem przez grubą warstwę śniegu).




 
 
Opinie czyli jak inni nas widzą
Arashi 



Dołączyła: 05 Lip 2017
Posty: 712
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-07-10, 10:16   

Na pierwszy rzut oka "bitch". I usłyszałam to nie raz... Ale też od ludzi, którzy jednak chcieli mnie bardziej poznać i wiedzą, że ten bitch-look jest z jednej strony niekontrolowany, a z drugiej rodzajem maski. Mam przyjaciół i oni wiedzą jaka jestem naprawdę. Resztą staram się nie przejmować... z różnym skutkiem.



 
 
Opinie czyli jak inni nas widzą
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2803
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-07-10, 10:19   

Arashi napisał/a:
Na pierwszy rzut oka "bitch"

Może powinnaś zmienić sposób ubierania się?




dead but delicious
 
 
Opinie czyli jak inni nas widzą
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-07-10, 10:39   

R. de Valentin, to raczej byłoby slut. ;)




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Opinie czyli jak inni nas widzą
Arashi 



Dołączyła: 05 Lip 2017
Posty: 712
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-07-10, 19:49   

To sposób ubierania się wpływa na spostrzeganie przez innych? A poważnie, to wyrazu twarzy, albo spojrzenia nawet dobry makijaż nie ukryje, niestety ;)

I do slut to raczej mi daleko. ;)




 
 
Opinie czyli jak inni nas widzą
Namelost 


Wiek: 25
Dołączyła: 21 Maj 2017
Posty: 33
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2017-08-05, 11:27   

Cóż, jedna dziewczyna, której bardzo nie lubię z wzajemnością rozgaduje wszystkim, że jestem dziwna, obrażalska i zmusiłam mojego chłopaka, by był dla niej wredny(straszna nieprawda, bo nic mu nie narzucałam, sam stwierdził, że nie chce się z nią zadawać). Jej chłopak stwierdził, że jestem suką, a zanim popadłyśmy w konflikt nazywał mnie siostrą, więc no ;) ...

Ogólnie ludzie mają mnie za specyficzną i trochę wycofaną, ale też zabawną i inteligentną. Przyjaciółki zawsze mówią, że mam świetną osobowość, dużo osób uważa mnie za godną zaufania i często opowiada o swoich problemach :3 więc chyba najgorsza nie jestem xD




 
 
Opinie czyli jak inni nas widzą
Perwers
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-05, 19:12   

Fajny temat, już mi się podoba.
Te cechy usłyszałem w rzeczywistości:
-Obojętny
-Nie przejmuje się, ma wywalone (zaraz, to nie to samo co powyżej?)
-Wkurzający (częściej słyszę to słowo bez literki "z")
-Drętwy
-Idiota
-Leniwy
-Spokojny
-Ospały
-Ślamazara
-Tajemniczy
-Mądry
-Wytrwały
-Pilny
-Nieczuły
-Tchórz
-Mądry
-Dobrze obeznany w tematach informatycznych
-"Down w WF, ja pie*&%$, co on u nas robi, nie chce go w drużynie"
-Żenujący
-Dziwny
-Niezdarny
A te powiedziano mi w internecie:
-Mądry
-Spokojny
-Nieczuły
-Dziwny
-Spaczony
-Ciekawy
-Naiwny
-Uroczy
-Nieogarnięty
-Wspaniały
-Dobroduszny
-Kochany
Całkowicie inne zdania w sieci i w rzeczywistości.
PS Przepraszam, że to takie długie!




 
 
Opinie czyli jak inni nas widzą
Usagi 
Krwawy Króliczek



Wiek: 29
Dołączył: 14 Sie 2014
Posty: 747
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2017-10-23, 08:55   

Najśmieszniejsze jest to, że ludzie uznają mnie za pełną energii osobę, wprawdzie introwertyk, ale bez większych problemów. Niby jestem pozytywna i często się uśmiecham. Co w sumie jest prawda, bo lubię się uśmiechać. Tego. Trochę buntownik. Trochę odludek. Raczej 99% nie domyśla się, że przez większość czasu chce się zabić. Hmm.






平和 heiwa (z jap. spokój ducha)
 
 
Opinie czyli jak inni nas widzą
Porcelaine 
Annie_



Wiek: 24
Dołączyła: 31 Lip 2016
Posty: 132
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-10-23, 19:06   

Mnie większość osób widzi jako grzeczną, cichą, nie sprawiającą kłopotów dziewczynkę. Taką, która zawsze się podporządkuje i jest super szczęśliwa, więc nie zwraca się na nią większej uwagi. W pewnym sensie też nudną, bo o czym z taką osobą rozmawiać. Oczywiście w rzeczywistości jest prawie zupełnie na odwrót, dlatego ludzie po bliższym poznaniu mnie są zawsze baaardzo zdziwieni. :lol:



It's not your fault.
 
 
 
Opinie czyli jak inni nas widzą
Alessa 
Samara



Wiek: 26
Dołączyła: 25 Lut 2017
Posty: 804
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-10-24, 19:24   

Ogromna większość ludzi uważa mnie za spokojną, opanowaną dziewczynę. Szkoda, że nie wiedzą o tym, że w środku czasami się we mnie mocno gotuje i, że staram się nie wybuchnąć.



Wszystko wali się a ja nie mogę biec
może ten deszcz udaje łzę
minie ten sen
i będzie okay
 
 
Opinie czyli jak inni nas widzą
saratsi 



Dołączył: 09 Paź 2017
Posty: 24
Skąd: świat

Wysłany: 2017-10-24, 20:25   

Często spotykam się z opinią, że jestem spokojną i opanowaną osobą. Co w rzeczywistości nie jest prawdą, bo stany lękowe i impulsywny charakter to przeszkody, które prześladują mnie przez całe życie. Problem polega chyba tutaj na terminologii i posługiwania się sterotypami, bo spokojna i opanowana osoba przecież nie daje innym "po mordzie", ani też nikomu niegrozi. I teraz albo nasze społeczeństwo jest przepełnione agresją, albo ja obracam się w nieodpowiednim towarzystwie.



 
 
Opinie czyli jak inni nas widzą
Cezar00 
Zdezintegrowany



Wiek: 29
Dołączył: 23 Paź 2015
Posty: 858
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2017-10-25, 01:26   

Ja jestem postrzegany za człowieka spokojnego, którego trudno jest wyprowadzić z równowagi, poniekąd tak właśnie jest. Za kogoś kto nie przejmuje się za bardzo niczym, za kogoś kto niczym się nie przejmuje za bardzo (w domu tak jestem widziany przez mamę i babcie :roll: ). A jak w rzeczywistości? Owszem, spokojny jestem i byłem to fakt, ale wyjałowiony z uczuć i emocji, rzadko kiedy coś czuje (najczęściej to chyba adrenalinę), więc nic dziwnego że jestem spokojny i opanowany , skoro to że coś na mnie nie działa to nie charakter a po prostu chyba zjechana psychika.
No i to, że jestem spokojny na zewnątrz, co często stanowi w skomplikowanych i bolesnych sytuacjach ogromny ból wewnątrz, totalny rozpierdziel, inni odreagowują różne zdarzenia poprzez cięcie, alkohol czy inne używki, a ja tłumię najczęściej ból w sobie.




"Mam w sobie tyle ładu i porządku co przedszkola."

Mam całe życie by umrzeć, więc nie będe się spieszyć."
 
 
 
Opinie czyli jak inni nas widzą
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-10-25, 10:36   

Ludzie zazwyczaj odbierają mnie jako osobę zamkniętą w sobie, nieśmiałą, ponurą, skrytą, dużo młodszą niż jestem w rzeczywistości, niektórzy się mnie wręcz boją.



 
 
Opinie czyli jak inni nas widzą
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 11