Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Asian World
Autor Wiadomość
Narkomaniak
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-19, 10:32   

A ja uwielbiam Kirę :D Death Note to jedno z najbardziej psychodelicznych anime jakie oglądałem ( do tego chyba moja druga pozycja z anime ). Pierwsze było Highschool of the dead -> można powiedzieć że się wciągnąłem :P .
Macie jakieś swoje ulubione typy?

Moje top 5:
1.Wolfs Rain
2.Great teacher Onizuka
3.Sword Art Online
4.Death Note
5.Angel Beast




 
 
Asian World
Usagi 
Krwawy Króliczek



Wiek: 29
Dołączył: 14 Sie 2014
Posty: 747
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2014-10-20, 18:51   

thunderstruckk, woo, dobrze wiedzieć! Będę jeszcze więcej nołlajfić. Teraz k-pop jest dość monotematyczny, jakoś parę lat temu zespoły chociaż czymś się różniły. :roll: Z tych nowszych lubię chyba tylko EXO. Jang Geun Suk jest super! Świetny aktor, więc nie ma się czego wstydzić. Moim pierwszym biasem był Hero z DBSK. *tak bardzo odległe czasy*






平和 heiwa (z jap. spokój ducha)
 
 
Asian World
LightingOwl 



Dołączył: 03 Kwi 2013
Posty: 336
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-10-20, 21:02   

Tutaj jest temat o mandze i anime. ;)



 
 
Asian World
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-10-20, 22:31   

Usagi, Geun Suk to mega mega słodziak :D I w Merry me, Mery pokazał, że jednak potrafi się całować :D

Co do EXO, to nie bardzo ich nawet znam, mam już w sobie coś takiego, że im głośniej o czymś tym bardziej mnie odrzuca, ale myślę, że kiedyś zbiorę się wkoncu, żeby ich posłuchać. Po prostu jakoś odrzuca mnie to całe zajadanie się EXO.

A słyszałaś o odejściu 2 chińskich członków zespołu??




Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Asian World
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-02-09, 12:02   

Mam pytanie do fanów dram - jaką polecacie dla kogoś, kto dopiero zaczyna i jest na półmetku swojej pierwszej (You Who Came From The Stars - Byeoreseo on geudae)?
Idzie się w tym zagubić, a ja za cholerę nie wiem, za co się wziąć i za każdym razem strzelam rolla, gdy zaczynam szukać jakiejś dla siebie. :lol:





Disqualified as a human being.
 
 
Asian World
Santa Ezra 



Wiek: 24
Dołączyła: 07 Lis 2016
Posty: 26
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-11-07, 19:33   

Mustela Nivalis napisał/a:
jaką polecacie dla kogoś, kto dopiero zaczyna

Polecam Your beautiful i Secret Garden ;)

Adriaen napisał/a:
YOHIO, ale to akurat Szwed wykonujący muzykę azjatycką.


Adriaen, Yohio wykonuje szwedzki rock, który charakteryzuje się u młodzieży promowaniem japońskiego visualu ;)

Hathor napisał/a:
Owszem, wymuszone różnice i sensu w tym nie widzę, jednak jak tu przekonać Japończyków i Koreańczyków, że praktycznie bez sensu dodają literę przed nazwą gatunku muzycznego?


Azjaci klasyfikują swoją muzykę ze względu na to, że jest ona jednocześnie nazwą dla subkultury. :D

Usunęłam zdublowany tekst i separatory. Na edycję posta masz 60 minut. // Myszka




Ostatnio zmieniony przez aga_myszka 2016-11-07, 19:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Asian World
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-11-07, 21:21   

Santa Ezra napisał/a:
Secret Garden


O, a to zaliczyłam od tego czasu.

Obecnie skaczę sobie po nowościach i chyba wezmę się za K2 po zobaczeniu fragmentu w sieci, gdzie stado gołych facetów tłukło się w łaźni. :D




Disqualified as a human being.
 
 
Asian World
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-11-07, 22:23   

Santa Ezra napisał/a:
Adriaen, Yohio wykonuje szwedzki rock, który charakteryzuje się u młodzieży promowaniem japońskiego visualu

Szwedzki rok w języku japońskim? W momencie pisania posta miałem na myśli erę EP Reach the sky.





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Asian World
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-12-18, 13:43   

Cytat:
Obecnie skaczę sobie po nowościach i chyba wezmę się za K2 po zobaczeniu fragmentu w sieci, gdzie stado gołych facetów tłukło się w łaźni


Jak powiedziałam, tak zrobiłam. Ponad połowa dramy The K2 za mną i tak, jak na początku byłam nawet pozytywnie zaskoczona (pomimo paru heheszkowatych głupotek), tak teraz tracę entuzjazm przez rozwinięcie wątku romantycznego pomiędzy głównym bohaterem a celebryckim aktorskim drewnem z girlsbandu w roli amantki. Wątek z gołymi panami rozczarowujący. Wypikselowano im nawet pośladki, koreańska cenzura ssie.

Jednak mimo wszystko ta drama sprawiła, że wpadłam jak śliwka w kompot i właściwie tamtejsze produkcje to jedyne, co obecnie oglądam. Pozaczynałam kilka serii, niektóre obecnie emitowane - co jest moim bólem, kiedy zachcę "więcej". Na ich tle wyróżnia się "Goblin", gdzie nikt nie pasuje do mojej estetyki, odcinki są mega długie - prawie jak pełnometrażowy film, raczej nie ma tam nic nieprzewidywalnego, ale i tak uważam, że to jest urocze wypełnienie mojego pustego życia. :lol:




Disqualified as a human being.
 
 
Asian World
Nekomimi 
Neko-chan



Wiek: 22
Dołączyła: 13 Sie 2016
Posty: 403
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2017-10-10, 23:59   

A mnie to przekroili - połowa jest w Japonii, a połowa w Korei. Ale tej Ludowo-Demokratycznej.



 
 
Asian World
Nina 
bleyt



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lut 2014
Posty: 263
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-03-15, 22:57   

Ja miewam okresy słuchania k-popu. To się chyba zaczęło jakoś w gimnazjum, od Shinee. A potem przewinął się Big Bang. Ostatnio jednak girlsbandy - Twice, Red Velvet, Blackpink i Momoland. Szkoda tylko, że dziewczyny wszystkie są dla mnie podobne do siebie jak dwie krople wody. Starczy zmiana fryzury i już się gubię. Jedynie w Blackpink rozróżniam, ale one są tylko cztery. Poza tym Lisa i Rose się wyróżniają. O, lubię jeszcze oglądać te filmiki tytułowane "czyjśtam extreme weight loss", np. Wendy z Red Velvet.



In the back of my mind, you died
In the back of my mind, I killed you
And I didn't even regret it
 
 
Asian World
Nocny Motyl 



Wiek: 30
Dołączyła: 20 Sie 2017
Posty: 241
Skąd: śląskie

Wysłany: 2018-03-17, 08:42   

Lubię słuchać k-popu, choć większości piosenkarzy nawet nie rozróżniam. Za dużo ich!
Widziałam trochę dram i filmów azjatyckich. Ale najwięcej czasu spędziłam oglądając reality show Running Man, Abnormal Summit i Infinity Challenge. Interesuje mnie też kultura azjatyckich krajów. Nie wspomnę już, że za dwa lata chciałabym zdać egzamin znajomości japońskiego na (na razie) najniższym poziomie. Ale z moim lenistwem pewnie nie zdążę. W ciągu ostatniego miesiąca nie nauczyłam się nawet jednego słowa. Ale certyfikat na ścianie mi się marzy :lol:




There is no heaven, wariaty.
 
 
Asian World
Tooma 


Wiek: 28
Dołączył: 15 Lut 2019
Posty: 5
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-02-17, 15:51   

Muzyka azjatycka (głównie japońska w tym j. rock, j. pop ale nie tylko. Trochę chińskiej i koreańskiej muzyki również)

Poza tym wszelkie vlogi podróżnicze dotyczące tych krajów i sam język, ludzie, kultura bardzo mnie interesują ;)

Byłoby miło podyskutować z kimś na ten temat.




 
 
 
Asian World
Primrosetta 



Wiek: 18
Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 195
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2019-04-12, 01:38   

O, to ja tutaj polecę pewną dramę, która jest emitowana. "He is Psychometric" zawładnęło moim serduszkiem i z niecierpliwością czekam na kolejne tłumaczenia odcinków. Opowiada o chłopaku, który posiada pewną umiejętność. Pozwala mu ona na odczytywanie wspomnień i wydarzeń z życia osoby, kiedy ich skóra będzie miała bezpośredni kontakt. Wplata się tam wątek miłosny i kryminalny, czyli to, Co lubię najbardziej. Z czystym sumieniem mogę polecić! :yahoo:



Like a streetlight
In the middle of the lonely night, I still just look bright
In the middle of the lonely night, I try my best to smile
 
 
Asian World
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2019-04-13, 16:49   

Primrosetta, oglądasz po polsku czy angielsku?

Również oglądam "He is Psychometric", ale z polecaniem dram wciąż nieukończonych zawsze jestem powściągliwa, bo prawdopodobieństwo namnożenia się idiotycznych rozwiązań i klisz w późniejszych odcinkach jest zbyt wysokie. Żeby nie było - klisze w dramach są spoko (do pewnego momentu), ba, mam ogromną słabość do hardkorowych makjangów, zawsze wyczekuję kimchi slapów i tym podobnych, no ale... ile można. :D

Z emitowanych obecnie oglądam do tego "Possessed" oraz "Kill it", z czego ta z opętaniami ostatecznie najbardziej przykuwa moją uwagę, ale to wszystko jakoś bez szału. Chyba chwilowo mi się kdramy przejadły (albo trafiam na średnaki). :<




Disqualified as a human being.
 
 
Asian World
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 13