Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przeklinać każdy może
Autor Wiadomość
Perwers
[Usunięty]

Wysłany: 2017-09-05, 19:55   

Ja piehdole, nienawidzę tej szkoły i tego emocjonalnego dzieciaka, który nazwał się moją "najlepsiejsią" koleżanką. Czuję się jakbym się obudził z pięknego snu albo inaczej! To ja trafiłem do koszmaru.
Wszędzie dzieciaki, wszędzie jebane dzieciaki, które zachowują się jak w chlewie obsranym gównem. Młodszy rocznik mnie dobija, jak można być tak kurwa tępym i niedojrzałym? Czuję się jak jebany emeryt, nic tylko ubrać berecik, wziąć wózek i polować na karpia za 9,99 w lidlu, i walczyć z innymi tępakami. Przebiec spod bram lidlowskich 100m do karpia, pobić rekord usaina bolta, a potem napierdalać wściekłym wzrokiem po podbazaliście, który siedzi na moim ulubionym miejscu i sapać mu nad głową.
Kuhwa, ile można płakać i narzekać na cały świat. Ja rozumiem, hormony, dorastanie, ale to kurwa się robi irytujące, a to dopiero początek roku! I jeszcze ta menda ciągnie mnie do swojego domu, coby słuchać jej kłótni z matką i siedzieć z nią w pokoju 2 godziny nie odzywając się do siebie.
>Mogę sobie pójśc?
>Nie, zostań.
I chuj, znowu milczenie. Na hui mnie tam zaprasza? Co ja, ozdoba w pokoju? Jakbym się odezwał to się zrobi jeszcze bardziej niezręcznie i się popłacze bardziej. Jak ja nienawidzę pocieszać ludzi. Jak to się kurwa robi. Miałbym ją objąć? Rzygam na samą myśl, nie mam zamiaru. To okropne. Jeszcze mnie zmuszają do oglądania Szkoły i innych gówien. Nie wiem, może na tym polega chodzenie do kogoś do domu. Jakoś bym przetrwał ten rok, ale ta "przyjaźń" mnie kurwa dobija! A jak się z nią pokłócę to stracę dobre siedzenie w ławce i będzie mnie zabijała wzrokiem,a potem zwróci wszystkich przeciwko mnie.
I jeszcze wydzwania nad ranem gdzie jestem albo pyta co było zadane. Nosz ja pierdole, jak ja nienawidzę rozmawiać z ludźmi.
Odsunę się w kąt, ni huja, przyjdzie do mnie lub każe mi usiąść koło niej. PRAGNĘ SAMOTNOŚCI KURWA JEGO MAĆ! ODPIERDOL SIĘ ODE MNIE, NIE CHCĘ PRZYJACIÓŁ. (Przepraszam za caps'a)
Jak ja kurwa nienawidzę szkoły i tej dziewczyny. Ja pierdolę, jak ja przeżyję ten rok?




 
 
Przeklinać każdy może
20września 
20wrzesnia



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 675
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2017-09-13, 08:05   

Mam już tego wszystkiego dosyć. No ja pierdole... Gniję w tym pieprzonym łóżku, gapię się w sufit, wszystkie czynności robię automatycznie... Cały czas myślę, analizuję, zastanawiam się. Głowa mnie napierdala. Raz wyję, żeby potem nie móc już płakać. Zawsze miałam zmienne nastroje, a teraz od kilku dni nie czuję żadnej poprawy. Kurwa mać! :rozpacz:



 
 
Przeklinać każdy może
Alessa 
Samara



Wiek: 26
Dołączyła: 25 Lut 2017
Posty: 804
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-09-18, 10:44   

No zaraz mnie chuj jasny strzeli! Czy te jebane, zasrane samochody muszą stać pod moim oknem i warczeć. Czy tak trudno jest do jasnej cholery zgasić silnik?I czy do jasnej, pierdolonej cholery muszą stać praktycznie obok mojej furtki. Bo damusie muszą mieć tak blisko do samochodu jak tylko się da bo jak będzie padać to im się fryzura zniszczy. Nie ważne, ze 300 metrów dalej jest duży parking. Nie, one muszą stać pod moim oknem i warczeć tymi pierdolonymi autami. A jak się w którymś alarm włączy to kurwa obiecuje, że pójdę i rozpierdolę ten ten samochód.
:wnerw:




Wszystko wali się a ja nie mogę biec
może ten deszcz udaje łzę
minie ten sen
i będzie okay
 
 
Przeklinać każdy może
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-09-18, 16:02   

Czuję się jak gówno, jestem pierdolonym gównem. Jebać mnie. Chuj ze mną. Powinnam zdechnąć i nie śmierdzieć już dłużej.



 
 
Przeklinać każdy może
Hades 
Persona non grata.



Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 236
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2017-10-16, 17:39   

Tak bardzo chciałbym mu wyjebać w japę. :roll:



I am not in danger.
I am the danger.
 
 
Przeklinać każdy może
Kruk
[Usunięty]

Wysłany: 2017-10-22, 00:02   

Z jednej strony mam wyjebane lecz z drugiej no kurwa nie..



 
 
Przeklinać każdy może
Hades 
Persona non grata.



Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 236
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2017-10-23, 18:47   

Zdechnij kurwa!



I am not in danger.
I am the danger.
 
 
Przeklinać każdy może
Porcelaine 
Annie_



Wiek: 24
Dołączyła: 31 Lip 2016
Posty: 132
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-10-23, 18:48   

No i kurwa mać znowu się zaczyna. Bo mnie można traktować jak szmatę i odzywać się tylko, gdy się czegoś potrzebuje. Ja pierdole.



It's not your fault.
 
 
 
Przeklinać każdy może
Inertia
[Usunięty]

Wysłany: 2017-10-23, 21:21   

Żeby kurwa zdechł! I niech to pierdolone życie nie bedziw takie kurwa popierdolone.



 
 
Przeklinać każdy może
Alessa 
Samara



Wiek: 26
Dołączyła: 25 Lut 2017
Posty: 804
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-10-24, 13:49   

No zaraz mnie chuj pierdolony strzeli. Ja rozumiem, że droga dziurawa, że trzeba załatać ale kurwa ten pierdolony młot pneumatyczny czy co to tam kurwa jest zaczyna działać i już na nerwy. Od rana tylko ten pieprzony hałas od którego mi głowa pęka. :zły:



Wszystko wali się a ja nie mogę biec
może ten deszcz udaje łzę
minie ten sen
i będzie okay
 
 
Przeklinać każdy może
Czarny Pan 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 113
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-10-26, 20:00   

A jak się jebie to zawsze wszystko na raz.



 
 
Przeklinać każdy może
Nocny Motyl 



Wiek: 30
Dołączyła: 20 Sie 2017
Posty: 241
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-10-26, 20:02   

Ja pierdole, niech mnie ta baba przestanie wkurwiac. Jeszcze troche i jej przypierdole.



There is no heaven, wariaty.
 
 
Przeklinać każdy może
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2017-10-26, 22:06   

Kurwa, kurwa, kurwa - co za dzień. Kurwa, co przyniesie cholerna przyszłość, hm? Co jeszcze, kurwa?



 
 
Przeklinać każdy może
Inertia
[Usunięty]

Wysłany: 2017-10-26, 22:12   

Ale jestem nikim. Po co kurwa mi to życie. Po to żeby wszyscy mieli mnie za chorego pojeba?



 
 
Przeklinać każdy może
Alessa 
Samara



Wiek: 26
Dołączyła: 25 Lut 2017
Posty: 804
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-10-28, 19:57   

Bawić mi się kurwa zachciało. I teraz mam albo za jasny ekran albo za ciemny. Ja pierdolę zaraz mnie oczy zaczną boleć do kurwy nędzy! Po chuj ruszałam te ustawienia? :zły: :zły: :zły:



Wszystko wali się a ja nie mogę biec
może ten deszcz udaje łzę
minie ten sen
i będzie okay
 
 
Przeklinać każdy może
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 11