Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Autor Wiadomość
noir 



Dołączyła: 15 Maj 2016
Posty: 1042
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-08-04, 01:01   

Jest mi źle, nie chcę tu być. Czuję się jak zamknięta w klatce, wszędzie daleko, od moim lasków, ścieżek, parków, miejsc gdzie mogłam uciekać od ludzi. Nie chcę tu być, chcę wrócić.



 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
sematary 



Dołączył: 30 Sie 2017
Posty: 36
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2017-09-13, 03:18   

Ostatnio nie czuje się najlepiej, dlaczego życie jest takie skomplikowane i trudne :( ?




 
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
QuinnNightmare 



Dołączyła: 06 Wrz 2017
Posty: 90
Skąd: świętokrzyskie

Wysłany: 2017-09-13, 10:23   

Rozumiem jak cię czujesz, sama miewam od czasu do czasu takie epizody. Bardzo ciężko jest żyć w ten sposób, choćby przez kilka tygodni, ale uwierz mi, że to w końcu minie. Nie wiem sama skąd bierze się to nagłe odrętwienie, ale ono nie zostaje na zawsze. Chociaż tyle.



Poddanie się nigdy nie było opcją!
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-09-29, 19:10   

Czuje się źle: psychicznie i fizycznie. Nie mam na nic siły. Nie wysypiam się: nie mogę zasnąć w nocy, budzę się wcześnie, nasiliły się problemy z żołądkiem.


<<< Dodano: 2017-10-01, 01:48 >>>


Jeszcze okłamałam pewną osobę, coby uniknąć pewnych wydarzeń i to moja wina i źle mi z tym i co najgorsze moje kłamstwo może wyjść na jaw a chciałabym je zachować... wiem, że zasługuje na karę i jestem tą złą... ale proszę nie wiem już kogo aby wszystko dobrze się skończyło... choć wiem, że już dzisiejszy dzień to będzie koszmar...




Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2017-10-01, 18:50   

Mam ogromną ochotę zrobienia sobie krzywdy. Mam nadzieję, że wytrzymam i za kilka godzin wszystko się ureguluje.



 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-10-01, 19:53   

Mam ochotę zrobić sobie krzywdę. Nic się nie ureguluje.



 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Buber
[Usunięty]

Wysłany: 2017-10-01, 20:11   

Straciłem kogoś bliskiego nie został mi nikt. Bez słowa bez wyjaśnienia. Znowu straciłem kawałem serca. Zostałem potraktowany podle mimo że starałem się z całego serca to łatwiej serce zniszczyć i porzucić człowieka w potrzebie. Starałem się wyjaśnić poznać powód odejścia zerwania znajomości lecz nie uzyskałem nawet chwili rozmowy to przykre bo nie wiem czemu tak się stało winę znajdę w sobie w tym że nie powinno mnie tu być że nie zasługuje na szczęście i na wyjaśnienie.



 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Inertia
[Usunięty]

Wysłany: 2017-10-02, 09:04   

Przez przypadek zrobiłam sobie krzywdę wczoraj i zauważyłam, że to lepsze niż żyletka. Nie zrobiłam nic świadomie -> czekam. Piątek. To mój cel. Szukam czegoś co dałoby mi trochę sensu. Narazie brak. Muszę teraz wstać i zjeść śniadanie. Mdli mnie na samą myśl (nie choruje na zaburzenia odżywiania). Po prostu jedzenie jest dla mnie koniecznością. :rzygi:
Czuje się źle, ale wstaje szukać czegoś, czego nie znajdę, ale warto wstać. Leżenie mnie irytuje.




 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Milijon 
1 000 000



Wiek: 28
Dołączyła: 19 Sie 2017
Posty: 968
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-10-06, 21:12   

Jestem zmęczona, bardzo. Czekam tylko na moment, w którym wreszcie zostanę sama ze sobą. Będę mogła wyłączyć się z życia. Jest źle.



Kiedy przyszłość przestała być obietnicą i stała się
zagrożeniem?
 
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
monor 
Nieistotny dysonans.



Wiek: 23
Dołączyła: 06 Cze 2016
Posty: 274
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-10-08, 17:33   

Jest beznadziejnie. W tej dokładnie chwili czuję się jak najgorszy człowiek, który na nic nie zasługuje. Ludzie mówią mi, że jestem za gruba, porównują do anorektyczek i wytykają różnice. Mówią też, że jestem nudna, niepotrzebna, bezużyteczna, za plecami obrabiają tyłek. Dlaczego tak biorę to do siebie?
Dopiero co zaczęłam akceptować swoje ciało. Zaczęłam być pewna siebie. Do cholery, z jakiej racji jednym słowem jakiś idiota jest w stanie to wszystko zniszczyć? Rok pracy na nic, znowu jestem niczym. Wow. Chyba normalnie pójdę im pogratulować. Dlaczego jak kogoś potrzebuję, to nikogo nie ma? Jakim cudem nie umiem sobie z tym wszystkim sama poradzić, a pozostali ludzie żyją tak dobrze...?
Nie mam siły, naprawdę. Nie mam pojęcia, co robić.




What if I left and it made no sense
And you tell your friends and they hold your hands?
 
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Perwers
[Usunięty]

Wysłany: 2017-10-10, 18:54   

Nie sądziłem, że kiedykolwiek tu napiszę.
Czuję się źle. Czuję tą przerażającą pustkę i niewiedzę. Wiem, że mam wspomnienia, ale ich nie mam. Sama treść tych wspomnień jest okropna i obrzydliwa, lecz póki co ten brak jest jeszcze gorszy. Jestem pusty, pozbawiony czegoś ważnego, czegoś istotnego. Przypomnienie sobie tego może mnie zniszczyć, ale powoli sama ta nieświadomość mnie niszczy. Co gorsze, prawda czy niewiedza?




 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
monor 
Nieistotny dysonans.



Wiek: 23
Dołączyła: 06 Cze 2016
Posty: 274
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-10-10, 21:27   

Perwers, ja bym powiedziała, że niewiedza... Z prawdą przynajmniej można coś zrobić...

A ja znowu czuje się tragicznie. Nie wiem, co się dzieje. Mam wrażenie, że nikt mnie nie rozumie i nie chce rozumieć. Jakim cudem nie czuję więzi z rodzicami? Wszystko jest takie... Nijakie. Szare. Nie widzę sensu w żadnej czynności, którą wykonuję. Nienawidzę tego stanu... Co mam robić...




What if I left and it made no sense
And you tell your friends and they hold your hands?
 
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Perwers
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-02, 22:13   

Jestem przekleństwem człowieczeństwa. Zmieniam się w kogoś, kogo nienawidzę, głupio się przed sobą usprawiedliwiając. Nie będę normalny, nigdy. Nawet jakby mi wykasowano pamięć.
Heh, mam w sobie niewybuch, który w każdej chwili może mnie wewnętrznie rozwalić, rozwalić resztki człowieka. Ta skorupa pęknie i odpadnie. Zastanawiam się czy warto znać czas, który mi pozostał. Czy słyszeć pik, pik, pik? Czy może zostać niespodziewanie rozebrany z resztek istoty ludzkiej? Cóż, ratunek jest dla mnie niemożliwy.




 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Zamordowana
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-04, 09:04   

Czuję się źle. Jakbym umierała, ale nadal żyła, coś pomiędzy. Śmierć jest moim celem - msrzę o tym od dziecka, jednak coś mi zawsze nie pozwala jej dotknąć, poczuć. Przez to cierpię jeszcze bardziej. W końcu mam tylko jedno marzenie i to dosyć proste, a nikogo swoją śmiercią nie skrzywdzę...
Zauważyłam, że wszystko co robię mi "ucieka", jakbym oglądała film, o którym zaraz zapomnę. Czuje, że nic nie jest poukładane, że nic nie ma sensu.
To wszystko mnie przytłacza. Nawet nie wiem co mam myśleć...




 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
shady 
4w5



Wiek: 24
Dołączyła: 29 Mar 2015
Posty: 566
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-11-06, 15:47   

Jest źle, a nawet nie wiem dlaczego. Nie wiem czego potrzebuję i nie potrafię tego odkryć. Po prostu jest beznadziejnie. Na razie jeszcze udaje mi się nakładać maskę w szkole i w pracy, ale jak tylko stamtąd wychodzę, czuję się jakby spadł na mnie ogromny głaz, spod którego za nic w świecie nie mogę się wydostać.



"Wiesz dlaczego żółw jest taki twardy? Bo jest taki miękki..."
 
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 12