Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Filmy niewarte naszego obejrzenia
Autor Wiadomość
Hades 
Persona non grata.



Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 236
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2016-07-30, 16:39   

Sharnathos, ale czego się spodziewałeś po produkcji, która przecież nie miała ogromnego budżetu? Niestety, ale przy realizacji takiego filmu potrzebne są ogromne środki na efekty specjalnie, charakteryzację, kostiumy i całą resztę. Pomijam już fakt, że film powstał w 2001 roku. Szkoda, że Wiedźmin nie doczekał się (i pewnie nie doczeka) bardziej sensownych planów. Spójrz na taki World of Warcraft: Początek. Chodzi mi o samą realizację, a nie historię. Wygląda to naprawdę świetnie. To, czy jest wymagający, to już kwestia gustu. I mimo wszystko uważam, że Wiedźmaka można potraktować jako dobry odmulacz. To co tam się dzieje, to istne czary i magia. :D



I am not in danger.
I am the danger.
 
 
Filmy niewarte naszego obejrzenia
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-30, 16:43   

Hades, Tomasz Bagiński robi nowego Wiedźmina. O dziwo nie animację, a pełnoprawny film z aktorami.



 
 
Filmy niewarte naszego obejrzenia
Cirilla 
Cirilla


Wiek: 26
Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 2709
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2016-07-30, 17:27   

Akyrp Ratavuli, to info krąży po necie już dobre kilka lat i ni widu ni słychu. :P



W kłębuszkowaniu cała nadzieja.
 
 
Filmy niewarte naszego obejrzenia
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-30, 17:45   

Cirilla, ostatnie info o postępach nad filmem jest z marca tego roku. A premiera jest przewidziana na 2017 rok.



 
 
Filmy niewarte naszego obejrzenia
EverPaiin 
wiedźma



Dołączyła: 04 Lis 2013
Posty: 3733
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2016-08-08, 08:21   

If I stay (2014)
Masakrycznie nudny i płytki, a wszystkie piosenki przewijałam, bo nie dało się ich słuchać.




Sie ist die Königin der Käfer
Sie kommt über uns heut Nacht
Ihre Liebe wollten wir nicht haben
Ihr Zorn verfolgt uns tausendfach
 
 
Filmy niewarte naszego obejrzenia
Alessa 
Samara



Wiek: 26
Dołączyła: 25 Lut 2017
Posty: 804
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-08-19, 21:03   

Nie polecam serii filmów o Amityville. Części:
- Amityville Horror (1979),
- Amityville II: Opętanie (1982),
- Amityville: Drzwi do piekła (video 1996)
da się jeszcze jako tako oglądać ale reszta to tylko powtarzający się schemat. Zakończenie ''Amityville: Drzwi do piekła'' wydało mi się trochę przerysowane i nierealne.
''Amityville 4 - Ucieczka Diabła'' - lampa z domu w Amityville nawiedzona przez demony, no proszę was... :facepalm:
''Klątwa Amityville'', ''Amityville III: Demon'' - uwaga, można zasnąć podczas oglądania. Na bezsenność idealne. :)
Pozostałych części nie będę komentować...
Nawet oglądanie w nocy (w przedziale 22.30 - 2.00) nie pomogło. Dwa pierwsze filmy miały jeszcze jakiś klimat ale reszta...
Odniosłam wrażenie, że po sukcesie ''Amityville Horror'' w 1979r. twórcy masowo zaczęli kręcić kolejne filmy o Amityville tylko po to by zapełnić swoje kieszenie kasą. Scenariusze pisane na kolanie i już szybko lecimy kręcić. Nie wiem, może w latach 80 i 90 filmy o nawiedzonym budynku były straszne ale u mnie wywołały tylko uśmiech politowania.
Niestety, co się zobaczyło to nie się ''odzobaczy''. Zmarnowałam na to kilka dobrych godzin...




Wszystko wali się a ja nie mogę biec
może ten deszcz udaje łzę
minie ten sen
i będzie okay
 
 
Filmy niewarte naszego obejrzenia
jo_aśka 



Wiek: 29
Dołączyła: 12 Cze 2017
Posty: 341
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-08-19, 21:20   

A ja nie polecam morderczej opony ;)



 
 
Filmy niewarte naszego obejrzenia
Rauko 
Above all.



Wiek: 26
Dołączyła: 24 Sty 2013
Posty: 794
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2017-08-27, 21:14   

Notatnik Śmierci... naprawdę, dawno nie widziałam tak złego filmu. Fabuła i postaci spłycone do granic możliwości, zupełnie nie czuć klimatu ani charakteru pierwowzoru. Szkoda marnować 1,5 godziny na coś tak słabego.



Umrę ci kiedyś.
Oczy mi zamkniesz.
I wtedy - swoje smutne, zdziwione,
Bardzo otworzysz.
 
 
Filmy niewarte naszego obejrzenia
Mistic 



Wiek: 26
Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 17
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-09-11, 17:31   

Dead Note jeszcze nie jest taki tragiczny Rauko. Najbardziej zjechana adaptacja to film Dragon Ball na podstawie mangi i anime o tym samym tytule. Nie chce mi się nawet podawać szczegółów, ale w tym przypadku określenie spłycenia fabuły i postaci nabiera całkiem nowego znaczenia



;-;
Myślisz że błagam o atencje
Sam już nie wiem zabić się
Czy ciebie...
 
 
Filmy niewarte naszego obejrzenia
Alessa 
Samara



Wiek: 26
Dołączyła: 25 Lut 2017
Posty: 804
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-11-09, 13:55   

Las samobójców (2016)
Taa... Film w ogóle nie jest straszny. Jest do bólu nudny i przewidywalny. Sporo błędów logicznych. Głowna bohaterka jedzie do lasu Aokigahara i szuka swojej siostry, którą widziano jak wchodziła do lasu. Jestem zdania, że zmarnowano potencjał tego filmu. Napięcie nie było budowane klimatem, tylko marnymi jumpscerami. Niestety, nie mogę tego filmu już ''odzobaczyć''. Kiepścizna do sześcianu.




Wszystko wali się a ja nie mogę biec
może ten deszcz udaje łzę
minie ten sen
i będzie okay
 
 
Filmy niewarte naszego obejrzenia
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11