Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Lęk przed płcią przeciwną
Autor Wiadomość
liv89
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-29, 09:47   

Cassie99, Dlaczego kontakt z mężczyznami Cię przeraża? Wynik samooceny czy czymś sobie nagrabli?



 
 
Lęk przed płcią przeciwną
Cassie99 
58637523(GG)



Wiek: 25
Dołączyła: 23 Lip 2016
Posty: 57
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2016-07-29, 10:46   

liv89,głównie jest to spowodowane niską samooceną i strachem. Jak już pisałam bardziej swobodnie czuję się przy kobietach :D



"Ślady, które ludzie pozostawiają po sobie, zbyt często są bliznami."
 
 
 
Lęk przed płcią przeciwną
liv89
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-29, 17:53   

Cassie99, Każdy lęk da się przełamać tylko musisz nad tym popracować. Czy korzystałaś z pomocy psychologa? Mężczyzn w życiu nie dasz rady ciągle unikać, ten strach trzeba rozpracować i nie pozwolić mu się rozwijać.



 
 
Lęk przed płcią przeciwną
Cassie99 
58637523(GG)



Wiek: 25
Dołączyła: 23 Lip 2016
Posty: 57
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2016-07-29, 21:33   

liv89 ,nie korzystałam z pomocy psychologa i chyba nie będę. Jak na razie,mężczyźni sami mnie unikają,choć wiem chyba dlaczego,a mi to nawet odpowiada,nie muszę się wygłupiać przed nimi.



"Ślady, które ludzie pozostawiają po sobie, zbyt często są bliznami."
 
 
 
Lęk przed płcią przeciwną
kecaj1603 


Wiek: 33
Dołączył: 15 Sie 2017
Posty: 19
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2017-09-10, 19:04   

Już dłuższy czas temu rozstałem się z dziewczyną. Nie było łatwo ale już mi "przeszło" o ile można to tak określić. Jednak od tamtej pory mam straszliwy lęk przed nawet podejściem do dziewczyny. Od kiedy pamiętam byłem niesamowicie nieśmiały ale starałem się z tym walczyć. Teraz w mojej głowie już nawet nie pojawiają się myśli że dana dziewczyna mnie odrzuci. Teraz tylko myślę że na pewno i tak z tego nic nie wyjdzie więc po co próbować. Ostatnim razem gdy w końcu się przemogłem to skończyło się na "cześć" i w sumie po chwili się pożegnałem bo uznałem że to i tak nie sensu. Dla większości to nie jest problem. Nie mam do kogo się z tym zwrócić bo wiem jakby zaregowali moi znajomy albo by mnie wyśmiali albo powiedzieli że muszę się napić. Gdzie nie sądzę że w moim stanie picie by coś pomogło wręcz odwrotnie.



 
 
Lęk przed płcią przeciwną
John Franky
[Usunięty]

Wysłany: 2017-10-17, 10:38   

Ja ogólnie mam problem z relacjami z innymi. Był taki czas że bałem się maila otworzyć na pulpicie a co dopiero telefon odebrać. Terapeuta w Różewcu zwrócił mi uwagę na to że bardzo boję się krytyki. Od kilku dni zbieram się żeby zadzwonić do koordynatora programu w którym brałem udział w 2014 roku ale jak mam wcisnąć zieloną słuchawkę to serce podchodzi mi do gardła. Nawet tu na forum jak ktoś wjedzie na mnie mam identyczne reakcje.
W przypadku mężczyzn po prostu wyrażam w myślach życzenie żeby sobie poszedł i dał mi spokój udzielając zdawkowych odpowiedzi, ale w przypadku kobiet wpadam w prawdziwą panikę i tylko cudem powstrzymuje się żeby nie uciec.
Z jednej strony bardzo mi kogoś brakuje, z drugiej, boje się bliskości. Nawet jak trafiam na kogoś kto uzupełnia mnie w łóżku i mogłoby mi się z nią ułożyć to nie potrafię nawet porozmawiać...
Efekt jest taki że od dwudziestu lat jestem sam a od piętnastu nawet do łóżka nie daję się zaciągnąć. Po za tym łóżko to bardzo często oczekiwania i zobowiązania...




 
 
Lęk przed płcią przeciwną
Niewidoczny102 



Wiek: 29
Dołączył: 04 Paź 2018
Posty: 7
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2018-10-06, 19:19   

Ja mam tak że rozmowa z kobietami zazwyczaj idzie nie najgorzej jeśli jest 1 na 1. Gorzej jest w grupie, tam już zupełnie się gubię. No i w kontakcie z kobietami nie czuję swojej wartości jako mężczyzna. Relacje z kobietami mam słabe.



 
 
Lęk przed płcią przeciwną
barney 


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 5
Skąd: śląskie

Wysłany: 2019-04-09, 22:20   

może najłatwiej zacząć od kogoś płci przeciwnej, ale bliskiego? rodzina? przyjaciele? odgrywanie ról jest jednym ze sposobów terapii.



 
 
Lęk przed płcią przeciwną
baton96 


Wiek: 26
Dołączył: 07 Wrz 2021
Posty: 20
Skąd: Polska

Wysłany: 2021-09-09, 19:44   

odkąd zacząłem się interesować płcią przeciwna jestem strasznie nieszczesliwy



 
 
Lęk przed płcią przeciwną
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12