Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Studia
Autor Wiadomość
Forever Alone 



Wiek: 25
Dołączyła: 02 Lis 2013
Posty: 993
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-07-21, 13:33   

EverPaiin napisał/a:
A tak to teraz myślę, że się po prostu niepotrzebnie maturą stresowałam.
I innych przy okazji stresowałaś. :roll:



:fori:
13.02.2017
 
 
Studia
jo_aśka 



Wiek: 29
Dołączyła: 12 Cze 2017
Posty: 341
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-07-24, 11:50   

A ktoś z Was, albo Waszych znajomych robił może studia doktoranckie? Ciekawi mnie czy trudno się dostać.



 
 
Studia
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2017-07-24, 16:18   

jo_aśka, Znam dwie osoby, które są w trakcie robienia studiów doktoranckich, jak chcesz coś wiedzieć to pisz, zapytam :)



 
 
Studia
jo_aśka 



Wiek: 29
Dołączyła: 12 Cze 2017
Posty: 341
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-07-24, 21:26   

Jednobarwna byłabym wdzięczna jeśli zapytałabyś, czy ciężko było się dostać i czy wszyscy co aplikowali się dostali :) Wiem, że miejsc jest mało (u nas 15), ale chętnych też nie wydaje się być duzo ;)



 
 
Studia
Jeremi 
człowiek hasztag


Wiek: 30
Dołączył: 02 Cze 2013
Posty: 657
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-08-09, 19:13   

Czy ktoś z Was bronił licencjat we wrześniu? Można jakoś na początku?
Udało Wam się zdążyć zapisać na magisterkę?




czas czasami przytłacza - mnie też...
 
 
Studia
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2017-08-10, 21:34   

Jeremi, prawdopodobnie też będę zmuszona bronić się we wrześniu. Z tego co wiem, u nas, ludzie bronili się nawet w listopadzie. Na moim wydziale rok temu ostatni nabór na magisterkę był w grudniu. :facepalm:

Wszystko zależy od uczelni.




 
 
Studia
Jeremi 
człowiek hasztag


Wiek: 30
Dołączył: 02 Cze 2013
Posty: 657
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-08-11, 06:16   

Hekate, więc będę czekał na wiadomość od promotora... U mnie dokumenty składa się 25-26 września.
Powodzenia z pracą. :)




czas czasami przytłacza - mnie też...
 
 
Studia
feels3 


Wiek: 28
Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 459
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-08-11, 12:50   

A ile średnio czekaliście na dyplom (ci co mają)? Mając obronę w czerwcu nie otrzymałem go po dziś dzień, przez co ominęła mnie istotna zniżka na uczelni na którą chcę się wybrać.

W sierpniu wiadomo że uczelnia zamknięta, ale coś słyszałem o obowiązku wydania papierów w terminie 30 dni od dnia obrony. U mnie to znacznie przekroczono, bo w dziekanacie usłyszałem, że odbiorę go we wrześniu, a na teraz jedynie zaoferowali mi jedynie... zaświadczenie o ukończeniu studiów.




 
 
 
Studia
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-08-12, 14:00   

feels3, czekałam tak ze dwa tygodnie. Szybko poszło. Jednak koleżanka co studiowała na innej uczelni, w ogóle innej miejscowości to odebrała dyplom dopiero w październiku, ale nie pamiętam jak to uzasadnili, że tak późno go wydali
Jeremi, u mnie na uczelni aby bronić się na początku września trzeba było prace oddać do końca lipca. A jak chciało się bronić na koniec września to tak do połowy tego miesiąca trzeba prace oddać. Właśnie teraz nadganiam z pisaniem pracy abym jeszcze na ten koniec się załapała.




 
 
Studia
Vanilla 


Wiek: 28
Dołączyła: 27 Lut 2014
Posty: 1562
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-08-12, 17:17   

feels3 napisał/a:
A ile średnio czekaliście na dyplom (ci co mają)? Mając obronę w czerwcu nie otrzymałem go po dziś dzień, przez co ominęła mnie istotna zniżka na uczelni na którą chcę się wybrać.

U mnie czeka się 4 miesiące. :roll:




 
 
Studia
jo_aśka 



Wiek: 29
Dołączyła: 12 Cze 2017
Posty: 341
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-08-12, 21:48   

ja obronę miałam jakoś na początku lipca, a dyplom odebrałam jakoś pod koniec lipca i to w sumie był prosto zabrany z rąk dziekana, dzięki miłej pani z dziekanatu ;)



 
 
Studia
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-08-23, 21:46   

Ciężko mi się skupić aby skończyć pisanie pracy... Niby siadam przy komputerze z materiałami, ale nic sensownego z tego nie wychodzi. Tylko ciągle jest, że nadrobię to jutro. Nie wiem co się ze mną dzieje, mimo że czas goni mam to gdzieś. Mimo, że wszystko inne zdane mam ochotę to rzucić. Jedyne co mnie martwi i "siedzi" to, że nie będzie miło,gdy nie obronię się we wrześniu: koszty "przedłużenia semestru" i docinki innych. Tak szybko ten czas leci. Wiem, że powinnam wcześniej tym się zająć, ale nie mam siły, nie widzę w tym nic... Po prostu chciałam się wyżalić... Znając mnie gdy nadejdzie "koniec", mało czasu już będzie, czas oddawać pracę to przyśpieszę z pisanie, ale czy zdołam się wyrobić...? Wcześniej przynajmniej się udawało.



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Studia
EverPaiin 
wiedźma



Dołączyła: 04 Lis 2013
Posty: 3733
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2017-08-26, 23:44   

Wygląda na to, że na moim uniwerku przy zwolnieniach z wfu obowiązkowe są magicznie brzmiące zajęcia
wyrównawczo – kompensacyjne. Spotkał się ktoś z czymś takim kiedyś? Jak będę musiała przejeżdżać przez pół miasta, żeby zdobyć to głupie zaliczenie, to mnie trafi szlag. Tak coś czuję. :roll:




Sie ist die Königin der Käfer
Sie kommt über uns heut Nacht
Ihre Liebe wollten wir nicht haben
Ihr Zorn verfolgt uns tausendfach
 
 
Studia
Lisa
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-27, 12:06   

EverPaiin, na moim poprzednim uniwerku musiałam chodzić na zajęcia z gimnastyki korekcyjnej. Wiem, że osoby, które z powodów zdrowotnych faktycznie nie mogły uprawiać żadnej aktywności fizycznej miały zajęcia teoretyczne. :haha: Nie ma lekko.



 
 
Studia
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-08-30, 10:44   

Czy ktoś z obecnych brał kredyt studencki? :P




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Studia
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11