Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:

Poprzedni temat «» Następny temat
Zakupy kosmetyczne
Autor Wiadomość
Edisni 

Wysłany: 2017-07-27, 20:15   

Mustela Nivalis napisał/a:
nabyłam esencję z jadu pszczelego i śluzu ślimaka

Do czego służy? Albo jakie powinno mieć działanie i na co działać? :D

Dostałam kiedyś próbkę kremu ze śluzem ślimaka, ale w tej saszetce kremu tyle, że jakoś szkoda mi otwierać, bo pewnie tak jest mega drogi. :P
A na hasło "promocja" też reaguję. :D

Zakupy kosmetyczne
Mustela Nivalis 
Huldra

Wysłany: 2017-07-28, 22:06   

Edisni,

Wizaż.pl napisał/a:
Produkt przeznaczony do każdego rodzaju skóry, zwłaszcza do tej wrażliwej i problematycznej. Zamiast wody bazą jest filtrat ze śluzu ślimaka. High content essence zawiera jad pszczeli, EGF (czynnik wzrostu naskórka) i różne botaniczne składniki mające poprawić stan szorstkiej i uszkodzonej skóry dotkniętej przez stres i zanieczyszczenia środowiska. Poza dbaniem o problematyczną skórę to uniwersalne serum zapewnia efekt chłodzący, nawilżanie i poprawę napięcia skóry. Składniki takie jak arbutyna i adenozyna pomagają rozjaśnić skórę i usunąć zmarszczki.
Uwaga. Nie stosować na uszkodzoną skórę i egzemy. Zaprzestać używania, jeśli pojawi się podrażnienie. W testach klinicznych obserwuje się czasem pojawianie się grudek [papule] i świąd jako reakcję na składnik aktywny (arbutyna 2%).

Zobaczę, jak się sprawdza. Wrzuciłam do koszyka nim zapoznałam się z przeznaczeniem (gdzieś tam coś świtało, no ale...), heh. :oops:

A odnośnie tych ślimaków: idzie kupić krem z ich śluzem pewnie w okolicach 35-40 zł za tubkę o pojemności przeciętnego kremu do twarzy, gdzieś mi mignęła taka stawka w jakimś polskim sklepie internetowym.

Jesteś krzyk, jesteś dygot, jesteś kropla w rzece.

Zakupy kosmetyczne
Arya 

Wysłany: 2017-07-29, 11:02   

W Naturze są też fajne maseczki ze śluzu ślimaka, kosztują chyba ok. 7 zł.

pozostało: 17 miesięcy

Zakupy kosmetyczne
Mustela Nivalis 
Huldra

Wysłany: 2017-08-10, 14:43   

Zakochana w tym zapachu jestem...

Zakupy kosmetyczne
Edisni 

Wysłany: 2017-08-10, 18:53   

Mustela Nivalis, a jak odżywka się sprawdza? Do szamponów Garniera mam uraz, ale jak będę w sklepie i zobaczę te kosmetyki to aż sobie powącham. :D

Bo to trzecie to jakiś krem?

Zakupy kosmetyczne
craving 

Wysłany: 2017-08-10, 20:12   

Zakupy kosmetyczne
Yennefer 
obserwator

Wysłany: 2017-08-10, 21:13   

Mustela Nivalis, gdzie zamawiasz?

"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".

Zakupy kosmetyczne
Mustela Nivalis 
Huldra

Wysłany: 2017-08-10, 21:54   

Yennefer, azjatyckie? Bbcosmetic, Jolse, YesStyle. W ojczyźnie produkty Misshy kupiłam od oficjalnego dystrybutora (choć pewnie taniej w internetach) i ostatnio filtr przeciwsłoneczny i jakieś maseczki z polskiej strony skin79.

Dwa pierwsze sklepy mają darmową wysyłkę międzynarodową, trzeci ma od pewnego pułapu, chyba dla każdego kraju jest inny.

Edisni, to trzecie to krem. :) I sprawdza się tak sobie. Natomiast co do odżywki jeszcze nie wiem, moje włosy są wciąż w szoku po zmianie klimatu i twardości wody. :D
Ostatnio właśnie jeśli nie sięgam po smarowidła bezzapachowe, to szukam zapachów lekko mlecznych, bo jakoś najmniej mnie drażnią.

Zakupy kosmetyczne
aga_myszka 
jednostka urojona

Wysłany: 2017-08-13, 22:07   

Jak nie lubię żeli do twarzy, tak w tym się zakochałam:

:myszka:

Czysta od 24.02.2015r.

Zakupy kosmetyczne
Fenoloftaleina 

Wysłany: 2017-08-25, 12:40   

Skorzystałam z promocji w Rossmanie (-49% na produkty do pielęgnacji ust, włosów, paznokci, maseczki na twarz):

Eosa w normalnej cenie bym nie kupiła, ale gdy jest promocja to korzystam:

Te po promocji kosztowały około 2,50z, a obłędnie pachnął:

You spend your whole life stuck in the labyrinth, thinking about how you'll escape one day, and how awesome it will be, and imagining that future keeps you going, but you never do it. You just use the future to escape the present.

Zakupy kosmetyczne
noir 

Wysłany: 2017-08-28, 23:10   

Fenoloftaleina napisał/a:
Eosa w normalnej cenie bym nie kupiła, ale gdy jest promocja to korzystam

Ja tak samo! Dlatego sobie dziś zakupiłam pierwszego eosa miętowego!

A do tego tą oto odżywkę :

Czy ktoś z Was ją używał/ używa? Jestem ciekawa czy naprawdę pomaga choć trochę.

Zakupy kosmetyczne
Fenoloftaleina 

Wysłany: 2017-08-28, 23:22   

noir, miętowy eos też był moim pierwszym! :D Bardzo lubię.

You spend your whole life stuck in the labyrinth, thinking about how you'll escape one day, and how awesome it will be, and imagining that future keeps you going, but you never do it. You just use the future to escape the present.

Zakupy kosmetyczne
Jednobarwna 
cyjan92

Wysłany: 2017-08-29, 00:29   

Na promocji w rossmanie kupiłam:

Całkiem spoko, przy mojej ekstremalnie suchej skórze nie mam jakiś nie wiadomo jakich oczekiwań ale fajnie oczyszcza, tylko trochę przesusza/ściąga.

Naprawde fajna, miałam już wersję różową, więc skusiłam się na niebieską. Aczkolwiek, te otwory na oczy i usta są zdecydowanie za małe, muszę je poszerzyć zawsze. Minusem jest to, że skóra po tej masce się lepi, czego ja strasznie nie lubię.

Mam juz której opakowanie z rzędu, zawsze była moją ulubioną pomadką (oczywiście tylko ta wersja) ale ostatnio mam tak strasznie wysuszone usta, że sobie nie radzi. Nie nakładam ostatnio żadnych szminek, tylko ciągle tę pomadkę i mam wrażenie, że ona nic nie robi.

Mógłby mi ktoś polecić naprawdę dobrą pomadkę, najlepiej z rossmana? Carmex nie daje rady, nivea też, eos jest w 3 rosmanach w których byłam wykupiony.

Susiłam się na ten tusz, w miniaturowej wersji i w sumie nie wiem co mam o nim myśleć. Moje rzęsy sa aktualnie w znakomitej kondycji, odrosły mi wszystkie te które wypadły, dziury się zapełniły i mam je mega długie, nawet dolne się wydłużyły. Tusz fajnie rozdziela rzęsy, wydłuża ale po za tym kompletnie nic. Za taka cenę spodziewałam się lepszego efektu. Moim zdaniem tusz z Max factor 2000 calorii jest duzo lepszy od tego.

Przy okazji zakupów w sephorze, dostałam prezent z okazji moich urodzin. Maskę w płachcie nawilżającą i maseczkę pod oczy, ale jeszcze ich nie używałam.

O Tobie
Gdy Cię widzę, ach mój boże
dłoń w kieszeni, mi otwiera
wszystkie tego świata noże.

Zakupy kosmetyczne
Szamanka 

Wysłany: 2017-08-29, 18:17   

Jednobarwna napisał/a:
Całkiem spoko, przy mojej ekstremalnie suchej skórze nie mam jakiś nie wiadomo jakich oczekiwań ale fajnie oczyszcza, tylko trochę przesusza/ściąga.

Skoro masz suchą skórę, to normalne, że zielona glinka jej nie nawilży, bo jest zdecydowanie do cery trądzikowej/tłustej, gdzie potrzeba wysuszenia.
Glinki nie dla Ciebie.

Ja się pokusiłam o podkład Revlon w dyskoncie kosmetycznym

Dużo słyszałam, nigdy nie próbowałam. Jestem ciekawa.

Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej:
Fajken machen, kafen trinken i można skalpować.

Zakupy kosmetyczne
Jednobarwna 
cyjan92

Wysłany: 2017-08-29, 23:34   

Szamanka, Wiedz, że skórę suchą też trzeba od czasu do czasu oczyścić, wszyscy to mówią, konsultantki w drogeriach/perfumeriach, specjaliści czy lekarze. Dlatego używam glinki. I nie jest powiedziane, że jest przeznaczona tylko dla tłustej/trądzikowej skóry. A zawsze po takiej masce nakładam maskę nawilżającą. Mnie nawet kremy do mycia twarzy wysuszają, więc też ich mam nie używać?

O Tobie
Gdy Cię widzę, ach mój boże
dłoń w kieszeni, mi otwiera
wszystkie tego świata noże.

Zakupy kosmetyczne
Odpowiedz do tematu